Telefon do 150 zł

Jestem nowy i jak umieściłem temat w złym dziale proszę o przeniesienie.Szukam telefonu marki sony ericsson używanego z mniej więcej takimi parametrami:

Aparat :2.0 mpx

Slot na kartę pamięci. Cena max 150 zł . I proszę bez SE k510i. Bo go posiadam 3 lata.

http://allegro.pl/item611010922_k550i_bez_simlocka_w_dobrym_stanie.html K550i

Te spełniają Twoje wymagania techniczne:

k530i

k550i

k750i

k610i

można je upolować w cenie, którą podałeś.

a ja ci polecę Nokię E50…

może i nie ma 2mpx itd. ale ma symbiana, a symbian ma możliwości nieograniczone, zrozumiesz to gdy będziesz posiadał telefon z systemem :wink: ci co używają SE i innych bez systemu to nie zrozumią, wiem to na przykładzie kumpla który teraz nigdy nie kupi telefonu bez systemu :wink:

na początku gadał że system nie potrzebny itd. ale jak mu pokazałem co może 3650 (stara ze starym systemem, mniej możliwości ale…) to po jakimś czasie zmienił telefon na smartphone i gada że żałuje że tak wcześnie to zrobił :smiley: ostanio sprzedał MDA Vario i poluje na E50 :wink:

Kolega chce Sony Ericssona bo wie co dobre, przede wszystkim wie co jest na topie. wygląd itp.

Nie wiem po co wciskać brzydką jak nie wiem co… Nokie E50 która wygląda jak by miała się zaraz rozpaść. Do tego jest to stary jak świat model.

K550i będzie odpowiedni. Nie ma joya i to już plus, przyciski jak dla mnie nie są zbyt wygodne ani fajne ale to jak dla kogo. Każdy ma inny gust.

K610i będzie ciężko dostać do 150 zł. Ja swojego rok temu sprzedałem za ponad 220 zł :stuck_out_tongue:

K530i również ciężki towar do kupienia za 150 zł. No chyba że w opłakanym stanie obudowa.

jeszcze jakbym nie posiadał SE to bym nie skomentował ale posiadałem SE i bawiłem się mnóstwem SE i SE to ■■■■… wszystkie SE różnią się tylko aparatem, ekranem i wyglądem… nudne i tyle…

Dzięki za wszystkie propozycje chyba kupię k550i. :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley:

Wyśmiewana przez Ciebie Nokia wali na głowę wszystkie wymienione przez Ciebie modele SE. Chyba nie masz zbyt wielkiego pojęcia w tym temacie. A co do jej starości, to na rynek została wprowadzona w 2006 roku, czy to jest stary telefon? k550i - 2007, k530i - 2007, k610i - 2006 rok wprowadzenia. Na przyszłość nie klep głupot.

a ja powiem krótko - Nokia to ■■■■ dla dziadków po 50-ce ;]

Nokia i SE i LG i inne to są kijowe telefony bo ciekawe pozycje ma Apple i HTC… ale za 150zł raczej sobie nie kupi nic fajnego…

dlatego nokia… a SE jest dla tych co chcą mieć najgłośniejszy telefon i se hiphopu z głośniczka puszczać i tacy na wykonanie telefonu w ogóle nie patrzą… takie jest moje zdanie o SE i go nie zmienię… :stuck_out_tongue:

tak się składa że E50 jest lepiej wykonana (wszystko pasuje i dobre materiały) niż jakikolwiek SE… trzeszczące, słabe obudowy, kijowe joye, wycierające się obudowy… jak tak nie masz to albo trafiłeś na dobrą serię albo masz za krótko tego fona…

no ale dobra, kupuj SE i żałuj że nie poznasz potęgi symbiana :smiley:

wiesz… jak dbasz o SE to działa pięknie i się nie niszczy…

mi jakoś obudowa nie trzeszczy i nigdy się z taką nie spotkałem.

nigdy joy mi się nie popsuł (miałem w200i, k750i)

nigdy nie miałem awarii w telefonie, zawsze działały mi bezawaryjnie.

to ja nie wiem jak wy ludzie obsługujecie i do jakich celów używacie tych telefonów że każdemu się zaraz w dłoni pali… :expressionless:

nie słucham muzyki na głośniczku tylko na słuchawkach, wiem że są tacy idioci co idą przez ulice i na maksymalnej głośności słuchają sobie muzyczki przeważnie polskiego h-h, i nie wiem co w tym takiego fajnego jest skoro takie granie jest bez sensu, w ogóle bez brzmienia jest to. no ale baa… chcą być fajni i się pochwalić że ma telefon z odtwarzaczem mp3 ;] każdy telefon już ma mp3/wma… krótko mówiąc jest to żałosne.

Ja używam Sony Ericssona bo podobają mi się, funkcje jakie mają są jak dla mnie wystarczające, są ładne mają ten styl, fajny design, przede wszystkim dobry odtwarzacz plików mp3/wma/mp4 czego nie można powiedzieć o Nokii, LG, Samsungu itd… gdzie jakość odtwarzanych piosenek jest poniżająca… tam nie usłysz bassu ani dobrego brzmienia, tylko same świsty wysokich tonów.

