Szukam odtwarzacza MP5

Witam!

Szukam odtwarzacza mp5 do 90 zł. Dobrze by było żeby był z aparatem. Ekran może nie być dotykowy.

Pozdrawiam!

O… są już MP5? A co to ma więcej, od MP4?

Nie prościej kupić sobie jakiś muzyczny telefon. Tam będziesz miał aparat, kamerę, bluetooth i wiele, wile innych bajerów i jednocześnie telefon?

Jeśli chodzi o komputery, multimedia i formaty to nie istnieje coś takiego jak format mp5.

Określenia “odtwarzacz mp5” czy “MP5 Player” to pic na wodę, zwyczajny trick marketingowy stosowany przez chińskich producentów szajsu żeby przyciągnąć uwagę ludzi co nie mają o tym zielonego pojęcia (żaden poważny producent nie pokusi się o użycie określenia mp5 w nazwie).

Poza tym wszystkie te “MP5 Playery” funkcjonalnością nie wychodzą poza to co jest w “MP4 Playerach” a ich jakość zwykle jest kiepska lub co najmniej wątpliwa.

Moja rada: odpuść sobie “odtwarzacze mp5” i kup sobie dobry odtwarzacz mp4.

Jeśli mam być szczery do tej kwoty można kupić średniej klasy mp3 to o mp4 już nie wspomne…

scripter1, szczerze mówiąc mp4 też jest tylko chwytem marketingowym. Czy SanDisk, Crown, Iriver itp mają jakiś produkt o nazwie mp4? Nie.

W dodatku wiele z tych odtwarzaczy mp4 nie jest w stanie otworzyć tego formatu.

Nie kupuj żadnych chińskich odtwarzaczy no-name, gdzie producent nie ma nawet własnej strony www.

Ja Ci polecam coś ze stajni SanDisk’a (Np fuze - najlepsza jakość dźwięku w tej cenie). Można na nich zainstalować Rockbox’a (doskonałe alternatywne oprogramowanie z aplikacjami, grami między innymi z GameBox’a i wieloma innymi przydatnymi opcjami)

Odtwarzacz MP5 :lol: ? Jeszcze z aparatem za 90zł :hahaha:

Ja swoją MP3 Pentagrama kupowałem za 140zł, która nie ma żadnych aparatów ani odtwarzacza wideo.

W niektórych przypadkach nawet to MP4 to jest taki “pic na wodę”, bo nie wszystkie odtwarzacze odtwarzają ten format. Są to wtedy zwykłe MP3 z funkcją odtwarzania wideo, ale w formatach np. avi albo 3gp, ale nie mp4.

http://allegro.pl/item1190892202_mp5_mp … gb_tv.html myślałem o tym. Ale nie jestem pewien czy go kupić.

A i istnieją odtwarzacze MP5. Jak przeszukałem wszystkie sklepy (elektroniczne) w mieście to NIGDZIE go nie ma, tylko na allegro.pl . Tylko w ostatnim sklepie pan postarał się poszukać MP5 znalazł, ale na “swojej” stronie, mówił że one wchodzą dopiero na rynek i nie są jeszcze popularne.

No nie do końca masz tu rację bo format mp4 istnieje i jest powszechnie używany więc użycie w nazwie MP4 jest uzasadnione gdy urządzenie obsługuje ten format.

Ale we wspomnianym przez ciebie przypadku gdy urządzenie z MP4 w nazwie nie obsługuje tego formatu to faktycznie masz rację że to zwykły zabieg marketingowy.

Odpuść sobie, to coś szybko ci zdechnie o ile w ogóle będzie poprawnie działać…

Nie wato - chiński no-name, który rozsypie się po tygodniu. Takie coś z takimi opcjami za taką cenę? Dobry sprzęt z takimi opcjami np. Pentagrama kosztuje co najmniej 400 zł.

Dlaczego ten odtwarzacz mi nie zadziała?

Dodane mniej niż minutę temu

czemu chiński no-name

Dodane mniej niż minutę temu

Jak nie ten to poproszę inny. Może być bez aparatu. Tylko żeby cena nie przekraczała 90 zł. Mp4 mam. MPower N10 kupiony 2 lata temu.

