Szukam gry na prezent o tematyce rycerskiej na cd bo osoba nie ma netu popdpowiedzcie


#1

Cześć

Szukam gry na prezent , platforma PC na CD , chłopak a w zasadzie młodzieniec jest zafascynowany rycerstwem i o takiej tematyce chciałbym kupić mu grę pod choinkę. Jeśli możecie podpowiedzcie tytuły :slight_smile:

Pozdrawiam


(bachus) #2

 


#3

Przydały by się parametry PCta na którym ta gra ma się odpalić.

Gatunek gry?


(Vidivarius) #4

No i jeszcze jakiego gatunku ma to być gra - RPG, taktyczno-strategiczna; przygodowa, symulacyjna; w klimacie “autentycznego” średniowiecza czy z elementami fantasy, dark fantasy?


#5

przygodowa, symulacyjna; w klimacie “autentycznego” średniowiecza

@Areh niestety niestety nie znam parametrów kompa , ale to raczej starszy sprzęt


(lordjahu) #6

 

Bo wiesz, głupio by było kupować w ciemno fajny tytuł tylko po to by młody nacieszył się samym pudełkiem. Jeśli ma to być fajny prezent musimy znać parametry komputera. Inaczej takie kupowanie mija się z celem. 


(DrakePL) #7

Jeśli to ma być na starszy sprzęt i coś w rycerskim/fantastycznym klimacie to polecam kupić Saga Gothic. A jeśli ma być bez magii, fantastyki to jeszcze mogę polecić Mount & Blade Collection (Gra PC).

 

Pozdrawiam.


#8

Temat w zasadzie sam się rozwiązał , jego ojciec zasugerował jakąś gotówkę , i tak od wszystkich a co On sobie za nią kupi będzie chyba najlepsze. Dzięki za zainteresowanie tematem Pozdrawiam


(Assassin Z Gothica) #9

Temat wprawdzie rozwiązany ale mógłbym polecić:

  1. Assassina 1 - średniowieczny egipt

  2. The First Templar - krucjaty, egipt

  3. Trylogia Prince of Persia


(Dimatheus) #10

Do takich tematów służy odpowiedni wątek: http://forum.dobreprogramy.pl/poszukuję-gry-wymagania-gry-czy-ta-gra-u-mnie-pójdzie-503186t.html

Ale ze względu na posty w temacie, wątek zamykam i zostawiam w dziale.