"Systemy operacyjne Windows"

Ludzie trzymajcie mnie…

:x

Powtórzyłeś, to juz wiemy, nie odniosłeś się do mojego posta, powiem szczerze, żal mi słów, nie chce mi się już wytaczać argumentów, przykładów. :expressionless:

Zawsze się znajdą tacy, którym coś nie będzie się podobać, niestety nikomu nie dogodzimy w równym stopniu.

A tymczasem, najlepiej zostawić już te kłótnie.

Jak się to rozwinie - pożyjemy, zobaczymy.

z tego co widzę większości się to nie podoba

O jakiej większości mówisz?

4 - 5 głosów?

zrób ankietke :smiley:

Ja myślę, że te działy ani nie zaszkodzą ani nie pomogą. Ale bardziej zwiążę się z opinią iż nie pomogą a zwłaszcza dział: Systemy operacyjne Windows. Ale pożyjemy, zobaczymy jak to powiedział Sebastian Szaniawski

Ale gratuluje odwagi !!

Zgadzam się z kolegami i koleżankami,iż utworzenie działów o systemach operacyjnych jest gafą… Będzie to przysparzać kłopotów z umieszczeniem tematu jak już było wyżej wspominane. Dział o komórkach ostatecznie może być przydatny,więc jego zostawiłbym w spokoju…

No ale co tu płakać nad rozlanym mlekiem. Pożyjemy, zobaczymy jakie “wzięcie” będą miały nowe działy.

Pozdrawiam!

Nie było mnie dzisiaj na forum a tyle się działo. Ale chyba i tak wiadomo co mam do powiedzenia. Lubiłem to forum m.in. dlatego, iż swoją prostą budową nie siało zamętu. Wiadomo było, problem z czymś pisało sie w problemach poszukiwało się czegoś to w tworzyło się topic w dziale poszukuje. Teraz sytuacja się diametralnie zmieniła, Niestety na minus. Ciekawe czy teraz będzie wiadomo “co wrzucić, do którego gara”. W tych nowych działach będzie pewien 1 topic na dzień. Teraz zostały inne tematy przeniesione żeby to zakamuflowac. :? Jestem po prostu nie mile zaskoczony tą ogromną zmianą. I z przykrościa muszę stwierdzić, że… wolę nie kończyć :x. Czas pokaże kto miał rację. :?

To teraz to tak się nazywa :twisted:

A dlaczego Na luzie do tego nie dołączyć :smiley: , jeżeli Poszukuję traktuje o Windowsie :stuck_out_tongue:

No cóż :twisted: i Tobie, jak widać może się zdarzyć :hahaha:

Macie prawo, jak każdy, wyrazić swoją opinię i tego nie neguję.

Wg mnie podział jest dobry, w Dziale Problemy powinny znajdować się przede wszystkim sprawy sprzętowe wszelkiego typu.

Dział Oprogramowanie to wszystko o programach z wyłączeniem systemów operacyjnych Windows.

Telefonia komórkowa , jest coraz ścieślej związana z komputerami więc nie widzę żadnych sprzeczności.

Gry , no cóż, jest bardzo wielu użytkowników na Forum, którzy przede wszystkim wykorzystują komputer do grania i z nimi maja problemy etc.

Linux , może nie ma w tej chwili wielu użytkowników zajmujących się Linux;em ale wszystko przed nimi i Forum.

Sieci komputerowe , był czas wielu topikow z tej dziedziny, uważam ten dział za bezwzględnie potrzebny, w którym powinny znaleźć się topiki na temat bezpieczeństwa w sieci i wirusach.


Czytając wypowiedzi w tym temacie zastanawia mnie skąd w was tyle niezadowolenia. Zawsze można znaleźć złe strony danego rozwiązania ale równie dobrze można znlaźć i pozytywne rzeczy w takim układzie Forum. Nie wierzę, że ich nie dostrzegacie, a jeśli rzeczywiście tak jest, no cóż, powstrzymam sie od określenia :slight_smile:

Pozdrawiam wszystkich niezadowolonych i zadowolonych :smiley:

Ci pierwsi jednak robią złą robotę, nie rozdrobnienie robi bałagan i zamieszanie ale cała ta dyskusja.

Update

Pisząc tego posta spojrzałem na nowo dodawane posty i jedno mi przychodzi na myśl, że to jedno wielkie :xxx:

(emotka jest w zestawie emotek Forum więc ją wstawiam, jako jedyna oddaje to co pomyślałem po przeczytaniu większości postów).

:okulary:

Widze,że moderatorzy ślepo bronią obecnego stanu rzeczy,chociaż zapewne nie wszyscy piszą to co myślą :roll: W takich wypadkach wychodzi “sztama” Adminstratorsko-Moderatorska…

Chyba nie ma w tym nic dziwnego skoro:

Zapewniam, że sie mylisz. :slight_smile:

Jeśli już pisać o ślepocie to raczej tych, którzy nie chcą lub nie umieją spojrzeć na sprawę pozytywnie, do których należysz i ślepo wspierasz stałą grupę niezadowolonych. :stuck_out_tongue:

Jakiś dziwny trynd jest w pewnej grupie user’ów, trynd malkontenctwa :hahaha:

trynd - ponieważ Krzysiu Daukszewicz tak właśnie wypowiada to słowo przy okazji swoich “wieści z wa-wy”. :twisted:

Pozdrowienia :okulary:

Dział Telefonia komórkowa powinna być. W końcu komórka to taki mały komputer. A jeszcze jak teraz wchodzą telefony trzeciej generacji to szczególnie. A problemy z komputerem to nie tylko Windows, ale jest z nim najwięcej problemów, dlatego jest nowy dział. Myślę, że każdy podchodzi do zmian z umiarem, bo nie jest jeszcze przyzwyczajony, ale z czasem to minie. :slight_smile:

Golden Finger!

