Telefon do max 700zł

2G nie kupisz nowego bo nie jest dawno produkowany i za 500-600 to sobie strzaskany kupisz, od 700 są używane 2G, 3G są od 900 około używane z tego co się orientuje

dobra juz skończmy dyskusje na temat iPhona 2g nie che tego telefonu polec coś innego … ? może jakiś SE dotykowy bo mam SE i jestem jak narazie zadowolony bo nie sprawia problemu…

Człwieku a co ty z tym dotykiem tak…Na dobry dotykowiec musisz liczyć min. 1000 zł… Za 700 możesz wziąść tą 5800 co bedziesz musiał dociskać wyświetlacz bo dobry dotyk jak kolega juz napisał i jak narazie najlepszy ma Iphone, za nim wszystkie telefony z MultiTouch a nastepnie są te pseudo dotykowce… za naprawde dobry telefon dotykowy niestety ale trzeba zapłacic grubą kase żaden producent nie będzie przynajmniej narazie pakować najnowszych technologi (szczególności chodzi o wyswietlacz bo to jedna z najdroższych części w telefonie)…w telefon za 500 czy 800 zł. Dobry dotykowiec to min. 1000 zł… Zobacz ile kosztują HTC z multitouch, a nawet “zwykły” LG arena…Zobacz ile kosztuje sam multitouch BEZ SYSTEMU OPERACYJNEGO! !!

kupie nokie 5800 i tyle bo widze ze juz nie ma zadnych pomysłów a jak mi sie znudzi albo nie spodoba to sprzedam i kupie cos innego a poza tym mogę isć do salonu plusa i obejrzec sobie ta nokie bo jest w ich ofercie a ja nie wymagam od telefonu zeby był zajebiście szzybki najlepszy z najlepszych mege multimedialny i za 1500zł i po co mi taki telefon drogi kiedys kupiłem k800i za 500zł nowy i do dzis mi służy dlatego uwazam ze nie TRZeba kupic telefonu za ponad czy 1000zł zeby byc zadowolonym jak sznujesz tak masz a jak bedziesz szanował to nie ma prawa Ci sie nic zepsuc a gwarancja jest na 24 miesiące a w ciagu 2 lat to ja juz wymienie na nowy tak jak robie z k800i mija drugi rok mam gwarancje do kwietnia tego roku i ani razu nie musiałem go wysyłac formatować wgrywać softa czy podobne rzeczy tego typu a nokia to nokia robi dobre telefony więc nie kupuje motoroli czy LG bo do nokii mam zaufanie a poza tym na podstawie komentarzy na temat noki 5800 to ok 85% pozytywne to mało według CIEBIE ??;>

Tak tylko że k800 nie jest dotykowy. Ja pisze o dotykowym… A co do pozytywnych komentarzy…pierwsze słysze że ok 85% pozytywnych komentarzy ma ten telefon. Z tego co wiem sporo ludzi narzeka że telefon sam rozłącza połączenie i pojawia się napis"błąd połączenia. Tak dla twojej świadomości teraz wszystko leci na jeden szmelc i nie można powiedzieć że nokia to nokia . Np. W Anglii używali zawsze telefonów klasy biznes tylko HTC (i ich odmian typu SPV) oraz Blackberry. W Polsce jeszcze do niedawna nikt nie wiedział co to HTC bo operatorzy wciskali w Polsce miernote typu Nokia na kazdym kroku. Podczas gdy operatorzy zagraniczni mieli w swoich ofertach HTC, Blackberry , Palmtopy…W Polsce dopiero teraz ten trend na nokie zaczyna sie zmieniac, więcej ludzi zaczyna brać inną marke niż nokia bo Widzą że za tańszą kase dostają lepiej wyposażony sprzet. Nokia od kiedy zaczeła produkować serie N nie idzie na jakość ale na ilość i to powie dużo osob ktore kupiły N-ki za wcale nie małą kase i teraz żałują bo np. w N73 co mamy? System to taki muł jakich mało a telefon wcale do najtańszych nie nalerzał. Jestem zdania, zreszta nie tylko ja ale dużo ludzi to powie że nokia skonczyła na dobrych telefonach na modelu 6310, jego nastepca mozna nazwac E51 chociaz juz ten telefon nie jest tak dobry jak ww. Nokia 6310

Acha. I powiem tobie że zatrzymaj sobie te k800 bo ja kiedyś miałem i sprzedałem i do dziś żałuję…Jeden z naprawde nowszych, lepszych telefonów.

