Telefon do max 700zł

pila19, klopas a co wy myślicie o HTC Magic ??

do androida jakoś nigdy nie byłem przekonany, bawiłem się ale nie wywarł na mnie jakoś ogromnego wrażenia… nie wypowiem się bo po prostu nie miałem nic z androidem…

Ja tak samo jak klopas miałem okazje pobawic sie androidem i też nie przypadł mi do gustu…Nie wim czym tak ludzie się zachwycają. Jak się bawiłem to miałem wrażenie że działa wolniej niż WindowsMobile. Ten interface dla mnie jest mniej przejżysty niż w WM, może odniosłem takie wrażenie bo wcześnie korzystałem z PDA tylko na WM. Mnie on nie przypadł…Najlepiej samemu się wybrać do jakiegoś salonu(polecam play, bo najczesciej u nich mozna sie pobawić). Idz, udaj że jestes zainteresowany i powiedz ze chciałbyś zobaczyć te telefony…

hmmm. tak mam zamiar zrobic jak bede w weekend w poznaniu to chcę pójść do jakiegos centrum handlowego lub markety typu MM i obejrzec sobie chociażby atrapy …

Jeśli wybierając telefon będziesz się sugerował wyłącznie wypowiedziami paru osob w temacie to serdecznie gratuluję Ci wyboru, jaki podejmiesz. Sugeruję Ci najlepszą propozycję według mnie, co powinno Cię tylko zainspirować byś poczytał na portalach tematycznych opis telefonu i jego recenzje…

Nie nie, tak to nie wygląda ja tylko pytam osób by pomogły mi w wyborze, a co ja kupię to zalezy wyłacznie ode mnie

więc na pewno wezmę pod uwagę wszystkie telefony, które były tu wymienione i muszę poczytac recenzje, opisy, parametry i najlepiej gdybym miał możliwość obejrzenia telefonu przed kupnem ale nie jest powiedziane ze kupie którys z tych modeli może natknę sie na jakis inny … zobaczymy … jak kupię (jeszcze nie wiem jaki) to napisze co kupiłem i czy jestem zadowolony (( ale co do zadowolenia to na pewno pierwsze wrażenie jest —>>> zajebisty telefon polecam – hehe ale przecież o to chodzi w prawie sprzedaży ale jaki naprawde jest to sie okaże po dłuższym czasie…