Telefon do 500 zł

A czy do 500 zł faktycznie da rade kupić coś fajnego? Pytanie też co to znaczy fajne, bo mi zależy głównie do brobrym aparacie i by nie wieszał się na aplikacjach. Co możecie polecić?

No ok, ale które modele faktycznie warto brać pod uwagę jeśli chodzi o Xioami. Jest duża różnica w specyfikacji każdego modelu? Aż z ciekawości sobie może w Komórkomacie porównam.

Ok, wrzuciłam zatem te modele w Komórkomat i patrzę i faktycznie specyfikacja jest bardzo podobna. Co do dużego ekranu, to chyba jednak wolę mniejszy by wygodnie trzymało mi się go w ręce. Ale na pewno zalezy mi osobiście na aparacie. Który realnie robi dobre zdjecia?

Przeniosłem do nowego tematu i scaliłem posty. Nie podpinaj się do innych tematów, bo robisz bałagan!

Do tej kwoty dostaniesz co najwyżej 6A - równie 5 stówek w sferisie. Wg. mnie warto nieco dołożyć, tym bardziej że różnice nie są duże i poszukać wyższych modeli. Z Xiaomi warte uwagi to Redmi note 5 lub A2Lite z nieco lepszym aparatem.

Zależy co masz na myśli pisząc dobry aparat. Według mnie w tym budżecie nie znajdziesz telefonu z dobrym aparatem. Jeśli chcesz mieć przyzwoity aparat to pewnie bym celował coś od samsunga np j5 2017 https://www.sferis.pl/smartfon-samsung-galaxy-j5-2017-wifi-lte-bluetooth-gps-nfc-dualsim-16gb-android-70-kolor-srebrny-blue-silver-p530449

Zgadzam się, 6A nawet nie brałbym pod uwagę, jest napędzany “ciepłolubnym” Mediatekiem, użytkowanie będzie uciążliwe, a żywotność niska. Aktualnie niełatwo kupić coś dobrego do 500 zł, chyba, że używkę. Poszukałbym Redmi Note 4 można znaleźć za ok 600 zł nowe sztuki z 2-letnią gwarancją w dużych sklepach.

W tym budżecie Neffos X1 wypada też bardzo fajnie