System nie wykrywa karty graficznej

Tak jak w nazwie system poprostu nie chce wykryć mojej karty graficznej.
Chciałem pobrać nowe sterowniki do AMD Radeona wiec odinstalowałem tamte i chciałem te nowsze, lecz to się stało. karta%20graficzna
Starałem się instalować te stare sterowniki ale nie działa to

Po odinstalowaniu sterowników Windows wrzuca swój domyślny sterownik czyli to co teraz widzisz. Instalator prawidłowych sterowników nie powinien robić problemów przy instalacji. Co znaczy “nie działa”?

Po włączaniu komputera wyświetla mi że karta graficzna “The graphic card didn’t meet the system equirements” lub pisze mi że mam pobrać najnowsze sterowniki karty graficzne
Restartowałem komputer juz z 3 razy i nadal to mam

Z lekka namieszałeś, więc może spróbuj odkręcić tym softem:
https://www.majorgeeks.com/files/details/atic_install_tool.html

Co to za karta graficzna?

Bardzo stara z 2008-11
AMD Radeon HD 7600 series

Może tu jest pies pogrzebany - mam na myśli program który i wskazałem i błąd w odpowiedzi.

Dlaczego próbujesz instalować Crimsony, skoro HD 7600 series to max Catalysty 15.7.1?

https://www.amd.com/en/support/graphics/amd-radeon-hd/amd-radeon-hd-7000-series/amd-radeon-hd-7670

Wybrałem 7670, bo nie ma innej karty z rodziny 7600 series.

Właśnie to pobierałem z 3 razy i dalej nic

a to nie karta w LAPTOPIE?

Cóż mam komputer stacjonarny

ale Ty próbujesz najwyraźniej instalować sterowniki Beta 16.2.1, a one są problematyczne. Jak dalej masz problemy, nawet z 15.7.1 to skorzystaj z DDU:

Uruchamiasz sytsem w trybie awaryjnym i tam wywalasz wszelkie sterowniki graficzne.

Zapomniałem zapytać - Laptop czy PC? Masz zintegrowaną kartę graficzną w procesorze lub na płycie?

W sumie pełna specyfikacja komputera byłaby wskazana.

to zajrzyj w obudowie i powiedz co wydrukowano na karcie - model;-)
Może to jakieś 6xxx jest widziane błednie jako 7xxx i się pierniczy przez to;)

specyfikacja

Najparadniejsze, ze w tym modelu systemy według producenta powinna być karta…zielonych, nie czerwonych:d
http://www.medion.com/gb/service/_lightbox/treiber.php?msn=10017705&prod=Microstar%20Professional%20i72000%20/%208642%20DE
(i by pasowało bo 7xxx zieonych były przed 2008, 7xxx czerwonych, to 2012 bodaj;)

Chyba że zmienił grafikę… Niemniej zrzut z DXdiag wiele nie mówi co za karta siedzi w środku. Spróbuj z tym DDU. Możliwe, że wkradł się jakiś babol i przez to karta nie jest poprawnie rozpoznawana. Już to kilkukrotnie przechodziłem jak deinstalacja “po bożemu” sterowników nie siadła.

Po zrobieniu “Tego i owego” w tym programie mam po prostu ściągnąć Catalyst tak?
Cóż nigdy nie miałem problemu z kartą graficzną aż do teraz więc nie chce potem jej potem znów naprawiać

Z ciekawości: a ten zadziała?

Dodatkowo Radeony to parszywe stwory jak coś takiego pokażą, więc prócz odinstalowania wersji sterownika w panelu sterowania, to później także wejdź na dysk C:/ i nazwij folder AMD inaczej (np. AMDold) żeby nie próbowało nadpisać błędnego sterownika i zainstaluj w.w. sterownik.