Ten najlepszy film w życiu?

star1

Blade Runner
Alien
Aliens
Leon zawodowiec.

Aliens , Leon teraz. Ale jak poszedłem pierwszy raz na Star Wars, to szczęka opadła.

1 polubienie

Lubię Star Wars ale nie jest to coś co mnie porywa. Po prostu lubię. A jeżeli aktualnie jesteś w klimatach Star Warsów to gorąco polecam ci ten serial. Nie będziesz rozczarowany:

Ostatni Mohikanin, Ostatni Samuraj myślę że w dużej mierze ze względu na tło muzyczne. Ścieżki dźwiękowe mogę słuchać non stop.

Odklepane ma już. serial dla dzieci zrobili.

Nie wiem na moje to jest ten sam poziom co Star Warsy czyli też dla dzieci i dorosłych. :smiley:
Wszystkie Gwiezdne wojny (poza Rouge 1) są tymi filmami które mają być kierowane dla dzieci i dorosłych.
To jedyny wyjątek który wyłacznie jest dla dorosłego widza.

1 polubienie

Matrix.

To jest najlepsze. Disney zabił wszystkich na koniec.
Chyba pierwszy raz w historii

Blade Runner

Poszukiwacze Zaginionej Arki

Nie wiem, czy najlepszy, ale The Holy Mountain na mnie zrobiło wrażenie tym, jak oryginalny jest ten film. Też bardzo mi się Santa Sangre podobało. Szkoda, że Diuna Jodorowskyego nie powstała, bo mogła być bardzo ciekawa.

No te łzy w deszczu. Ale już kumaty byłeś:

A już myślałem że to jakiś temat o ćpaniu…

“Jak rozpętałem drugą wojnę światową”!
Za każdym razem tak samo dobrze się bawię oglądając.

Łowca androidów I cz., Szkoła uczuć

aliens1

Ktoś Cię
kiedyś nazwał facetem?
Znam odpowiedź:)

Polowanie na czerwony październik :slight_smile: W sumie nie wiem czemu, ale oglądam od 20? lat co jakiś czas z przyjemnością.

O “Poszukiwaczach zaginionej Arki” krąży jedna z najsłynniejszych filmowych anegdot. A konkretnie chodzi o scenę, w której zblazowany Indy strzela do wywijającego ostrzem bandziora i pozbywa się go jednym strzałem. Podobno Ford, podobnie jak reszta ekipy struł się tego dnia tunezyjskim (to tam kręcono sceny z Kairu) jedzeniem. Zamiast więc zagrać w długiej scenie walki, zaimprowizował drobne zmiany w scenariuszu, wypalił z rewolweru i… potruchtał do toalety

W poszukiwaczach scena miała być inna bo Ford miał wtedy problemy gastryczne i musieli skrócić.