Tajemne opcje forum

Wydziwiasz kolego. Jakoś nie możesz pojąć,iż Forum to jeden z działów Dobrych Programów…

Dla Ciebie:

Tak powinno być ( a Ty panujesz nad swoim komputerem ) przecież piszę że to wymówka.

I co z tego w wielu miejscach tak jest i fora działają niezależnie i nie trzeba szukać godzinami w ich ustawieniach żeby się dowiedzieć że ich ustawienia są gdzeindzej co i tak okazuje się być nie do końca prawdziwe jak sugeruje Pangrys.

Sprawdzam avatara

Zmieniłem awatara ( w portalu ! tak jak polecano ) i sprawdziłem na formu - oto efekt.

chłopcy czy Wy ( poza Panemgrysem ) napewno wiecie co piszecie?

URWAŁ NAĆ! gdzie się zmienia ten avatar dla forum?!

A wyloguj się i ponownie zaloguj.

Przeloguj się.

1 polubienie

U mnie to nie działa :slight_smile:

Też tak myślałem ale …

Próbowałem się wylogować ale nie puszczało. Górny fragment obrazka.
Jeszcze raz się procedura wylogowywania - hura puściło!
Zalogowałem się powtórnie i taki efekt ja na dolnym fragmencie obrazka.

Aż tu nagle zaczęło działać “najpierw powoli ospale …”

To forum działa jak wszelkie oprogramowanie ( czytaj TUTAJ )

A może jak problem wypływa to jakiś modek lub adek “biega” po kodzie i upycha te avatary gdzie potrzeba.

Tu, tu, tu i gdzie tam jeszcze trzeba - rozwińcie poniższy obrazek.

To się nazywa relacyjna baza najwyższej klasy. Ciekawe ile wcieleń ma mój awatar i ile miejsca łącznie zajmuje na serwerze.
To musiał programować jakiś geniusz!

Widzę, że masz duże problemy z obsługą programów komputerowych, co wywołuje w tobie niezdrową frustrację. Może to sygnał, żeby po tylu porażkach przerzucić się na coś łatwiejszego jak uprawa marchwi? :laughing:

2 polubienia

Od miesiąca mam ten problem. Usunąłem avatara i nie pamiętam już ile razy się wylogowywałem i nadal nie działa.

Wylogowywanie niewiele pomaga, kiedyś ktoś z redakcji tłumaczył, że w tle pracuje skrypt odświeżająco-synchronizujący, a że mamy obecnie 1900 zalogowanych użytkowników forum… :rofl:

Ten wpis został oflagowany przez społeczność i został tymczasowo ukryty.

Czy dzisiaj “est” dzień lanie lenia?
Ta jajka tyż:
Inni z dużej litery, a Twoja - z małej
MWSnap293

A co to “est” test? :wink:
MWSnap294

Opis wyciszenia, to też jakaś en chińszczyzna?
MWSnap295

X-kogo* olać dzisiaj, ale niefortunny przypadek zainteresowania ustawieniami forum w święta, to beznadziejny przypadek stable forum…

1 polubienie

Można jak na forum zawiesi się system kopiowania awatara.

https://www.transifex.com/discourse/discourse-org/dashboard/, https://www.transifex.com/discourse/discourse-org/language/pl_PL/ - nie ma chętnych na co miesięczne tłumaczenie 5000 zwrotów (np. zdań).

Co oznaczają obwódki dookoła avatara

( w jednym miejscu niebieskie,

w innym zielone,

może nie znam wszystkich miejsc i gdzie indziej khaki )

które pojawiają się lub znikają w porywach - patrzcie obrazki powyżej:
Pojawione - czerwone strzałki
Zniknięte - niebieskie strzałki.

A może to też zależne od porywów wiatru czyli jak pisze

od powszechnie “sprwnego” inaczej oprogramowania?

Zielona obwódka oznacza, że właściciel avatara jest online.

Zaręczam że wszystkie zrzuty obrazów na których mój avatar jest w obwódce robiłem ofline.
Na jednych był w obwódce na innych był bez obwódki, nawet zmieniłem system , przeglądarkę i IP podejrzewając że forum wsadziło mi jakiegoś robala powodującego że widoczny jest każdy mój dostęp do forum bez względu na zalogowanie. Nie pomogło.

Widocznie i tu działa zasada

Kolejny przykład “poprawnego” działania programów.
Ciekawe jak teraz przypucuje się pucoman do mnie czy do forum?

— Edit = dowód

No najpierw forum musi wylogować te 1900 osób od kolejnej jakieś zawieszki.

A okrąg umie świecić z 30 minut po wylogowaniu - najlepiej dodaktowo sprawdzić czy wylogowało nas z www.dobreprogramy.pl.

Chyba czekają aż dobije do okrągłego 2000.

1 polubienie