Telewizja Przez internet

Cześć.

Ostatnio surfowałem po internecie i znalazłem bardzo ciekawą stronę do oglądania telewizji przez internet, bez programów tylko z poziomu przeglądarki. Wystarczy wejsc w dział Kanały TV Online! I można oglądać różne kanały tematyczne, naprawde polecam, strona bez zadnych zbednych reklam.

http://www.videlsite.tv.pl

nawet fajna stronka :wink:

znalazłem mtv w jezyku arabskim :mrgreen:

spoko pzdr :mrgreen:

Szkoda że nie ma TVN Turbo.

Dobre Reaven262 :smiley: .

Dziex.

Tylko dlaczego na Eurosport leci w kólko jedna reklama?

Chesio emisja EuroSportu jest nieregularna ;/. Zapchany stream jest, admin mówi, że za kilka minut doda nowy link do eurosportu (jezeli znajdzie) po francusku.

Super to , ale nie można mieć wszystkiego za darmoche :slight_smile:

Wiadome, że wszystkiego nie ma za darmo. Trzeba sie cieszyć, że chociaż takie coś jest!

Ważne, że jest TV Trwam :mrgreen:

Hehe…

Mi nie chce się żaden kanał włączyć.

Mogliby dodać TVP3. Trójka jest na FTA więc pewnie i jest gdzieś strim.

ja mam inne lepsze gdzie można oglądać m.in ESPN , Nba Tv …

Nie zaszkodzi jak się podzielisz :wink:

Przyszedł się tylko pochwalic…

Admin zapowiada kolejną aktualizacje, niby ma być ESPN i jakieś kanały filmowe ;].

http://www.soccer-live.kk.e-wro.pl

Najlepsza strona z linkami do oglądania meczy przez internet :smiley: Sam jej używam ;] Choc na tej stronie to tylko sport (piłkę nożną etc.) pooglądasz…

a co ty chciales innego ogladac ?? NBA TV RULES i tak , moje hobby to nba więc wiesz , w polsce niema za duzej mozliwosci ogladania nba w telewizji … a tutaj … elegancko :]

Eh, ta strona zawiera linki do ogladania tv przez programy. Programy te bardzo dużo ściągają wirusy, przy instalacji szpiegów bardzo dużo a na VS jest bardzo fajnie bez reklam i zbednych “syfów”.

Fajna strona mimo, że mało kanałów i nie działa Polsat 2 :expressionless: Ważne, że jest Cartoon Network !!

Co ty gadasz?! Jeszcze ani jednego wirusa niemiałem a mam wszystkie te programy :!: Jak się nie orientujesz w tamacie to sie nie wypowiedaj :?