Pozdrawiam :wink:

DziosZu , tworzenie zdań ci jest chyba obce…

jak ci pasuje k800 to po co go zmieniasz? 5800 ma 85% pozytywnych komentarzy, od ludzi którzy go nawet nie mieli… system - nuda, wykonanie - nieciekawe, ekran - wciskowy choć i tak lepiej niz jest w omnii, aparat - taki sobie, muzycznie - nie powala, zdecydowanie nie chciałbym takiego czegoś… no i nokia nie ma za wiele dobrych telefonów, 5800 na pewno do nich nie należy…

aha i nie radzę brać iPhone… dlaczego? bo się będzie u ciebie marnował… nie wykorzystasz z niego nawet 1% jego możliwości… skąd wiem? twoje podejście od razu to pokazuje… nie wymagasz niczego od telefonu, więc lepiej zostań przy k800i a kasę przeznacz na coś innego…

skoro coś od SE jest dla ciebie dobre to ja nie mam pytań :x

Dobra ponowie widzę że macie większe pojęcie na temat telefonów niż ja (no przecież dlatego się pytam na forum o telefon dostosowany do moich wymagań ) a więc odejdźmy już od tej nokii może i masz rację nie uwzględniłem komentarzy typu --( mam telefon od 2 tygodni i jest po prostu zajebisty ) ale to już nie ważne nie znam się na telefonach typu plamtop, HTC czy Blackberry więc mam nadzieję ze pomożesz mi w wyborze tego typu telefonu lecz w cenie określonej w temacie może być ona trochę wyższa ale bez przesady, więc jak juz mówiłem nie znam się na modelach tych telefonów dlatego ceny mnie przerażają na allegro gdy wyszukiwałem HTC czy Plamtop więc czekam na propozycję, aha i jeszcze jedno zależało by mi na Wifi w telefonie bo z pewnościa przydatna rzecz bo czasami używam internetu a w domu tez mam … pozdrawiam::slight_smile:

Dodane 01.02.2010 (Pn) 19:40

??? masz na myśli moje błędy tak?

A co powiesz na ten telefon? http://nowe.euro.com.pl/telefony-komork … g810.bhtml

Jeżeli bardzo chcesz coś z Nokii polecam http://nowe.euro.com.pl/telefony-komork … -e51.bhtml nazywaną zresztą następcą 6310. Pomijając drobne szczegóły to napewno udany telefon Nokii i spójrz że te telefony są NOWE !

a jeżeli chciałbyś spróbować palmtopa to polecam http://nowe.euro.com.pl/telefony-komork … content_3c jeden z tańszych palmtopów - tez całkowicie NOWY no i WM 6.1 professional i napewno da sie wgrac ROM z doskonałym WM 6.5… a to się rzadko zdarza w tańszych urządzeniach tego typu by był system w wersji professional

brak kropek, długi post napisany ciągłym, jednym zdaniem :stuck_out_tongue:

lol, po 40 paru postach to dostrzegłeś dopiero? :o

aha, wiesz czemu ci wciskam iPhone? bo miałem k300, 3650, n-gage cls, n90, e65, n91, MDA Vario, XDA Exec, iPhone i 9300 i uważam że system z iPhone jest dużo lepszy niż symbiany czy WM…

dlatego też zostaję przy proponowaniu iPhone :stuck_out_tongue: zrobisz jailbreak (odblokowanie systemowych plików) i masz cydię (programik którym przeglądasz programiki, skiny i wszysko inne czego apple nie chciało dopuścić do appstore a jest przydatne…) do tego najlepiej mieć router WiFi w domu ale bez niego też da się używać (przez USB jakoś się robiło ale nie zagłębiałem się bo ja router mam i używałem normalnie) no i poza cydią masz AppStore z ponad 180000 aplikacjami, wszystko w jednym miejscu, nie trzeba szukać tak jak przy WM… tzn. trzeba szukać jak chcesz ukraść, legalnie to masz wszystko na tacy :wink: poza tym wcześniej wspominałem, obsługa jest po prostu idealna, i internet, i ipod i wszystko… w WM żeby przeglądnąć neta trochę się trzeba pomęczyć :confused: w iPhone jest jeszcze coś czego w WM nie ma, płynność chodzenia i animacje, nawet jak masz zawalone aplikacjami to iPhone nie zwalnia (osobiście miałem ponad 100 programów i chodził tak samo jak bez niczego, czego niestety nie można powiedzieć o WM…)

Dlatego uważam nadal że Iphone to zabawka dla dzieci…

nie wiem sam… muszę się zastanowić bo pewnie macie racje co do Iphona, ale mnie nie skłania nic ku temau aby go kupić chce mieć jakiś inny telefon nie iphona właśnie… miałem już Iphona w ręce i nie przypadł mi jakos do gustu … :?

