Tapety w vortalu

Dobry wieczór, to jest najlepszy vortal z jakim sie naraźie zetknałem, zawsze tutaj jakis program co mi jest potrzebny znajduje, na forum zawsze uzyskam pomoc.SUPER!! Teraz ten dźial z tapetami fajny :slight_smile: moze jeszcze jakies fajne rzeczy wymyślicie np. wygaszacz ekranu skórki w stylu dobreprogramy np. do gg.

Tak trzymac dalej :smiley:

racja racja :slight_smile:

Nad wygaszaczem właśnie pracujemy :slight_smile:

Przyznam że pomysł świetny z tapetami, a tym bardziej że są one bardzo dobre (respekt dla Norberta Mikołajczyka :slight_smile: ).

I długo tak będzie :wink:

Mysle że warto rozbudowywac dział “Po godzinach” najpierw komiksy z piratem, teraz tapetki, ciekawe czym jeszcze nas zaskoczycie ? :mrgreen:

Może “Hot Ladies” (żart) ehhehhe :smiley:

Bardzo dobry pomysł…

I czekam na jeszcze inne tapety bo jest mały wybór, ale na początku to musi się rozkręcić 8)

Może wreszcie zmienię moje rybki :mrgreen:

Ja mam pusty.

Nadejdzie zmiana. :wink: :diabel:

Pomysł z działem: bezcenny. :PPP

Bardzo fajnie by było :lol: może jakieś koleżanki z forum by wystąpiły w skąpych ciuszkach, w jakiejś bluzeczce z napisem DobreProgramy.EU :wink:

Fajnie by było gdyby to tego działu z tapetami można by nadsyłać świetne prace innych osób, mam tego z 800MB na dysku :smiley: Niektóre są nieziemskie wręcz :wink:

Pomysł nie jest zły :stuck_out_tongue:

Myśleliśmy nad tym i właśnie tego się obawialiśmy. Nie chcemy rozbudowywać tego działu do kolejnego serwis z tapetam bo to nie są dobretapety ale dobreprogramy :wink: Koncepcja przysyłania prac przez Czytelników jest bardzo dobra po warunkiem, że byłyby to ich własne prace. Niestety boimy się plagiatów. Boimy się też, że sporo osób może mieć nam za złe, że nie opublikowaliśmy jego “arcydzieła”…

Na chwilę obecną mogę powiedzieć, że jeżeli ktoś ma tapetę swojego autorstwa i chciałby ją opublikować na łamach vortalu to najprościej jest podesłać miniaturkę na maila redakcyjnego :wink:

Można by było rozwiązać brak miejsca na dysku poprzez umieszczanie tapet na różnych stronach typu rapidshare lub megaupload :wink: A na stronie dawać tylko opis o rozmiarach pliku, wymiarach tapet i ich rozmiarze i jakiegoś sampla. Np:

209afaff813bc572m.jpg

Nie chodzi o brak miejsca a utrzymanie wysokiego poziomu i konieczność dyskutowania z autorami fatalnych prac, którzy nie są w stanie ocenić jakości swojego dzieła i mają nam za złe, że nie chcemy go opublikować.

fajne tapety masz FXJ jak mozesz to umniesc je w megaupload albo na jakiejs innej stronie umiesc by pobrac.

Złączono Posta : 29.07.2006 (Sob) 14:16

oczywiscie jak chcesz :slight_smile: bo podobaja mi sie

A mam pytanie, czy można wysyłać tapety własnej roboty? Jeśli tak, to gdzie i komu?

rss :wink:

:stuck_out_tongue:

faktycznie, nie doczytałem :slight_smile:

Złączono Posta : 05.08.2006 (Sob) 21:02

A jaką czcionką jest zrobiony napis DobreProgramy? Insignia Alternative? Ta czcionka jest płatna, istnieje jakiś darmowy odpowiednik?

Mi tez sie podoba, sam mam na pulpicie ta tapete(pasuje to mojego niebieskiego theme), czy userzy moga sami stworzyc tapete, ktora MOZE zostac opublikowana?

Starzeje sie :mrgreen: :mrgreen:

A tak w ogóle to gdzie są te tapety na vortalu :?: Bo szukam i szukam, a znaleźć nie mogę.

EDIT:

Już mam. :smiley:

Dwa posty wyżej ==> post Myszaka :mrgreen: