μTorrent nie działa jak dawniej

NIE MA “magnet”
wszystko jest powyżej
wkleiłem

1 polubienie
Windows Registry Editor Version 5.00

[HKEY_CURRENT_USER\Software\Classes\Magnet]
@="Magnet URI"
"URL Protocol"=""
"Content Type"="application/x-magnet"

[HKEY_CURRENT_USER\Software\Classes\Magnet\DefaultIcon]
@="C:\\Users\\Jannek\\AppData\\Roaming\\uTorrent\\maindoc.ico"

[HKEY_CURRENT_USER\Software\Classes\Magnet\shell]
@="open"

[HKEY_CURRENT_USER\Software\Classes\Magnet\shell\open]

[HKEY_CURRENT_USER\Software\Classes\Magnet\shell\open\command]
@="\"C:\\Users\\Jannek\\AppData\\Roaming\\uTorrent\\uTorrent.exe\" \"%1\" /SHELLASSOC"

Słowo “jannek” zmień na nazwę katalogu użytkownika, jak masz gdzieś indziej zainstalowany program to dokładniej popraw ścieżkę.

Tekst wklejasz do notatnika, zapisujesz jako plik fix.reg i scalasz z rejestrem.

Opcjonalnie przed scaleniem możesz sprawdzić czy masz już takie wartości dla kluczy w rejestrze (wtedy scalenie raczej nic nie da).


Instrukcje z panelem sterowania chowam do spoilerów skoro nie widzi ona aplikacji uTorrent i protokołu “magnet:”.

Nic nie da,bo faktycznie te wartości są.
Temat raczej do zamknięcia :frowning:

A może by zacząć od początku? Tj. wykopać apkę całkiem w diabły wraz z nastawami jej. System czymś konkretnie przeczyścić, bo śmieci pewnie zostawi jakieś, jak to w wingrozie bywa. Jakiś CCleaner czy coś podobnego. Tylko tak porządnie i dokładnie. Potem pełen restart i apkę na nowo instalnąć i jej wszystko ładnie przypisać?
Sama nie wiem… taki pomysł. Bo z tego, co czytam to się zrobił spory mętlik już. :wink:

1 polubienie

MartinaNeumayer

Wszystko teoretycznie jest jak powinno tylko nie działa jak powinno:) Ale podtrzymujesz mnie na duchu THX !

No problemo, jak to mawiał Arni. Po prostu wiem, jak upierdliwa potrafi być wingroza.
A próbowałeś jakiegoś innego programu zamiast uT?

Nie próbowałem.Od lat był uTorrent i nie było problemu.W końcu się przyzwyczaję do tych magnet linków a jeśli nie albo zacznie się dziać coś jeszcze,postawię system od nowa i święto!
To SSD więc chodzi naprawdę niewiarygodnie.