Telefon do 150 zł

Na wizarda 200zl raczej nie styknie… Za 250 ma szanse ale on ma 150 a nie wiecej :wink:

Jak mam otrzymywać takie odpowiedzi to normalnie nie wytrzymam. Ja się tylko zapytałem o telefon w cenie do 150 zł a fanboye od razu wkraczają do akcji żeby zaspamować dobreprogramy.pl

Żeby kupić w miarę telefon musisz mieć większe fundusze niż 150 zł.

Dozbieraj do 250 i HTC Wizard kupisz

za 150zł masz Nokię E50

nie bierz SE bo ci się rozwali i 150zł pójdzie w błoto (no i jeszcze jak będzie działał to będziesz narzekał)

Proszę was;/ sony mają szkła kijowe, sony to telewizory a nie aparaty. To że przejęli konice minolta to nie znaczy że nadają się do robienia aparatów. Teraz lansują się lustrzankami z seri A. Nie patrzcie w telefonie na aparat, chcesz robić zdjęcia? kup dobrego kompakta, masz ambicje? Kup lustro, only Nikon bądź Canon, żadnych sony.

Sony robi dobre aparaty jeśli chodzi o lustrzanki. Jeśli nie miałeś okazji robić zdjęć Soniaczem to zamilcz…

ja miałem okazję robić zdjęcia na weselu tym modelem DSLR-A200 w różnych warunkach, w dzień i w nocy. Bateria rewelacja bez ładowania jeszcze wytrzymała poprawiny. każda lustrzanka jest dobra, liczy się umiejętność obsługi aparatu i umiejętność wykonywania zdjęć… A nie jak większość robi zdjęcia na AUTO.

Nikon i Canon jest dobry ale zdecydowanie przegrywa z Sony jeśli chodzi “cena/jakość” Ceny nikonów i canonów są zdecydowanie za wysokie, a w Sony znajdziemy to samo lub jeszcze coś lepszego za niższą cenę.

Pozdrawiam.

josiok , temat jest o telefonach… akurat mam c902 i nie jestem z niego zadowolony, jest do bani, już nigdy nie kupie SE… kijowe materiały, nudny, aparat jest do kitu, obsługuje mało formatów audio i video (nie ma flac, flv i avi :confused: ) no i nie ma systemu… z przyjemnością bym go wyrzucił przez okno ale niestety, muszę z czegoś dzwonić :confused: nie polecam SE, nie rób tego błędu co ja! jak masz 150zł kup nokie E50 i bądź zadowolony

Tym starszy telefon tym… wytrzymalszy.

Nie takie puszki się miało w ręce…

To tak:

A200 posiada stary przetwornik CCD który nie jest energooszczędny. Chcesz robić długo zdjęcia? Zaopatrz się w battery pack (grip).

Robisz zdjęcia w niekorzystnych warunkach oświetleniowych? Zwiększ światłoczułość (iso), sony - przywitaj się z szumami większymi niż u konkurencji do tego brak diody wspomagającej autofokus.

Brak możliwości ustawienia jakichkolwiek siatek na matówce utrudni poprawne kadrowanie szczególnie początkującym.

Brak wstępnego podnoszenia lustra, jeżeli fotografujesz ze statywu teleobiektywem z dłuuugą ogniskową bardzo przydatne do wstępnej stabilizacji w sonym brak.

Podgląd głębi ostrości bez zrobienia zdjęcia z poziomu puszki - brak.

Brak LV, chociaż nie każdemu się przydaje, zależy od tematu zdjęcia.

Brak jakiegokolwiek wyświetlacza pomocniczego.

Źle zaprojektowana lampa błyskowa, szkłem można rzucić cień fotografując, oczywiście wiadomo “wbudowana” to wbudowana :smiley:

Kiepskie szkło kitowe.

Plastikowe wykonanie.

Nie wiem czy posiada wbudowaną opcje bracketingu.

Ani jednego przycisku osobistego do własnych potrzeb o ile pamietam.

Itd.

I tak najważniejsze są szkła i twórcza wyobraźnia artysty.

Poza tym w systemie Sony na co puszkę potem wymienisz…

Drogie akcesoria.