tez mam router wifi w domu oraz w szkole także…

Dodane 02.02.2010 (Wt) 15:38

a tak wracając jeszcze do nokii 5800 wydaje mi się że w kwestii dobrze grającego telefonu nie mm pytań…

Sprawdzałeś te telefony co ci wczesniej napisalem?? Żaden Tobie nie odpowiada?? nawet ten samsung na symbianie. Tutaj masz nowe telefony a Iphona jak bedziesz chcial wziąść to tylko używany za tą cenę

ten samsung na symbianie to nie jest taki super, niektóre programy nie działają z nim bo to nie nokia… i takich programów trochę jest…

wierzysz w to? no to gratulacje…

ale tak w ogóle co ma głośność do jakości?

spokojnie to tylko dodatek przeciez wiem ze to mało prawdopodobne…

sprawdziłem z pewnoscia odpadaja telefony wysuwane… czyli samsung… nokia niezbyt wizualnie mi się podoba a Asus kiepski aparat mały wyswietlacz telefony mi poleciłeś taki które wogólnie mi nie odpowiadaja… :?

Jeśli zależy tobie na jakości muzyki to kup sobie jakąś dobrą mp3 i jakieś markowe słuchawki i tańszym kosztem będziesz miał super sprzęy grający…Te dodatki typu aparat/odtwarzacz mp3 w telefonie nigdy nie zastąpią prawdziwego aparatu i odtwarzacza mp3…

A tak na marginesie to zmien sobie sterowniki dzwieku w k800 i też będziesz miał głośną muzykę-kwestia tylko jak długo głośniczek pociągnie jak będziesz czesto tak słuchał…

nie no k800i no juz przeszłość planuje juz go sprzedac więc nie bede wgrywał nowego softa czy sterów jak ktos go kupi niech sie pobawi… a dodatki tego typu co wymieniłeś to fakt ale przeciez nie będe nosił zawsze ze sobą aparatu czy mp4 a skoro bedę miał telefon z duzą pamięcia to wystarczy wrzucić słuchawki w kieszeń :wink: Mam pytanie w jakim markecie typu media markt można jeszcze obejrzeć telefony ??

u mnie atrapy ale ipody są czyli możesz się pobawić ipodem touch, w sumie to samo co iphone tyle że cieńszy i nie ma gsm :stuck_out_tongue:

N81, N85, N96 i iPhone mogą zastąpić :stuck_out_tongue: a iPhone to iPod z funkcją dzwonienia więc zastąpi ale aparatu to nic nie zastąpi, telefony mogą zrobić fotkę ale nie taką jak z cyfrowego aparatu czy lustrzanki… czy dasz 100zł za telefon, czy 10 000zł :stuck_out_tongue:

Jeszcze żaden telefon nie grał tak dobrze jak PORZĄDNY player mp3…

Chyba nie słuchałeś muzyki na naprawdę dobrym sprzęcie skoro wymieniasz tutaj Ipoda. Owszem to dobre odtwarzacze w starszych Ipodach zauważ że brak prawdziwego korektora dźwięku, są tylko zdefiniowane…I to uważasz za “super odtwarzacz”.

Człowieku zobacz Irivera gdzie w zestawie są naprawdę dobre markowe słuchawki Sennheisera wtedy zobaczysz co to dobry odtwarzacz mp3. Jak cos jest do wszystkiego to “jest do niczego”:wink: Cyfrowki ani dobrego odtwarzacza mp3 nie zastąpisz telefonem a w już napewno nie Nokią z serii N gdzie bateria przy intensywnym użytkowaniu nie wytrzyma doby. Mój player sony trzyma 4-7 dni bez ładowania a słucham codziennie muzyki…

Idealnym rozwiązaniem przy dysponowaniu kwotą 700zł wydaje się być HTC G1 (HTC Magic, Era G1). System Google Android, klawiatura QWERTY, obsługiwane najnowsze standardy.

przynajmniej ma sporą moc wyjściową w porównaniu do innych :stuck_out_tongue:

no co ty, gadasz jakbym nigdy o mp3 od iRivera, iAudio itp. nie słyszał… iPody są lepsze z 2 względów, wygląd i synchro z iTunes…

to źle? ja w starych symbianach (3650, n-gage i 9300) jak się bawię to nawet mi 6 godzin nie wytrzyma więc jakoś przywykłem… ba, jak włączę muzykę na głośniku to bateria padała po 1 godzinie ciągłego puszczania :stuck_out_tongue: wina zajechanych baterii no ale przywykłem i bateria nie jest dla mnie istotna w telefonie choć w iPhone naprawdę była dobra (a raczej iPhone OS dobrze zarządza prądem :stuck_out_tongue: )