Wybacz, ale symbian mnie nie przekonuje jakoś.

Ja nigdy o telefon nie dbalem… I zawsze majac nokie wyglad jej sie nie zmienial a przy SE po miesiacu wygladal jakby mial 5lat :stuck_out_tongue:

W nokii z symbianem odpalisz mp3, mp4, ogg, wma, flac, a nawet avi, mkv, ogm, i wiele innych… A odtwarzaczy masz mase… Wystarczy pobrac ten ktory ci odpowiada i juz :stuck_out_tongue: ja polecam ttpot, lcg jukebox i coreplayer :wink:

A co powiecie o http://allegro.pl/item611689909_99_spra … _s710.html albo o: http://allegro.pl/item615518208_htc_spv … rawny.html

E650 jest ok ale za 150 zl nie ma szans go kupic…

Htc mozna sie interesowac od 250zl…

josiok a czy tWój MEGA SUPER EXTRA BOSKI SE WYTRZYMA CHOCIAŻ UPADEK Z 1M? założę się że nie bo jest po prostu tanim gównem robionym przez chinoli za miskę ryżu dziennie

Moja nokia E51 jak zreszta wcześniejsze nie raz utopiły się, spadały na ostre kamienie z dużych wysokości i działają w 100% a SE mojemu koledze pękła obudowa jak smsa pisał.

POZDRO Z TAKIM TELEFONEM

Widać że się nie znasz na telefonach. Taki upadek z 1 metra wytrzyma każdy telefon - nawet Plusfon - bo to jest tanie /cenzura/ robione przez chinoli za pół miski ryżu dziennie. Trzeba być downem żeby zalać telefon, no cóż… kto kąpie się z telefonem lub kto myje ręce trzymając telefonik.

Na co patrzysz w telefonach? na funkcje, bajery, wytrzymałość czy na fajny design?

ja wpadlem do stawu zima i mialem e65 w kieszeni… Chodzi do dzis a nawet jej nie suszylem… Ja raz rzucilem k300i na dywan i oczywiscie sie zepsula… Nokiami to moge ciepać z okna i ile chce, nic sie nie stanie…

Nokie z symbianami maja tyle bajerow ze glowa boli… Nawet glupie piloty do tv czy zestrzeliwanie kaczek przy uzyciu kamery…

A desing? E50 nie jest paskudna… Wyglada przynajmniej jak prawdziwy telefon a nie jak zabawka dla dziecka…

josiok ale ty oczywiście masz 6 latek i rodzicie kupili ci mega bajerasty SE i co robisz ? dom->szkoła->dom->dobranocka->szkoła i tak w kółko bo jeżeli nigdy nie zalałeś telefonu to widać jakie masz “ciekawe życie”

Pharah - Mi rodzice telefonów nie kupują.

Do szkoły chodzę weekendami.

W domu przebywam mało, przeważnie po za domem w sprawach prywatnych.

Często na rowerze, dlatego mam SE aby słuchać muzyki, bo lubie mieć coś w jednym a Nokia nigdy nie zagra pięknie na słuchawkach jeśli chodzi o muzykę.

Nie chce wracać do przeszłości także nie polecaj przenośnych odtwarzaczy mp3 bo nie chce nosić w kieszeni to a w drugiej tamto.

Przynajmniej w SE są wykorzystywane jedne z najlepszych aparatów cyfrowych jakie są w telefonach.

Normalnie Fanboye Nokii się znaleźli…

Klopas jak chcesz by telefon wyglądał za prawdziwym telefonem a nie jak zabawka to noś w plecaku stacjonarny tylko nie wiem na ile metrów Ci kabla starczy.

nie lubię nokii i raczej nie kupię już nokii… (przynajmniej teraz, bez touchscreena żyć się nie da) a ty zachowujesz się jak fanboy…

N91, N81, N85 i inne nowsze modele nokii grają 100x lepiej niż walkmany… nawet te najnowsze… więc nie znasz się to nie pisz…

ciekawe kto wprowadził 5mpx… i kiedy SE raczył do swojego fona wpakować? SE wymyśliło k750i i ten jego 2mpx i wszędzie go wkładali… 5mpx nokia miała a SE postanowił po roku chyba wprowadzić k850i który miał tragiczny aparat, k800i miał lepszy… a z resztą mówimy tu o fonie za 150zł więc nie zbaczaj z tematu fanboyu SE 8)

prawdziwy telefon komórkowy wg ciebie tak wygląda? no to współczuję… dla mnie standardowy telefon to nie kawałek plastiku z debilnymi logami typu cybershot czy jakiś walkman… jedno logo firmy wystarczy a nie nawalone tych walkmanów i cybershotów że ledwo telefon widać z pod tych tekstów :stuck_out_tongue: no chyba że jak nawalą tyle tych walkmanów to jest mniej lakieru który mógłby odpryskiwać :smiley: