System32\nvvsvc.exe - duży bałagan

Witam

mój komputer: Intel® Core2 Quad Q6600, 2,40GHz, RAM 4GB, 32-bitowy Vista Business, SP2, GeForce 8600 GT

Podczas włączania komputer bardzo długo był czarny ekran, jakby się zawiesił więc twardy restart. Ponowne uruchomienie i przed wpisaniem hasła użytkownika wyskakuje okienko :

C:windows\system32\nvvsvc.exe

This application has requested the runtime to terminate it in an unusual way.

Please contact the application’s support team for more information.

Dodatkowe objawy:

• Na początku wyskakują komunikaty że przestają działać programy z autostartu

• nie mogę otworzyć PDF-ów

• JPG tylko przez przeglądarkę windowsa

• Outlook poprzestawiał datę, mam teraz 1601r (nie mogę tego zmienić) i wysyła mi maile z taką datą, nakichane jest więcej. Data windowsa jest poprawna.

• opera na każdej niemal stronie pyta się o ważność certyfikatu serwera

• nie otwierają się programy graficzne typu Corel

• Na Google maps nie działa wyszukiwanie, itp…

Na forach piszą że to grafika siadła więc pobrałem pakiet sterowników z nvidii (ok. 160MB) , wypakowałem zestaw na C, odinstalowałem sterownik grafiki i puściłem nową instalkę. Podczas instalacji po dotarciu do 100% wyskakuje błąd instalacji :confused:

Windows updater też kończy niepowodzeniem pomimo że wskazuję mu miejsce pobranych sterowników.

Żeby powrócić do poprzednich ustawień zrobiłem przywracanie systemu na tydzień wcześniej. Rozdzielczość wróciła, w menedżerze urządzeń nie ma wykrzyknika przy karcie graficznej ale powyższe problemy i komunikaty są nadal.

Poszukałem innego pakietu sterowników (z niemieckiego serwera) , wyszło dokładnie to samo.

Proszę o pomoc. Instalacja w trybie awaryjnym też nic nie pomogła.

Nasyfione jest kompletnie, a nie mogę robić formatu.

Z góry dziękuję za pomoc!

CUBE! !!

CUBE!!!

Rejestrując się na niniejszym forum zobowiązałeś się przestrzegać jego regulaminu. Niestety, w tym momencie łamiesz go nie tytułując poprawnie tematu. Proszę zapoznać się w pierwszej kolejności z regulaminem forum, a następnie z tym tematem. Po zapoznaniu się proszę poprawić tytuł tematu, używając przycisku zmien.gif

Weryfikacja integralności plików via narzędzie SFC - Wymiana plików metodą SFC

http://www.fixitpc.pl/topic/1236-weryfi … edzie-sfc/

Przejrzyj też: windows-zawiesza-sie-ekranie-zapraszamy-t483583.html#p3047732

Powodzenia i daj znać o efektach. Trzymam kciuki.

Pozdrawiam!