μTorrent nie działa jak dawniej

Pomóżcie,bo sam nie dam rady! Już od kilku dni morduję się z uTorrentem.Działa i moim zdaniem nawet nieźle,ale “diabeł tkwi w szczegółach” :slight_smile: Po prostu, gdy wchodzę na jakiś torrent i klikam pobierz,dostaję magnet link.Z tego magnet linku mogę wreszcie pobrać,ale to jest uciążliwe.Bo do tej pory po kliknięciu na POBIERZ,otwierało się “okienko” z opcjami w typie “pobierz za pomocą” itd.Teraz coś się przestawiło i za diabła nie chce wrócić do poprzednich ustawień.Jest tylko ten nieszczęsny magnet link i święto!!! :frowning:
Jak to ponownie “postawić z głowy na nogi”???
Przecież musi być rozwiązanie,ale ja go nie znam:disappointed_relieved:

Obrazy Linuxa możesz pobrać również z serwerów lustrzanych.

1 polubienie

Oj,ja mam win,co mi do linuxa?

Jaka przeglądarka?

Dwie! Explorer i Firefox na obu to samo.

Zacznij od nowego profilu Firefox (:warning: nie mylić z profilem / kontem w Windows :warning:):

https://support.mozilla.org/pl/kb/zarzadzanie-profilami

Potem można próbować naprawiać skojarzenia plików w Firefox jakby tam też nie działało:

  1. Open Firefox and type in about:config in the Address Bar and hit Enter.
  2. Type in enter handler.expose in the search box at the top of the list.
  3. right click - New - Boolean
  4. Enter the preference name network.protocol-handler.expose.magnet
  5. Set its value to false
  6. Click on the magnet link and you should see Firefox’s Launch Application Choose Dialog
  7. Select your torrent client.

Z Explorera nie korzystam, więc nie pomogę.
W Firefoxie wejdź do “Opcji”.
Po lewej kategoria “Ogólne”.
Po prawej przewiń do sekcji “Pliki i aplikacje”.
Na przewijanej liście odnajdź pozycję "magnet"
Wybierz dla niej opcję “Zawsze pytaj”.

1 polubienie

Po prawej w Ogólnych nie ma Plików i aplikacji. Zresztą jeśli to jest na obu przeglądarkach to śmiem podejrzewać,że jest to w ustawieniach samego uTorrenta.Tymbardziej,że niczego ani w Firefoxie ani w Explorerze nie tykałem więc jakoś nie łączę problemu z przeglądarkami.SORRY!

Są:

GDZIE???

Chwila muszę uruchomić Firefox 56 / Waterfox bo się zatrzymałeś na starszej wersji przeglądarki.

Serio nie widzisz napisu “Aplikacje”?

1 polubienie

Pod opcjami językowymi:

Firefox 56

lub jak pisze wyżej @WODZU wodzu w osobnej zakładce (jeszcze starsze Firefoksy np. 52):


W prawym rogu też powinieneś mieć wyszukiwarkę.

WIDZĘ!!! Ale u mnie nie ma PLIKI i… tylko same Aplikacje :slight_smile: Jest i co zaznaczyć?

Zawsze pytaj,to ja mam odznaczone !!!
Na wszelki wypadek zrobię odwrotnie: Użyj aplikacji uTorrent,może w końcu coś się ustawi jak było!

1 polubienie

W sumie nic, na Firefox 57 nie wskoczyło na listę, można by nadinstalować uTorrent:

Taaaaaaaaaaaaaaa,nie wiem,czy coś zrobię,bo ja mam Firefox52 ESER !

Tam też raczej nie wskoczyło, trzeba by szukać w ustawieniach protokołów na XP+ pewnie czy się tam też przypadkiem nie zepsuło.

Jak na razie nie zmieniło się NIC i nadal pobiera tylko magnet linki:sleepy::arrow:

To nie xp tylko vista i za diabła nie wiem,gdzie ustawienia protokołów :frowning: