Tapety w vortalu

Podobnie do Myszaka… Nie wiem czy ci współczuć czy śmiać się, czy tez płakać… Wiadomo ty masz najlepszy sprzęt an tym forum, udzilelasz najlepszych porad i jesteś najlepszym graikiem… I przyłączam się do adam9870 , że chętnie zobaczyłbym na co cię stać… Pokaż swoją pracę w paincie… polski_rolnik , nie wiem czym jestspowodowana twoja niechęć na tym forum… Nie tyczy się to tylko tapet, ale generalnie czytając twoje posty zastanawiam się nad ich sensem… Ale każdy dokonuje jakichś wyborów… Ty masz taki a nie inny i tego się nie zmieni.

Ja podtrzymuję, że grafik niexle musiał się napracować, żeby wydać takie dzieło… I naprawde jest za co mu dziękować ;). Bardzo fajne tapetki i za tą najnowszą w skali od 0 do 10 z przyjemnością dałbym 10 ;).

Należy dodać że fachowych ;]

Ja też nie wiem skąd ta niechęc u rolnika zarówno do userów jak i całego forum.

Może po prostu na tych wsiach za dobrze mają :x

A co do painta: widziałem cuda jakie goście wyczyniali w tym programie i nie zdziwię się bo naprawdę można wyczynić w tym programie arcydzieło.

Ale z chęcią zobaczę jaki profesjonalizm zaprezentuje nam kolega z polskiej wsi :mrgreen:

Dodam tylko, że tym razem nie jest to tapeta autorstwa vortalowego grafika, Mikołaja (Norberta Mikołajczyka), ale współpracującego z nami znanego karykaturzysty Marcina Skoczka. Zupełnie nie rozumiem opinii o pójściu na łatwiznę - właśnie celowo stworzyliśmy tapety z Piratem bo historyjki z nim cieszą się dużą popularnością i kilka osób sugerowało nam, że to dobry motyw na tapetę. Zdradzę, że w najbliższym czasie pojawi się kolejna tapeta z Piratem :wink:

Co do tapet jakie można znaleźć w sieci to już się wypowiadałem - są ich tysiące, a może i miliony. Wcale nie twierdzimy, że nasze są najlepsze. Mało tego, z pewnością wielu z Was znajdzie bardziej dopracowane, artystyczne/futurystyczne/odlotowe/zajefajne (niepotrzebne skreślić) tapety. Nie taki mamy jednak cel. To nie jest serwis z tapetami. Tapety mają być dodatkiem ale dodatkiem unikalnym, którego nie znajdzie się nigdzie indziej bo są to autorskie tapety, a nie zbiór “the best of” tego co można znaleźć w sieci.

Przypominam też, że jeżeli ktoś czuje się na siłach to może podsyłać własne (ale autorskie!) propozycje. Nie obiecuję, że każdą pracę opublikujemy ale jeżeli będzie na odpowiednio wysokim poziomie to szanse są spore. Jak na razie propozycji wpłynęło: 0 (słownie: zero). Co utwierdza mnie w przekonaniu, że w naszym kraju najłatwiej przychodzi tylko narzekanie - czego najlepszym przykładem jest polski_rolnik. Nie twierdzę, że na widok vortalowych tapet należy piać z zachwytu ale ten tekst o Paincie to lekka przesada :stuck_out_tongue:

fajna tapeta na serio, ale napewno nie robiona w Paint.

No tapetka z Piratem chyba powędruje na mój pulpit :wink: Bardzo ładnie wykonana, ładny motyw :lol:

Co do ty “paczek” tapet to popieram Krogulca , zbiorów “super tapet” w Internecie jest mnóstwo, a przecież tu chodzi o własny projekt, własne tapety i w jakimś stopniu o swój styl :wink:

Nadsyłanie prac to też niegłupi pomysł, możnaby się wykazać, pokazać swoje umiejętności, no i może jakoś… zasłynąć :lol:

Pozdrawiam i z niecierpliwością czekam na następną porcję =]

No i może polski_rolnik by coś przysłał ?? Ja szczeże powiedziawsdzy zobaczyłbym nawet nie koniecznie na łamach vortalu ( może być na imageshack ) jego pracę…

