μTorrent nie działa jak dawniej

OK, program nie dodaje się na listę i nie dodaje protokołu “magnet:”

Spoiler

Panel sterowania :arrow_right: programy domyślne:

Skojarz typ pliku lub protokół z programem:

A nie można po prostu zmienić uTorrenta na coś normalniejszego? Pamiętam, że uT był fajny, ale do momentu tych koszmarnych zmian w ui i ogólnej polityce twórców apki. Sama z niego korzystałam, lecz po zmianach odpuściłam i przeniosłam się na qBbittorrent, który zachował to co najlepsze z dawnego uT w połączeniu z ostatnimi nowinkami w temacie torrtów.

1 polubienie

Już chyba niczego nie zmienię,bo teraz mam lepszy gips :))) Pod moją nieobecność przy laptopie siedziała siostrzenica i…mam cuda i wianki ! Nagle nie mogę stworzyć ani otworzyć punktu przywracania systemu !!! Wyświetla mi jakiś błąd z dużą ilością cyferek.
RATUNKUUUUUUUUU !

Uff,po kilku godzinach jakimś fuksem się udało wszystko przywrócić i to dzięki przypadkowi,bo na tym blogu znalazłem wrzucony sześć lat temu link.Za dużo opowiadania…
No,cóż,jedno pozostało: nieszczęsny uTorrent,który wcale się nie przeprosił :slight_smile:

Jak nie chcesz zmienić to nadinstaluj i koniecznie zostaw aktywną opcje jak zaznaczyłem wyżej na zrzucie czerwoną ramką.


Siostrze zrób osobne konto, z uprawnieniami zwykłego usera, swoje zabezpiecz hasłem i pamiętaj by włączać opcje przełącz użytkownika lub wyloguj jak nie masz nic co nie możesz zamknąć bez straty i odzyskiwania potem.

NIE UMIEM nadinstalować !

Na razie mam coś takiego!

Kurrde… kto dziecku daje maszynę bez konta dla dziecka?! Czyt. z ograniczeniami. :exploding_head::face_with_head_bandage:

1 polubienie

Nikt dziś dziecku nie daje,dzieciaki same biorą.Akurat mnie nie było.Miałem się bić z siostrą o jej córeczkę?

I co mam zrobić z tym ustawieniem skojarzeń ?

OK, program nie dodaje się na listę i nie dodaje protokołu “magnet:”

Spoiler

    Trzeba by sprawdzić czy jest “magnet:” i np. spróbować skojarzyć z uTorrent.

    Możesz też wejść w opcje “Ustaw domyślne programy” (opcja nad protokołami i typami plików) i tam aktywować wszystkie skojarzenia uTorrent pewnie jakieś będzie nieaktywne.


    uTorrent jak szukałem to tylko jakby mógł sprawdzać przy starcie czy wszystko jest skojarzone z nim, więc jak nie pyta o to by na nowo skojarzyć magnet linki to może jednak namieszała ci “siostrzenica” nie mam pojęcia gdzie.

Zmienić hasło do konta z prawami admina. Odpalić konto gościa, ograniczyć je na maksa i je dawać dzieciorowi. A siostrze dać rachunek za kolejną naprawę kompa. Gwarantowane, że zamknie paszczę.

1 polubienie

Oj,żebym ja jeszcze wiedział,o czym tu mowa.Dla mnie to czarna magia.

Martina,
nie chcę wojny z siostrą ani siostrzenicą i tak rzadko bywają.

Taaaaaaaaaa,dużo mi to mówi…

Błąd w zbyt dosłownym tłumaczeniu z angielskiego zrzutu, po to dodałem nawias by można było się domyśleć o co mi chodzi.

OK, program nie dodaje się na listę i nie dodaje protokołu “magnet:”

Spoiler
  1. panel sterowania
  2. programy domyślne
  3. Ustaw domyślne programy
  4. po lewej znajdź uTorrent i kliknij w niego
  5. klikasz “Ustaw ten program jako domyślny”
  6. nad opcją powinien się pojawić potem tekst “Ten program ma wszystkie ustawienia domyślne”

Okay to się męcz. Sam sobieś winien :stuck_out_tongue:

Jeśli nie wiesz co zrobić z przedstawionymi tu poradami, poproś kogoś, kto się na tym zna, aby ogarnął temat. Dobrze byłoby, aby przy okazji skasował słono za taką usługę, bo wiem z obserwacji znajomych, którym pomagałem, że darmowe lekcje niczego nie uczą. Będziesz pamiętał, że nieprzygotowanego odpowiednio sprzętu elektronicznego nie oddaje się do dyspozycji nie tylko dziecka, ale również osób dorosłych, niepotrafiących się z nim obchodzić.

No w sumie nawet dzieciom dawać nie wolno :wink: Ju noł… keep away… i te sprawy :smiley:

:wink: https://www.youtube.com/watch?v=-zSzn-DnI3s&t=1m46s

krystian3w
a to co wkleiłem powyżej to jeszcze nie to?

To jeszcze nie tak? I z mojego rozumowania to on już jest ustawiony domyślnie!

OK, program nie dodaje się na listę i nie dodaje protokołu “magnet:”

Spoiler

Protokoły są na dole okna, można by tam sprawdzić czy jest “magnet:”

Wejście w image, to z 1 kliknięcie, z 3 minuty ładowania listy programów i 1-2 kliknięcia by sprawdzić czy uTorrent ma wszystko skojarzone.