Te Twoje -re cytaty Waterproof, oczywiście traktuję w kategorii… miłej i odpowiednio ukierunkowanej zaczepki! :stuck_out_tongue: 8)

A teraz poważnie: dlaczego wymieniając działy, świadomie pominąłeś “punkt zapalny” - czyli - " Systemy operacyjne Windows"? :x :roll:

Jakby na to nie patrzeć, zawsze będziesz dyplomatycznie obstawał za pomysłem - i wcale Ci się nie dziwię, bo Twoja funkcja Cię do tego obliguje! Aczkolwiek Forum tworzą userzy i to Oni kreują całokształt i atmosferkę Forum. I żadnej opinii nie można pominąć, ani obdarzyć jej mianem przytoczonej przez Ciebie emotki: :xxx:

Bez userów - nie będzie ani tego Forum, ani jego specyficznej atmosfery z tzw. “ichnich czasów”. I nie będzie też modków…

Jak sie głębiej zastanowić, to przyszło mi do głowy - że nowe, rozdrobnione themy - być może są wynikiem starań o tzw. pozycjonowanie - które w istocie dla Dobrychprogramów - wypada blado.

Aczkolwiek, temat “Systemy operacyjne Windows” jak dla mnie, jest pomysłem rodem z “Archiwum X” - powody zostały wyłuszczone wyżej! :slight_smile:

Pytanie będące zarazem konkluzją brzmi:

dlaczego zaniechano tzw. rozpoznania sprawy wśród userów, a poczęstowano nas gotową koncepcją? :shock:

Z tego, co wiem - w każdej społeczności obowiązuje jakaś gradacja, co do wprowadzanych rozwiązań - czyli na wstępie rozpoznanie środowiska, a potem raczenie tegoż pomysłami!

Tak jest w Sejmie RP i w każdej innej społeczności… :?

Czy nie można było u nas wkleić topiku z zapowiedzią proponowanych zmian i prośbą o ustosunkowanie się do nich?

Nie do końca się z tobą zgodze,gdyż popieram dział o komórkach co podkreśliłem w swoim przedostatnim poście :? Co do teszty działów to podzielam opinie innych wyłącznie przez własny pogląd na tą sprawe.

Jak to szukanie drugiego dna na manowce prowadzi

A nie przyszło Ci do glowy, że to było najpierw uzgodnione

w trybie administracyjnym i reszta jest tylko logiczną

konsekwencją.

Nie widzę podstaw do cytowania tych postów.

A to akurat jest nie do przejścia - co User - to inne zdanie.

Zmiany wynikły cześciowo z propozycji Userów,

a cześciowo - z tematyki postów.

To byłoby dobre posunięcie:

1st : być może nie toczyłaby się ta dyskusja

2nd : (tylko z mojego punktu widzenia) userzy widzieliby, że twórcy tego forum liczą się z ich zdaniem

:hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha:

No jeśli chcesz stworzyc atmosferę, jaka panuje tam, gdzie piszesz to ubolewam i winszuję :twisted: :hahaha:

A tak poza tym, za mocno się przejmujesz, ja nikogo nie czepiam. :stuck_out_tongue:

Forum to nie moje życie ale miło mi, jeśli komuś mogę pomóc, dlatego tu jestem :smiley:

Twoje prawo i nie o to chodzi byś w całości się ze mną zgodził.

Szanuję Twoje zdanie ale jak pisałem poprzednio w postach tej dyskusji przewija sie “trynd” malkontenctwa i brak jakichkolwiek pozytywów takiego podziału tematów.

Dzisiaj niestety lub stety, jak kto wo li musze kończyć, być może będę mógł jutro zajrzeć na Forum. :slight_smile:

Pozdrowienia :okulary:

Wybacz asterisk, ale zwracałam się do Golden Gingera! :slight_smile:

Ale skoro zabrałeś głos… :roll:

Nie ma ani deka prawdy, ani logiki w tym, co mówisz… :frowning:

Nie trzeba być dużym hackerem, żeby pewne rzeczy sprawdzić…

Jakkolwiek zabrałeś głos w temacie skierowanym do innego modka, sprytnie nie ustosunkowałeś do kilku ważkich zagadnień: m.in. np. dlaczego nie przeprowadzono konsultacji w gronie userów, co do zamysłu wprowadzanych zmian… :frowning:

Odpowiedz więc na to pytanie wprost, a nie posiłkuj się tematami zastępczymi!

:hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha:

Tylko coś to sprawdzanie kiepsko Ci idzie, bo to co napisałaś powyżej jest jednym wielkim … :x :x :x :x :x

BTW

Niech i ja se OTnę