Co do tapet i zapowiedzi tapet, o kórej mówił Krogulec , to jak najbardziej rozumie, że w udostępnianiu tapet na łamach vortalu ma na celu w jakiś sposób wydanie coś swojego, unikalnego. Szczeże powiedziawszy również czekam z niecierpliwością na nowe tapetki z Piratem ;).

zgadzam się ze wszystkimi,tapetki sa naprawde niezłe i autor musiał sporo sie napracowac zeby takie stworzyć. ale nie zapominajmy ze to vortal dobreprogramy a nie dobretapety jak ktoś wczesniej powiedział jednak jest to miły dodatek zwłaszcza ze tych tapet nie znajdziecie nigdzie indziej. co do uzytkownika o ksywie polski_rolnik to moze byś pokazał na co cię stac? namaluj w Paincie :o i pokaż wszystkim jakim jestes wspaniałym grafikiem i wtedy nikt nic nie powie że krytykujesz te tapety. chodziaż każdy ma prawo do własnego zdania.

:frowning: Nowa tapeta mi się niepodoba :x

Za jasna i w ogóle taka zwykła :frowning:

L337 Crew przecież tydzień temu i dziś było wspomniane o tapecie :wink:

A co do tapety to także mi się nie podoba, jest za jasna i jest wykorzystane bardo mało miejsca :frowning:

A narzekacie :stuck_out_tongue:

Mnie się nawet podoba.

Nie lubię zbajerowanych tapet.

Prostota i wygoda oraz piękno: to się dla mnie liczy :smiley:

Niezłe owszem są, ale co do napracowania się to bym nie przesadzał… :stuck_out_tongue: Coś o tym wiem.

Wszystko co kosmiczne, matrixowe, scifi - bajeranckie itd ŁATWO wychodzi w 3D Studiu MAX / Blenderze, jeśli się jest artystą i lubi swoją pracę… Najtrudnuiej jest za to o osiągnięcie w miarę naturalnej emulacji świata realnego - ludzkiego.

Najtrudniejsze do zrobienia/wyanimowania są postaci, zwierzęta, ptaki, trawa, las. Najłatwiejsze to statek kosmiczny, chmura kosmicznych gazów, meteoryt (chociaż już nie taki łatwy), teleportacja itd.

czemu logo to “dobreprogramy”, a nie " dobreprogramy.pl"?

teraz wydaje się takie jakieś dziwne. może na przyszłość autorzy mogli by przygotować dwie wersje tapet? w końcu sama zmiana tekstu nie trwa długo.

Wg. mnie lepiej jest podać nazwe Vortalu niż jego adres. Czy w logo Vortalu tez jest dobreprogramy.pl? Chyba nie … Jabym sie bardzo cieszył jakby powstała tapeta w stylu minimalistycznym … Uwielbiam tego typu tapetki ^^

Głupie pytanie. Bo dobreprogramy są nie tylko .PL ale i .COM - sprawdź sam. A może kiedyś będą także .INFO, .TV oraz .EU (EU chyba już są).

Jaki problem domenę zarejestrować ?

ale dobreprogramy to vortal polski. reszta domen zarejestrowana by nikt się nie podszywał i nie korzystał z popularności. zresztą ja wyraziłem tylko swoją opinię w której chciałbym by powstawały wersje tapet z logo “dobreprogramy.pl”. wyglądało by to o niebo lepiej (wg. mnie).

Wcześniej przeczytałem, że nikt nei nadesłał swoich prac - myślę że to już sie zmieniło lub ja to zmienie bo wysłałem swoje 3 tapetki na meila redakcja@dobreprogramy.pl(to jets meil redakcyjnu zgadza się??).

Proszę - pisz po polsku.

Zgadza się.

Wysłałem swoje tapety, ale nie wiem czy zostały nawet obejrzane te prace. A tak pozatym czemu już nie ma tapet na vortalu?? Prosiłbym o wyjaśnienie sprawy z moimi tapeta jeżeli można oczywiście :smiley: :smiley: :stuck_out_tongue:

I co z nim?