Tani telefon z mhl albo inna metoda podłaczenia telefonu do TV

Sytuacja wygląda tak mam Huaweia bez mhl i TV bez smarta. Chce na telewizorze oglądać Netflixa, kupiłem kabel HDMI i przejściówke na USB micro, ale mój telefon nie obsługuje mhl. Jest jakaś inna opcja żeby yo ogarnąć, albo jakiś tani telefon z mhl? Pozdro

Może zamiast telefonu interface na HDMI z Androidem lub nawet prosty, malutki PC np z KODI.

Jak Xperia ma port bez blokad to kupisz go w cenie kilku smart tv, wspierających aplikację netflix.

A może TV Box z Androidem pokroju Xiaomi TV Box lub coś od TESLA?

Zdecydowanie najlepiej dokupić Miboxa, nawet używanego. Będzie to dużo lepsze niż siepanie się z telefonem.

Ja widziałem dziś takiego box’a od Tesli, tak, tej od samochodów xD
Nie, to żart - to inna Tesla :smiley:

Nie brałem pod uwagę nawet żadnego TV Boxa, dzięki za otworzenie oczu :smiley:
Jest może ktoś kto korzysta z takiego rozwiązania typowo do Netflixa jakimś tanim kosztem i może polecić? Nie jest to typowo dla mnie pomagam komuś to ogarnąć :slight_smile:

Popatrz na Mi Box’a od Xiaomi, bo ta Tesla - po pierwsze droga, a po drugie ponoć stary Android i jakieś słabe tłumaczenie aplikacji „DTV”, do obsługi DVB-T2. Nie wiem, czy Xiaomi ma Box’y z tunerem DVB-T2. Nusisz zobaczyć, bo to ma już działać w czerwcu 2022 roku.

Aaa, no i to DRM L1 musi być, nie L3. L1 po to, by HD w Netflix’ie działało.

używam tego boxa do netflixa i czasami czegoś innego (hbo go, youtube, niestety tvp vod) pod telewizorem bez żadnego smarta. Działa dość fajnie jak na taką cenę. Xiaomi nie ma boxów z tunerem, przynajmniej się nie spotkałem.

mi box jest też oficjalnie wspierany przez netflixa