Szukam dobrego programu do sklejania muzyki

Witam. Mam zamiar posklejać kilka piosenek w jedną całość, a następnie na profil youtube uploadować. Próbowałem Audacity, ale nie wychodzi mi to. Może mi ktoś polecić program dobry?

Prostszego programu niż Audacity moim zdaniem nie ma ale jeśli nie radzisz sobie z jego obsługa sprawdź programy wymienione w tym temacie:

czym-zlaczyc-piosenki-kilkugodzinny-plik-t433560.html

Spróbuj programem Cool Edit 2000

Stary ale jary :slight_smile:

Wracając do programu Audacity. Jeden utwór ok da rade wklepać do programu, natomiast jeśli chcę drugi utwór obok siebie, to utwór natomiast jest “nad” pierwszą, a nie obok. Jak temu zaradzić ?

Najprościej będzie jak poszukasz w Google albo na YouTube poradników jak łączyć utwory w programie Audacity. Zapewniam cię że znajdziesz ich naprawdę wiele.

Dzięki, znalazłem już poradnik na ten temat. Pomógł mi.

Dodane 18.05.2013 (So) 12:22

No dobra. Audacity posklejałem i zapisałem plik. Teraz przyszło mi dodać grafikę do ścieżki dźwiękowej, bo jak wiadomo, YouTube wymaga grafiki. Teraz mam pytanie do was. Windows Movie Maker dla windows 8 zapisuje mi pliki po 7 sekund, gdzie plik ma 27 minut. Co zrobić w tej sytuacji?

Oprócz Audacity dobrym i szybkim programem do łączenia plików jest również Dzielenie i łączenie plików

Strona producenta:

http://www.eureka_pile.republika.pl/

Wyszukaj ten program i tam jest opis.

Zamiast Windows Movie Maker możesz sprawdzić np. Photostage Slideshow lub inne z tego tematu:

jaki-program-zamiast-windows-movie-maker-t468312.html

No dobra, dzięki za przydatne informacje.

Podałem temat:

jaki-program-zamiast-windows-movie-maker-t468312.html

No dobra. Audacity jest na prawdę dobrym programem. Udało mi się połączyć utwory w jedną całość, następnie zapisać bezproblemowo. Kolejnym moim zadaniem po sklejaniu muzyki, był program Movie Maker dla windowsa 8, którym musiałem grafikę doczepić do utworu. Również bez problemu spisał się. Utwór który sklejałem, jest już na yt z grafiką :wink:

Z początku, nie mogłem połapać się troszku z Audacity. Wszedłem na wujka google i mi podpowiedział w minute co jak :lol:

Pozdrawiam :slight_smile: