Szkoła

W tym temacie piszemy o tym, czego nie lubimy - mowa oczywiście o szkole ;]. Możecie się tutaj pochwalić swoimi ocenami itp. Zapraszam do dyskusji :).

wakacji

srednia 6.0

ja nie lubie moej pani od fizyki i chemi (chociaż te przedmoioty kiedyś należały do moich ulubionych nie lubie ich od kiedy mam z nia lekcje) No i nie lubie części mojej klasy ktora zachowuje sie jak totalni kretyni

A co lubie…

hm… lubie wakacje, szkolna prac inf., nasza kochana panią dyrektor :wink: u ktorej ostatnio wyladowałem na dywaniku…

Oczywiście, nie lubimy wakacji, nie. :wink:

:hahaha:

Miałem 4+ na półrocze z fizyki, teraz mam oceny 1,3 i babka mi wystawiłą zagrozenie xD

i bardzo sie boisz???

Ale ona jest no ale zla ta bappka

stachan patrząc na avatar to wiadomo dlaczego się wakacji obawia :smiley: :smiley: :smiley: :x

chodzi ci o to, że nie umie pływać? :smiley:

lukaszzek może dlatego ona Cię nie lubi? :wink:

a ja mam średnią 4.44 a najbardziej nie lubie polaka bo facetka to istny szatan :twisted: a naj lubie matme i infe :smiley:

a ja lubie moją szkołe, może dlatego że ją kończe :frowning:

śr. 4.o

A ja nie lubie chemi!! A podoba mi sie Infa, W-F !!

wiecie tez polubilem na koniec szkole :smiley: pewnie dlatego ze na maturalnym mialem 4,4 :roll: kto by pomyslal ze mozna to polubic :lol:

siema!

moja średnia wynosi ok. 4,2 i w sumie jestem zadowolony, ale zawsze mogłoby być lepiej. W szkole nie nawidze angola, z którego jutro mam ważny sprawdzian. Lubie za to biologie, geografie, informatyke i historie.

Teraz mam kolejny problem bo ide do szkoły średniej i wiadomo… kolejne wyzwania czekają!

a ja jeszcze właśnie chemie lubie(łatwa w gimnazjum) no ostatecznie może być jeszcze geogradia i biola

Jeśli pod szkołę można podczepić również studia

to nie lubimy oczywiście wrednej portierki z akademika :lol:

hehe a to dlaczego ?? :lol: ja tam powiem ze w tym roku szykuja sie najdluzsze i niestety moje ostatnie prawdziwe wakacje trzeba je wykorzystac na maksa ile sie da :smiley:

Zobaczysz jakie są portierki w akademikach

to już nie będziesz pytał dlaczego :stuck_out_tongue:

ja niebede mieszkal w akademiku :stuck_out_tongue: tylko na stancji w akademikach sie studiuje ( studiowac mozna jeden semstr pozniej wylatuje sie z uczelni ) ja chce sie uczyc :smiley: i skonczyc studia :smiley:

w każdym razie życzymy powodzenia!

Dzisiaj w szkole było ogólnie spoko :-D. Na geografii były podawane oceny ze sprawdzianu, który był tydzień temu (dostałem +3, ale to i tak jedna z lepszych ocen w klasie), do tego kolejny sprawdzian - tym razem państwa europejskie i ich stolice. Zadanie było utrudnione, bo trzeba było odnaleźć aż 45 państw na mapie, napisać, jakie to państwa oraz podać ich stolice. Okazało się, że napisałem najlepiej z klasy. Miałem tylko jeden błąd na 45, co dawało ocenę 5. Bardzo się cieszę, bo sprawdziany u naszej nauczycielki z geografii zawsze trwają góra 15 minut :).