Szóste urodziny vortalu... i konkurs!

:o :o :o

I tyle, co tych świeczek, też będziemy świętować. :smiley:

Również dołączam się do życzeń, wszystkiego Dobrego :wink:

Vanshei , bardzo wymowny i pełen treści dostarczający mnóstwo informacji post .

Wszystkiego najlepszego i sukcesów jeszcze większych niż do tej pory .

U mnie jest parę osób ale nie będę ryzykował unieważnieniem głosów ponieważ bardzo chce dostać pendriva

Ale znając moje szczęście ( nigdy w życiu nic nie wygrałem ) to nici :cry:

Kiedyś musi być ten pierwszy raz :). Liczę na głośniki :).

Ja już kiedyś coś wygrałem, ale w sumie to nie :P. Historia jest długa. Była to telewizja, konkurs na żywo, wylosowali mnie, zadzwonili, odpowiedziałem - wygrałem sprzęt komputerowy o wartości 5 tys. zł. Dostałem SMSa z prośbą o dane, wysłane, czekam…

Przyszła paczka, mała jakąś. Otwieram… klawiatura (i to nie żadne cudo) + 3 gry w cenie 1 z poprzedniego roku.

I tak się cieszyłem, ale to perfidne oszustwo. Kontaktu w późniejszym czasie zero.

Sto lat i wszystkiego najlepszego.

I oby nam dalej tak fajnie było jak do tej pory (a może jeszcze fajniej :smiley: )

Pioter233 , o co Ci chodzi? :stuck_out_tongue:

Życzenia na 1 stronie tematu złożyłem a jeśli idzie o ten drugi “post” to mnie bardzo zdziwiło że można być tak pazernym na nagrodę żeby aż tyle zgłoszeń wysłać :expressionless:

Wszystkiego najlepszego!

cake1kf6.jpg

Może chociaż w konkursie trafi się pamiątkowa koszulka. :slight_smile:

Moc nagród powala :stuck_out_tongue:

Wszystkiego naj naj 6 lat to naprawdę sporo

Żeby było po “informatycznemu” : 1024 lata istnienia, tak wspaniałej i owocnej pracy oraz by każdy dzień spędzony przy pisaniu newsów, recenzji i innych artykułów był jak najprzyjemniejszy :).

W konkursie po cichu liczę na pendrive :smiley:

100 lat. Trzeba brać udział.

A tak z ciekawości zapytam :stuck_out_tongue:

Czy po zakończeniu konkursu Administracja poda jakieś statystyki, ile osób wzięło udział w konkursie, ile poprawnych odpowiedzi padło, itp? :smiley:

@UP tylko bot nie trafiłby z odpowiedziami :PP. Ale statystyki mogliby podać :smiley:

Stooo lat! :zdrowie:

Ciekawe ile będzie błędnych… :stuck_out_tongue:

Nigdy nie miałem szczęścia do konkursów ;/ Może tym razem się uda? Kto wie? Nie wiem na co liczyć…

Poda :wink:

Mam pytanie, co jeśli mieszkam za granicą?

Mogę podać angielski adres zamiesznia/telefon?

Czy po wypelnieniu formularza dostaje sie potwierdzenie na maila? Ja nic nie dostalem i tak sie zastanawiam czy to u mnie cos nie tak czy po prostu tak ma byc?

Piwollo

Czyli nie trzeba przesyłać żadnej zgody? Bywało w innych konkursach…

Jak wygram kompa to polubię Vobis :slight_smile:

A jak MS Office 2007 (nagroda wskazana przeze mnie), to może nawet polubię Microsoft :stuck_out_tongue:

Co prawda jak tak patrzę na nagrodę główną to wydaje mi się, że monitor będzie za duży, a czapka za mała, no ale darowanemu koniowi… :wink:

Wasze zdrowie :slight_smile:

Ja także nic nie dostałem, więc to może oznaczać, że żadne potwierdzenie nie było wysyłane. Może po zakończeniu konkursu (m.in. jak coś wygram) ?

wszedzie na okolo strasza kryzysem, a tu taki wysyp nagrod :o Najlepszego i do nastepnych urodzin :spoko: