Telefon do 150 zł

MY nie jesteśmy fanboyami nokii tylko to są najlepsze telefony jakie są obecnie produkowane.

ja nie patrze na SE, LG, Szajsungi i motorolki to szmelc

ja używam nokii 5200 i jestem w 200% zadowolony a miałem Szajsunga D900i po tygodniu chrom odpryskuje miałem też moto c651 tam też lakier odłazi

jezu… człowieku, skoro jesteś zadowolony to sobie kup e65, używaj miesiąc i kup spowrotem 5200…

slider tak kijowy i rozjechany że kabel od słuchawek można w nim zamknąć :smiley: wykonanie 5200 jest tak tanie jak w SE :stuck_out_tongue: czyli plastik najgorszej jakości, żeby było jak najtaniej i walić to że nie pasują do siebie części idealnie, niech będą luzy i trzeszczące obudowy, byleby zrobić więcej (polityka SE, LG, szajsungów, większości nokii 5xxx i całej serii nokii Nseries)

ble ble ble… oj Ty się nagadasz na temat tych sony ericssonów :stuck_out_tongue: miałeś K300i które Ci się popsuło i myślisz że na tym się kończy cała produkcja.

Po pierwsze w odtwarzaczach mp3 w Nokii nie masz Equalizera, nawet te pseudo muzyczne serie Nokii nie mają tego czegoś - pop, rock, jazz, bass… to ■■■■ co nokia robi. Tylko EQ poprawi dźwięk i nada mu soczystości, że tak powiem. Także jak muzyka to Sony Ericsson.

Jeśli chodzi o aparaty w telefonach to racja Nokia miała 5mpix w N95, w życiu takiego cegłofona nie chciałbym mieć, nawet grosza jest nie wart. Nie dość że duży to i gruby, a ten aparat 5mpix to taki chwyt marketingowy że hoho… on tam max 3 mpix może ma…

Aparaty Cyber Shot montowane w telefonach Sony Ericsson pochodzą od znanych cyfrówek produkowanych przez markę Sony, to oni dotrzymali wszelkich starań by prawdziwy aparat 5mpix wpakować do SE po roku czasu, po co się spieszyć, lepiej wykonać wolniej ale dokładniej i lepiej.

PS. za 150 zł też dostaniesz K800i. jak się postarasz to znajdziesz. ;]

josiok nie klep ■■■■■ół bo moja 5200 ma equalizer z dwoma profilami edytowalnymi

i aparaty w nokiach są bardzo dobre. moja 5200 robi lepsze fotki od jakiegokolwiek se z aparatem VGA

klopas mnie może się rozlecieć bo i tak w grudniu zamieram wymienić na jakąś extra wypasioną nokię

kabel mi wlazł ale mi to nie przeszkadza

a z tym że wykonanie kijowe jak w Se to sie zgadzam PLUSIK +

Mialem k300 ale praktycznie kazdy kto przeszedl z se na nokie/htc nie zalowal i zaczal gadac jaki mial szajs i jak z nim tyle wytrzymywal… K550, w200, k800 i wiele innych a z reszta se niczym sie nie roznia…

W nokiach jest EQ… A jak masz symbiana to mozess dograc odtwarzacz lepszy niz badziewny walkman 3.0

po co się podlizujesz matekadamczak

taa rzeczywiście 5200 robi świetne zdjęcia, normalnie pierwsza klasa, lepiej niż lustrzanka haha…

i tak dla twojej wiadomości - Nokia ma do DUPY aparaty, chcesz to się zapytaj specjalisty który codziennie naprawia telefony i siedzi w tym nie od dziś i wie więcej niż nie jeden taki co Ty. Już lepszej jakości zdjęcia wychodzą z Samusng’ów np dobrze mi znany D900i robi ładne zdjęcia :slight_smile: w końcu ma 3.13mpix (nie 3.0 jak pisze producent ;] )

Klopas Po co inny odtwarzacz plików mp3 skoro wystarcza walkman 3.0 i EQ. Każdy odtwarzacz zagra muzykę tak samo, nie polepszy się jakość na telefonie przez odtwarzacz ;] Po co pchać badziewne Winampy co grają jak stare radio z dziurawym głośnikiem lub real playery i inne.

powiedz mi niby dlaczego SE się nie różnią od siebie? farmazony gadasz… każdy ma inny design, a funkcje przechodzą z pokolenia na pokolenie bo SE ma wszystko to co trzeba i na swoim miejscu, a czego chcieć więcej? bo nie rozumiem czego Ty jeszcze wymagasz od telefonów.

Przecież czy to Nokia czy Samsung, Siemens, SE to każdy ma takie samo lub podobne menu i podobne lub takie same funkcje i bajery… z czasem coś nowego dostają telefony.

D900i ma najgorszy aparat ze wszystkich 3mpx…

Ale nie chce mi sie z toba gadac bo to bezcelowe… Kupuj kijowe SE, noe moja sprawa ale jak dla mnie SE to ■■■■ i jest nudny… Telefon bez systemu to dla mnie glupota, nie mozna z nim nic robic… No ale ty se mozesz brac szajsy, mowiac szczerze mam to gdzies… BTW o telefonach mam wieksza wiedze niz ty i nie jestem fanboyem niczego tylko kupuje cos, co spelnia moje wymagania… Obojetnie czy to nokia, htc czy cos innego ale najwiecej mialem nokii i htc wiec cos w tym jest…

powiem ci tyle ja sie nie podlizuje tylko rację przyznaję i 5200 robi najleposze zdjęcia z rzędu VGA miałem d900i aparat jest badziewny jak na 3 mpx wygląda na 1,3 w nokii

Proszę Cię, nie mów pierdołek… Każdy telefon posiada system, chyba że masz jakiś telefon mechaniczny z kółkami zębatymi. Poza tym SE też niektóre modele posiadają Symbiana (wiele mechanizmów z systemu EPOC). I tak najlepszy jest WM, jedyny naprawdę udany system Microsoftu.

