Szóste urodziny vortalu... i konkurs!

Takie rzeczy tylko w Erze znaczy się na dobrychprogramach :stuck_out_tongue:

Krogulec , reklama na forum jest zabroniona ponoć :stuck_out_tongue: :wink:

Co wolno wojewodzie …

Reklama bez uzgodnienia z właścicielami serwisu :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Zostawcie Krogulca bo sam będzie musiał w formie pokuty dać sobie kartkę :stuck_out_tongue:

Olmeca

Widać kryzys nie sięga najlepszych :smiley:

Wracając do konkursu. Znowu pewnie będzie kupę ludzi, którzy w ogóle nie znali wortalu, a znajomi powiedzieli im o konkursie. Znowu Ci “starzy wortalowi wyjadacze” nic nie wygrają, a hieny powygrywają…

Nie wiem czy to do końca prawda… Ja jak przeglądam listę osób, które wygrały to same znajome nicki :slight_smile:

BiałyPL , pewnie masz rację, no ale nie zabronią nikomu brania udziału, wszak to także cele promocyjne.

http://www.e-konkursy.info/articles-1-33427.html

Nazwe przekręcili…

Wiesz, rykendo , zawsze jest tak, że ktoś taki się trafi. plunio7 , co do linka no comments.

Nie wykluczam takiej możliwości.

Patrz przykład z poprzedniego roku:

:arrow: http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=100

Tak z ciekawości, mam pytanie do adminów. Czy podczas tego losowania maszyna losująca* zwraca uwagę na aktywność na forum/zlotach? Czy też jest to zupełnie przypadkowe?

*Nie wiem na jakiej zasadzie to działa…

pewnie modzi/admini wybierają tych co lepszych

podobno nie, ktoś o tym pisał kiedyś

Czekamy ^^ Jestem ciekawy co do tego. Choć Jarek_OSW zwycięzca z poprzedniego roku głównej nagrody był na locie oraz udzielał się dość często na forum.

Najlepsi są Ci co podawali inne nazwiska, a te same adresy…(tzn Ci na szaro)…Żal. Tylko tym słowem można to opisać. ;/

Oby w tym roku tych nazwisk było mniej, tego też życzę administracji. Mniej roboty… Ci co zamierzają tak robić lepiej niech przeczytają ten temat! :slight_smile:

Witam serdecznie

Na początek najserdeczniejsze życzenia , oby tak dalej vortal się rozwijał.

Myślę że było by to trochę nie sprawiedliwe , czemu ? Nie wszystkich forumowiczów stać np na wyjazd , takich powodów można by wymyślać sporo.

Pozdrawiam

Chodziło mi głównie tu o aktywność na forum…

moim zdaniem najbardziej niesprawiedliwe jest to że główne nagrody najczęsciej wygrywają

ci co w ogóle, lub bardzo rzadko udzielają się na forum.

zaraz ktoś będzie gadał, że nie chodzi o ilośc postów, tylko o aktywne czytanie vortalu, bla, bla, bla…

jak by nie było, trochę to niesprawiedliwe,

żeby nie było chojraków, nie pisałem tego bo mam troche napisanych postów… :expressionless:

goodprogram , wydaje mi się, że napisałeś to bo masz trochę napisanych postów :wink:

A mówiąc całkiem poważnie.

Nie można dzielić czytelników na lepszych i gorszych, na mniej i bardziej udzielających się na forum.

IMHO można ich co najwyżej podzielić na tych co mają mniej i więcej szczęścia :slight_smile:

Poza tym przy okazji piątych urodzin forum były nagrody dla najbardziej aktywnych userów:

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=15 … reprogramy!

Sam zresztą załapałeś się na jedną z nich :slight_smile:

Nie mam już więcej pytań, przynajmniej teraz. Gdy podczas urodzin forum są wyróżniane aktywne osoby, to jak vortal je obchodzi to losowanie musi być przypadkowe.

zgadza się, dzięki za to, teraz nie liczę na jakąkolwiek nagrodę, z dwóch powodów

wygrana w zeszłym roku i zaliczenie kilku kartek w tym roku

jeśli o mnie chodzi, to możesz mi je skasować, bo dla mnie nie są one ważne

tak też można powiedzieć

Witam,

Dołączam się do życzeń, wszystkiego najlepszego !!

Ostatnio mało co zaglądam na forum, ale na vortalu jestem codziennie.

Pozdrawiam.