T-Mobile internet domowy - koniec z "eldorado bez limitu danych"

t-mobile.pl/internet-domowy

Jaki piękny strzał w stopę

1 polubienie

Trochę słabo, choć co prawda ja miesięcznie nie przekraczam 100GB transferu.
Nie mniej dobrze wiedzieć, bo umowa kończy się w grudniu.

1 polubienie

Dotyczy to tylko nowych umów.

Mogą mu w grudniu całkowicie zawiesić bez wpadania w “umowa na czas nieokreślony”.

Ciekawe co na to Klaunuch (“AMD fanboy”) - “Gruz / Garaż”.

Ciekawe na ile to powiązane z światłowodem.

aid/1c9dc477288e20751d3c94cbfd5bc4dc” - to po co mają i long readable URL…

Ale co to jest ten internet domowy? Przecież pod tą nazwą kryje się zwykłe połączenie modemowe na kartę SIM, a przy takich zawsze były pakiety, po których wchodził lejek. Normalny internet domowy jest tutaj https://www.t-mobile.pl/internet/formularz-adresowy
Chyba ktoś coś nie doczytał :wink:

Ja tylko wkleiłem byle jaki by nie wrzucać reklamy z dziadkiem :older_man: na :roller_coaster:.

Właśnie w dotychczasowej ofercie połączenia modemowego nazywanej przez operatora Internetem Domowym nie było żadnych lejków, ani pakietów.

Nie w t-mobile. Sam mam ofertę “modemową” bez żadnych sztucznych lejków. Nie każdy ma ten luksus i światłowód. Na szczęście na razie umowa na czas nieokreślony. Zobaczymy co będzie jak przyjdzie podpisać jakiś aneks.

Założę się że zmiana jest związana z wprowadzeniem oferty na światłowód. Pewnie jakiś idiota z marketingu stwierdził że lejek zmotywuje ludzi do przejścia na światłowód…

Bredzisz, jesteś na tyle ogarnięty, iż nadążysz odnośnie jakiego operatora, jakiej przeszłej oferty dotyczy przedmiotowy temat?

No to faktycznie nieźle “wyskoczyli” z ofertą na tle pozostałych operatorów :smiley: Nie dziwię się, że to zmienili skoro u konkurencji lejki już pod kilkudziesięciu GB :smiley:

Oferta ma już dobre kilka lat. Wspominana na łamach portalu jak i forum wiele razy. To że ty o czymś nie wiesz nie znaczy że jest czymś nowym i wyjątkowym.

Oczywista oczywistość…

Masło maślane, czekolada czekoladowa

🧈 :chocolate_bar:

Ruch jak najbardziej do przewidzenia. Stację się pozapychały, to trzeba jakoś sieć ratować ;D

To wypadałoby dobudować nowe :joy:

to niech najpierw ten światłowód doprowadzą, bo ta oferta była skierowana do tych co mogą mieć co najwyżej powolną Neostradę do 10/1Mb/s albo i wolniej, a nie do tych co mogą mieć światłowód. Podobną akcję robiła kiedyś Netia ze swoim dropssem, który dając te same parametry co neostrada (10Mb lub jeśli kable pozwolą 20), a jednocześnie było to 30 zł tańsze, bez haraczu za linię i od razu była umowa na czas nieokreślony.

Wolę się nic nie wypowiadac bo dostanę kopa w ryj na dzień dobry nie zaleznie co powiem. Na tym forum to klasyczna forma rozmowy jak sobie kogoś upatrzą.

Co do tematu to dopiero miesiąc to zmienili, a ludzie pisza, że to od kilku lat jest. Wy sobie nie zdajecie sprawę jak zapychają nadajniki oferty na kartę po 80-100GB bo ludzie sobie kupują nastepną jak wykorzystają. Tak zapchało nadajniki swoje PLAY bo na karte dawali po 40-50 zł 100GB. Potem RBM i chyba dalej takie oferty daje RBM do 100GB lub więcej. Dla mnie przy obecnych cenach abonamentowych PrePaid to głupota i zabawa tylko. Nikogo niczego to nie uczy.

Mam na siebie 3 oferty bez limitu domowy od T-Mobile. Jeden oferta biznesowa z cesji po firmie, druga dla brata, jedna zpierwszych gdzie do 20Mb/s było i jest po 49 zł a do 60Mb/s 10 zł więcej. Trzecia 2 miesiące temuw zięta bo mi potrzebne było w innym miejscu mieć za 69 zł do 60Mb/s.

Nie piszcie bzdur typu, ze po przejściu an czas nie określony operator walnie lejek bo to bzdura. Dopóki nie zmieni mi oferty, którą mam na umowie nic mi nie moze zmienić, lub sam coś nie zmienię. Wszedzie w umowach T-Mobile pisze, że po czasie określonym jak sam nie przedłuże pozostaje bez zmian. Przez co można to mieć do usranej śmierci. Wkurza mnie jak ludzie pisza te bzdury, że operator coś zmieni. Musiał by napisac w umowie, że po czasie okreslonym oferta przechodzi w to czy w to.

Nikt tutaj ani w artykule na głównej czegoś takiego nie powiedział. Jest wyraźnie napisane że jest to tylko dla nowych umów/aneksów.