I dlatego sprzedaż tej marki leci na łeb :wink:

Obecnie SE nie jest na żadnym topie.

http://www.telepolis.pl/news.php?id=14573

Oczywiscie inni producenci również odnotowali spadki sprzdaży ale nie tak dramatyczne jak SE.

Jasne, pewnie dlatego 5-megapixelowe telefony SE przegrywają w wiekszości zestawień z modelami 5mpix innych producentów.

Jeden z wielu testów: http://www.gsmarena.com/grand_five_mega … ew-206.php

Juz sie wydawało, że K850i zwycięży chociaz w kategorii “flash” ale niestety - dorzucono N82 i znów SE nie znalazł się na czołowym miejscu :lol:

Yhm, jasne.

http://www.gsmarena.com/sony_ericsson_k … ew-162.php

Toś zasunął argumentem… :expressionless:

Kolejna pseudobłyskotliwa uwaga. Bzdura na resorach.

A wszyskie złote mysli jednego forumowicza… ![-o<

Zluzuj nastepnym razem, zanim tyle głupot naprodukujesz.

wm jest ok no ale mowimy tu o fonie do 150zl :wink:

Se maja symbiana ale upadlego UIQ czyli taki jak s60v2… Niby robia aplikacje ale niewiele…

A z systemem to chodzilo mi o prawdziwy, symbian, wm, android itd :wink:

PS. Dajmy jeszcze cos ciekawego napisac pewnemu fanboyowi SE bo chce sie troche posmiac :smiley:

zostawię to bez komentarza… chociaż mogę powiedzieć że bardzo malutko się znasz klopasie na telefonach, miałeś ich kilka i myślisz że po zjadałeś myśli i wiesz wszystko. Jeszcze pieprzysz bzdury że telefony są bez systemów, system dopiero nazywasz symbianem. To wgraj sobie Windowsa XP i będziesz miał system, proste.

Chociaż jeden powiedział co wiedział na temat symbianów itp. i chwała mu za to.

Nie jestem fanboyem SE…

Miałem kilka telefonów pochodzenia każdej marki, Siemens, Nokia, Samsung, Sagem, Sony Ericsson, LG… gdybym miał wybierać jakiś telefon z tych marek to wybrał bym jakiegoś fajnego nowego dotykowego Samusnga, ewentualnie jakąś Nokie, mi się podoba N73, N85 też jest spoko. Również fajna i ciekawa jest Nokia 6300. A Nokia 6230i jest niezniszczalna, fajny telefonik chociaż ma mały wyświetlacz ale mi się podoba. Ale i tak lubię SE i jak na razie przy tej marce zostanę.

Jest taki telefon który jest bajką ale po prostu nie wiem skąd i po co tyle kasy marnować na taką zabawkę która nie jest dla dzieci, mowa o HTC Touch, seria Diamond, HD lub Pro - jedną z tych 3 wymienionych serii chciałbym, ale to tylko marzenie.

No i proszę Klopas abyś do 150 zł nie wciskał najgorszej Nokii jaką jest E50 człowiekowi który jest wart czegoś lepszego. Do takiej ceny to szajs ze symbianem dostaniesz.

josiok to ty pieprzysz E50 to jeden z lepszych komórek z sybianem które widziałem bije na ryj jakiegokolwiek se

człowieku co Ty gadasz.

zapytaj się serwisantów i sprzedających telefony to Ci każdy powie że to jeden z najgorszych telefonów od Nokii. Gdyby Klopas podał jakiś inny rozsądniejszy model to nie miał bym nic do tego, ale E50 to szrot przecież… stare i brzydkie. Co z tego że ma Symbiana skoro jest on najgorszy w tej klasie.

No ale dobra spoko… upierajcie się dalej.

Telefon nie ważne czy jest brzydki ważne że jest funkcjonalny. A Nokia E50 wcale brzydka nie jest wygląda przynajmniej jak telefon a nie zabawkę tak jak robią to SEki już Samsung wykorzystuje lepsze materiały

nie chce mi się odpisywać na wszystko co piszesz ale na to odpisze…

on jest dużo lepszy niż n70, n80 i n95 razem wzięte jeśli chodzi o wykonanie, nic nie trzeszczy, nie ma luzów itd.

a z resztą jaką inną nokię z symbianem do 150zł wymyślisz? n70?

EDIT:

aha i ja wiem że każdy telefon ma system tylko że jakbyś był dłużej na forum i byś dłużej czytał na forum to byś zauważył że ja tak to nazywam i zawsze znajdzie się ktoś co napisze że każdy telefon ma system ale ja chce jakoś odróżnić prawdziwy system z możliwością odpalania własnych aplikacji od kijowego systemu który na tylko aplet javy jak go się odpali…

XP nie ale 3.11 i 95 już miałem :smiley: XP i Viste tylko przez pulpit zdalny :wink:

A 98 pójdzie? :smiley:

poszłoby ale zbrakło mi ramu (bawiłem się jak jeszcze miałem XDA Exec :smiley: tylko że przy 64mb nie odpale, przy 128mb bez problemu :smiley: )

na n95-2 i n82 nawet idzie odpalić 98 :stuck_out_tongue:

klopas, jak się dobrze postara, to można ustrzelic S710 za 200zł(przynajmniej mi się udało). Z kolei ja poleciłbym ci HTC S310(SPV C600). Może i nie ma aparaty 2mpx, ale ww. urządzenia bije na głowę.

A może HTC Wizard?

(SPV M3000)