Szukam telefonu do 1500zl min. 5.5'

Temat w sumie prosty. Cena do 1.5k. Marka nie ma znaczenia

Oprócz 5,5" czegoś jeszcze oczekujesz od telefonu? Bo jak nie polecam Honor 8 :slight_smile:

Mnie ostatnio wpadła w oko Sony Xperia XA1 Ultra. Podoba mi się mimo “pasów startowych” u góry i na dole, ale z racji tego i ekranu 6" jest to istne monstrum: 16,5 cm wysokości :).

Właściwie zeby nie mulil i mial w miare przyzwoity aparat. Aktualnie siedze na Lg g3 od dwoch lat i czas na zmiane :slight_smile: G4 odpada mimo wszystko
Bede z niego duzo korzystał z internetu wiec dlatego tez przyda sie duzy wyswietlacz. Mysle nad xiaomi mi max ale roznie czytam o sofcie i nie wiem :slight_smile:

Z softem nie ma większego problemu, wgrasz, co będziesz chciał i będzie OK. Za to aparat w każdym Xiaomi szału nie robi. Wiem, bo mam Redmi Note 3 Pro. Ogólnie telefonik super, ale aparat mógłby mieć lepszy.

Ano właśnie tez o tym slyszalem. Ten w LG jest calkiem niezly to fajnie by bylo miec chociaz taki. Niby pikseli mi max ma wiecej ale to chyba nie zawsze ma znaczenie.
Te mi maxy co sprzedaja maja soft global z polskim wiec chyba ok?

Ostatnio zakupiłem Samsunga Galaxy A5 2017 BLACK A52. Jest bardzo wydajny, nie zacina się. Bardzo ładna jakość obrazu, ekran 5’5, czyli taki, który spełnia twoje oczekiwania. Polecam zakup tego modelu

Ten telefon ma tylko 5.2 cala

Napisz w Boże Narodzenie czy dalej Android działa płynnie :stuck_out_tongue:

a dlaczego niby?

Dlatego, że Android do płynnego dizałania wymaga RAMu conajmiej 3GB przy mniejszej ilości, uruchomieniu kilku usług, 3-4 aplikacje w tle i do tego granie poprostu ten system nie wyrabia z tąd moja propozycja honor 8 :slight_smile:

Co drugi model ze średniej półki ma obecnie 3 GB RAM, więc nie ma problemu.

Nie koniecnzie, ale nie zmaierzam się o to kłócic.

W lg g3 mam chyba 2gb i nie jest źle ale nie bedziemy faktycznie dyskutować o androidzie.
A honor 8 ma niestety “tylko” 5.2 cala

Te0.3 cala zrobi mu taka ogromna różnice?? Moim zdaniem bez różnicy, a w honor 8 ma nakłądke ta samą co P9. Zaktualizuje sobie do androida 5.xx i ma telefon naprawde fajny. Nie zaszeroki i nie za duzy.

Mi robi różnicę bo z telefonu korzystam coraz wiecej i potrzebuje wiekszego ekranu do lepszego czytania a nie jeszcze mniejszego

To Mi 6 sobie kup.

Sprawdziłeś co proponujesz? Ten model ma ekran 5,15`

Będzie też większa wersja Mi6 z plusem w nazwie.

Też właśnie czytałem, tylko obawiam się że nawet najtańsza wersja nie będzie już w moim zasięgu