Otóż dlatego, że nie ma nazwy firmy, a sprzęty z takimi super-opcjami za taką cenę produkują wyłącznie Chińczycy. Odpuść sobie ten odtwarzacz i dołóż do czegoś lepszego.

To po co chcesz wydawać kasę na jakiś badziewny szajs? Jak masz za dużo forsy to możesz mnie wysłać.

Popatrz na dane sprzedającego, jego lokalizację - na twoim miejscu taka “firmą” bym sobie wcale nie zawracał głowy.

Podali "—> KRAJOWY SERWIS GWARANCYJNY <— " - tylko zapomnieli napisać w jakim kraju :wink:

mateusz200 , posłuchaj naszych dobrych rad i odpuść sobie, w takiej cenie nie dostaniesz nic dobrego.

Chyba że chcesz kupić używany mp4 to możne uda ci się trafić na dobrą okazję w aukcji z licytacją ale wtedy nie masz pewności czy nie padnie ci po tygodniu (podobnie jak tamten MP5).

Zadziała ale uwierz mi, że to jak wygląda on na zdjęciach to jedno a to jaki jest faktycznie to drugie. Słabe wykonanie, słabe oprogramowanie, zapewne jakość dźwięku jest fatalna…

Bo gdyby faktycznie ten odtwarzacz był taki super to producent umieściłby na nim swoje logo. Czy chociaż znalazłeś stronę internetową producenta tego odtwarzacza? Nie? A co jak będziesz chciał zaktualizować oprogramowanie na nim?

Poważnie. Wybierz jakiś odtwarzacz z Rockboxem. Przynajmniej masz gwarancję, że nie będzie to jakiś sh*t.

Mam wrażenie że dla autora tego tematu nie liczy sie jakość wykonania i samego odtwarzania ale “fajerwerki” jakie posiada. Skoro tak to bierz to co znalazłeś i potem nie złość sie że wyrzuciłeś 90 zł w błoto.

daniel105 , chyba masz rację, tylko po co kolo pisze wątek skoro nie słucha naszych dobrych rad…

mateusz200 , skoro tak traktujesz nasze rady to ja już nie wracam do tego wątka, nie będę marnował czasu.

To pewno prowokacja, ale na wszelki wypadek napiszę. Kolego, po pierwsze nie ma czegoś takiego jak mp5. To raz … Po drugie za 90 zł nie kupisz nawet średniej klasy odtwarzacza mp3, a co dopiero mówić o mp4 i to jeszcze z ekranem dotykowym. Dodam tu jeszcze, że nie słyszałem o mp4 z aparatem :P.

Względnie tanie i b.dobrej jakości mp4 robi Vedia. Osobiście posiadam model C5 i śmiało mogę Ci go polecić, ale będziesz musiał odłożyć trochę więcej kasy. Natomiast jeśli chodzi o te najbardziej uznane marki, charakteryzujące się najlepszą jakością dźwięku (ale i też najwyższą ceną), to są to iRiver oraz Cowon iAudio (z naciskiem na ten pierwszy).

Nie daj sobie wcisnąć jakiegoś syfu za te 90 zł, bo mówię Ci będziesz żałował tego. Lepiej odłożyć więcej i kupić coś sensownego, albo nie kupować wcale.

uff za 90zł to nie kupisz mp4, nawet dobrą mp3 będzie ciężko, poszukaj coś z Creative, Sony, iRiver, Vedia (aby kupić coś dobrego to musisz dołożyć prznajmniej jeszcze raz tyle)

No to dołożę 130 zł. więcej nie dam. Może być nawet MP4 bez aparatu, bez ekranu dotykowego, tylko żeby miała zewnętrzny głośniczek i duży co najmniej 2.5 calowy ekran.Moja ma 1 cal. Duży ekran, bo raz wieczorem w łóżku chciał bym obejrzeć jakiś film, bez włączania telewizora czy komputera.

iRiver U10, nic lepszego w takiej cenie raczej nie znajdziesz.