T-Mobile internet domowy - koniec z "eldorado bez limitu danych"

(Madafaker) #1

t-mobile.pl/internet-domowy

(~MacG) #2

Jaki piękny strzał w stopę

1 Like
(skrzek) #3

Trochę słabo, choć co prawda ja miesięcznie nie przekraczam 100GB transferu.
Nie mniej dobrze wiedzieć, bo umowa kończy się w grudniu.

1 Like

Dotyczy to tylko nowych umów.

(krystian3w) #5

Mogą mu w grudniu całkowicie zawiesić bez wpadania w “umowa na czas nieokreślony”.

Ciekawe co na to Klaunuch (“AMD fanboy”) - “Gruz / Garaż”.

(krystian3w) #6

Ciekawe na ile to powiązane z światłowodem.

aid/1c9dc477288e20751d3c94cbfd5bc4dc” - to po co mają i long readable URL…

(pocolog) #7

Ale co to jest ten internet domowy? Przecież pod tą nazwą kryje się zwykłe połączenie modemowe na kartę SIM, a przy takich zawsze były pakiety, po których wchodził lejek. Normalny internet domowy jest tutaj https://www.t-mobile.pl/internet/formularz-adresowy
Chyba ktoś coś nie doczytał :wink:

(krystian3w) #8

Ja tylko wkleiłem byle jaki by nie wrzucać reklamy z dziadkiem :older_man: na :roller_coaster:.

(skrzek) #9

Właśnie w dotychczasowej ofercie połączenia modemowego nazywanej przez operatora Internetem Domowym nie było żadnych lejków, ani pakietów.

(~MacG) #10

Nie w t-mobile. Sam mam ofertę “modemową” bez żadnych sztucznych lejków. Nie każdy ma ten luksus i światłowód. Na szczęście na razie umowa na czas nieokreślony. Zobaczymy co będzie jak przyjdzie podpisać jakiś aneks.

Założę się że zmiana jest związana z wprowadzeniem oferty na światłowód. Pewnie jakiś idiota z marketingu stwierdził że lejek zmotywuje ludzi do przejścia na światłowód…

(Madafaker) #11

Bredzisz, jesteś na tyle ogarnięty, iż nadążysz odnośnie jakiego operatora, jakiej przeszłej oferty dotyczy przedmiotowy temat?

(pocolog) #12

No to faktycznie nieźle “wyskoczyli” z ofertą na tle pozostałych operatorów :smiley: Nie dziwię się, że to zmienili skoro u konkurencji lejki już pod kilkudziesięciu GB :smiley:

(~MacG) #13

Oferta ma już dobre kilka lat. Wspominana na łamach portalu jak i forum wiele razy. To że ty o czymś nie wiesz nie znaczy że jest czymś nowym i wyjątkowym.

(pocolog) #14

Oczywista oczywistość…

(krystian3w) #15

Masło maślane, czekolada czekoladowa

🧈 :chocolate_bar:

(MatX_) #16

Ruch jak najbardziej do przewidzenia. Stację się pozapychały, to trzeba jakoś sieć ratować ;D

(Seba228215) #17

To wypadałoby dobudować nowe :joy: