Tapety w vortalu

Tapetki sa takie sobie. Nic specjalnego. Spodziewałem sie czegos fajnego, a tu taka lipa. Myśle że grafik mógłby bardziej przyłożyć się do pracy. Ale na pocieszenie mogę powiedzieć że zawsze mogło być gorzej. :?

polski_rolnik Przecież oni dopiero zaczynają z tymi tapetami. Następne pewnie będą lepsze. :mrgreen:

Mi się te tapetki podobają, a najbardziej ta niebieska.

Oby tak dalej. :wink:

Czy to jest chat, czy forum? :evil:

Daruj sobie nabijanie postów

Nie jest to prawdą 8)

Był już kiedyś dział z tapetami, ale został zlikwidowany.

Ale te są po raz pierwszy autorskie i na dosyć dobrym poziomie 8)

Mi się osobiście tapety podobają :slight_smile:

I czekam na następne (i chyba nie tylko ja :wink: )

Coś czytałem, że ekipa pracuje nad wygaszaczem ekranu :roll:

I oficjalny news na ten temat:

:arrow: http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=15&n=84

Mi osobiście tapety które są aktualnie umieszczone w vortalu podobają się. Sam kombinuje trochę z grafiką i wiem, że aby takie zrobić trzeba poświęcić całkiem sporo czasu np. na. pomysł, efekty, zrealizowanie wcześniej wspomnianego pomysłu itp. Więc komentarze w stylu jak polski_rolnik nie są zbyt miłe. :roll: Grafik który to zrobił jak wcześniej już wspomniałem musiał poświęcić zapewne sporo czasu na zrobieie ich a potem ktoś przychodzi i pisze, że są złe.

polski_rolnik Sam spróbuj zrobić tapety. Mogę się założyć, że nawet takich jak obecnie w vortalu są zamieszczone nie zrobisz. :x Bo krytykować to bardzo łatwo ale samemu ruszyć się i zrobić to już nie…

Jak słusznie zauważyłeś - pracuje.

Jak skończą i uznają, że jest wart zamieszczenia to zapewne zamieszczą. Więc proponuję być cierpliwym…

a na wygaszacz trzeba poświęcić wiecej czasu niż na tapetę, ponieważ trzeba go zaprogramować :).

Można też zrobić wygaszacz w The games factory :mrgreen:

adam9870 Zgadzam się polski_rolnik trochę przeginasz i zaczyna mnie to irytować :x . Co do tapetek to zgadzam się z fiestą , że naprawde stoją na dość wysokim poziomie i bardzo mi się podobają… Jestem ciekawy kolejnej paczki…

Bunio tez mam pusty Wygaszacz, ale będzie t trzeba zmienić ;).

kiedy będą jakieś nowe tapety??

bardzo fajna ta niebieska

dobry pomysł w ogóle z tymi tapetami

tylko może jakaś mała aktualizacja?

wiem,że na każde dzieło, choćby najmniejsze trzeba czekac i być cierpliwym,ale to już chyba najwyższy czas…

Dołączam się do proźby…

Już nie moge sie doczekać :twisted:

Spełnie waszą prośbe właśnie sortuje tapetki i niedługo je zaczne spakowywać tak po 50MB i wystawiać na http://depositfiles.com/

…ale to troche potrwa przy ok 30KB/s uploadu.

A ja tymczasem donoszę, że pojawiła się kolejna tapetka :wink:

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=6&step=4

Łał :smiley:

Ta jest najlepsza ze wszystkich :smiley:

Tylko jedna uwaga :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Mianowicie chodzi o wirusa …

gdyby był z prawej strony(prawy górny róg), ikonki byłyby bardziej czytelne :stuck_out_tongue:

Ale to chyba inny autor :mruga:

Ten sam, który prowadzi “tydzień z piratem” 8)

Zgadzam się :smiley: Naprawdę grafik bardzo się postara… Zresztą pozostałe też niczemu sobie…

No tapetka (zgodze się z przadmówcami) jest najlepsza ze wszystkich :slight_smile:

No i czekamy na następne :stuck_out_tongue:

Nowa tapeta jest po prostu kiepska, więc nie wiem skąd te zachwyty. :shock:

Wg mnie dużo lepsze tapety można znaleźć w internecie, lub samemu namalować w paincie. :x Ale jeżeli sie komuś podobają, to nie moja wina, że ktoś ma taki gust. Jeżeli będzie głosowanie za usunięciem działu tapet z vortalu, to zagłosuje ,za". :?

Świetne tapety - brawa dla grafika :slight_smile:

:cojest: nie wiem co myśleć ? płakać czy śmiać się ? a może współczuć ?

Można powiedzieć, że ja mam wręcz przeciwne zdanie :slight_smile: Jak pewnie zauważyliście było wiele próśb o tepety w tym wątku to Redakcyjny Grafik widocznie postanowił wrzucić na tepetę już trochę gotowych postaci, dodać parę efektów etc. i opublikować. Zapewne będą jeszcze lepsze niedługo… :slight_smile: No ale każdy ma prawo do wyrażania własnego zdania :roll:

A nie nie wiem skąd te negatywne opinie :?

Cóż… Twój wybór jakbyś głosował. Tylko gdzie tu mowa o jakimś głosowaniu bo nie zauważyłem :x

To proszę bardzo pokaż nam swoje dzieło właśnie z painta to zobaczymy czy chociaż w połowie będzie dorównywać jednej która jest w vortalu a ,że jestem upżejmy to sam będziesz mógł wybrać z którą z dostępnych obecnie tepet chcesz porównać.

czy ty naprawde potrafisz tylko krytykowac

jesli z takim zamiarem wstapiles na forum DP to chyba czeka cie nie ciekawa przyszłosc