Telafon do 1000zł

Od razu zaznaczam że temat założyłem na życzenie kolegi

Jak w temacie. Musi mieć mp3, slot kart pamięci i jak najlepszy aparat a autofocus.Najlepiej bez symbiana, no i ma być nowy. Nie mogę znaleść nic lepszego niż samsung d900 i dlatego zwracam się o pomoc to was

Nokia 6288 lub Sony Ericsson K800i! Oba te telefonu miałem i mogę z czystym sumieniem je polecić. Kupuj na allegro to zmieścisz sie w 1000 zł (spokojnie - oczewiście nowe)

Od razu polecam SE K800i. mam go juz pół roku i nie zamienie go na zaden inny tel.

Nokia 6300

K800i :slight_smile:

Nokia 6300, nie ponieważ SE ją przebija mimo tego że ma 16mln kolorów w wyswietlaczu i robi gorsze zdjęcia (bawiłem się taty modelem, zdjecia są słabe a jak chce się ładne zdjęcia to trzeba mieć bardzo stabilne ręce :stuck_out_tongue: )

EDIT :

Samsung D900 też dobry wybór :slight_smile:

Myślę ze W810i byłby całkiem dobrym wyborem

6300 i 6288 odpadają. Samsunga juz tez wybiłem z głowy bo K800i ma aparat lepszy o 1,2mpx, a K810i to już w 1000 z nówką ciężko z lekka

do 1000 zł znajdziesz dużo lepszy fon niż ty wymieniłeś ja polecam SE K800i przez 2 dni bawiłem się nim super fon :smiley:

Jeżeli bez symbiana to tylko k800i lub d900, jak zależałoby mu na symbianie to poleciłbym n73.

n73 music edition :]

Tą wypowiedzią utwierdzasz fakt iż nie znasz się na telefonach komórkowych i nie umiesz czytać ze zrozumieniem 8)

N73 ME- normalny N73 z kartą pamięci w zestwie ;/

Żeby nie było OT-u

Bierz K800i. Dobry aparat, slot kart pamięci, MP3 bluetooth itp. :slight_smile:

Jednak uważaj dziś w pewnym sklepie widziałem k800i+karta pamięci i bt za dokładnie 1005zł. Więc opłaca się przepłacić. :lol: :roll:

A poważnie oczywiście SE K800i, gdyby nie to że przywiązałem się do mojego Sagema Myx6-2 już dawno zafundowałbym sobie SE, ostatnimi czasy postawili na telefony i muszę przyznać że im to wychodzi…

Polecam SE K800i mam ten telefon od 2 tygodni jest rewelacyjny.

tą wypowiedzią pokazujesz jakim jesteś dzieckiem , które nie rozumie sensu słów …

napisał NAJLEPIEJ czyli może ale nie musi mieć a nie , KATEGORYCZNIE nie chcę symbiana …

taaaaa a o zmienionym sofcie zapomniałeś albo może nawet nie wiesz o nim xDD

uuu no to rzeczywiście WYPAS komóra żadna inna tego nie ma :x xDD tylko nie zapomnij że nudna jak flaki z olejem

jak dobrze że od poniedziałku do szkoły xD , może nauczysz się czytania ze zrozumieniem sensu słów , ja na szczęście mam to za sobą :]

a tutaj na temat napisze

jeśli lubisz slidery to weź d900 ale może w każdej chwili taśma pójść … jest to ryzyko nawet w nowych fonach , jak nie lubisz to zostaje k800i jak bez symbiana …

A co wywalili cię z gimnazjum?? :stuck_out_tongue:

Ze swojej strony proponuję K800i. Super telefon. Na Allegro chodzą po 900zł nówka więc zostaną jeszcze pieniążki na np kartę pamięci.

Ps:pogaduchy o szkołach i innych pierdołach na PW a nie zaśmiecacie temat. :?

a ja bym polecił 6233. i zostają jeszcze 200 na jakas słuchawkę bt…

jak ja byłem w gimnazjum to ty do zerówki szedłeś 8)

ja zaocznie na studia graficzno-komputerowe chodze prywatne …

To pewnie masz 50 lat, wykształcenie podstawowe i kopiesz doły za 3zł na godzinę.

Ciekawy kierunek :twisted:

A ja na komputerowo - spożywcze… ](*,)

nie , mam 19 lat , i jak mogę mieć podstawowe jeśli doszedłem na studia inteligencie ?? o boże co za tłuman , i kopnąć to moge ciebie w dół dziecko jak mi zapłacisz 300zl i umyjesz tą część ciała w którą cie kopne

wiem , jakby były nie ciekawe to bym nie wybierał takich

ty możesz iść nawet na douczanie tłumanów , tam będziesz prymusem xDDD