TP zwiększy prędkość "neostrady tp" dotychczasowym

(Ruka) #1
Począwszy od 8. stycznia użytkownicy neostrady tp będą mieli podniesioną prędkość przy zachowaniu tej samej ceny. Proces ma zakończyć się 8. kwietnia. 

Użytkownicy opcji 128, 256, 320, 512 i 640 kb/s będą mieli podniesioną prędkość do 1 Mb/s, korzystający z opcji 1 Mb/s do 2 Mb/s, a 2 Mb/s - do 6 Mb/s. 

Akcja obejmie abonentów, którzy na dzień 7. stycznia posiadają umowy terminowe, do zakończenia których pozostało co najmniej 14 dni. Zwiększona prędkość będzie świadczona w ramach możliwości technicznych do końca umowy terminowej, uprawniającej abonenta do objęcia akcją. 

Akcja nie obejmie klientów, którzy w dniu zwiększenia prędkości korzystają z następujących usług/produktów: 

• neostrada plus, 

• program edukacja z internetem tp, 

• neostrada tp 6 Mb/s, 

• multipakiet tp, 

• promocji neostrada tp na godziny.

źródło: telepolis.pl

Wg. mnie całkiem niezłe posunięcie (nie tylko marketingowe). Wiem, że zaczniecie narzekać na to iż boją sie odpływu klientów (tu będziecie mieli rację), sprawność neo (w życiu nie miałem problemów) oraz o limitach (znów Wasza racja - pozostaja te same :frowning: ), jednak przy niższych prędkościach zysk jest niezaprzeczalny...

(Zbysiek4) #2

Nio, byłoby spoko 128 a 1Mb to jest różnica. :slight_smile: Tylko ciekawe czy obejmie jeśli mam w "Mistrzowskiej promocji"? Mam nadzieje że tak :mrgreen:

(Błażej) #3

Ciekawe jak to rozumieć.

Czy nie będziemy płacić dodatkowo za zwiększenie transferu, czy za opłaty miesięczne? :slight_smile:

(Lukasz20 1990) #4

Najkrócej mówiąc wszystko po staremu tylko prędkość większa choć niewiadomo jeszcze czy zwiększą upload i limit np przy podkręceniu z 1 Mb/s do 2Mb/s czy będzie limit 35 GB czy jak na opcji z której korzystaliśmy prędzej w tym przypadku 25GB na 1 Mb/s

(piotrekplay) #5

przydało by się :mrgreen: mam eee... lepiej się nie przyznawać... neo 128 w "mistrzowskiej(?) promocji" i przydałoby mi się podkręcenie do 1 MB :smiley:

(Ruka) #6

Limitów nie zwiększają, podobno tak twierdzą na infolinii :frowning: No i należy pamiętać, że "zwiększenie" jest zależne od sławnych "możliwości technicznych" :smiley:

(Bmsiak) #7

Czyli jak ja mam 163kb/s i mam jeszcze ważną przez rok umowe to bede mial 1Mb/s ?? :o

(piotrekplay) #8

Masz neo 128 podobnie jak ja tylko Ci się tyle pokazuje :mrgreen: ja mam np. 7,6 mb :o po podłączeniu się ale chodzi tylko jak 128 :cry:

Z tego co napisali to wynika, że będziesz miał 1 mb/s ale "nieznane są wyroki TP :stuck_out_tongue: "

(Tomekvip22) #9

To jeśli nie pójdzie zwiększyć do 1mb/s to nic nie zrobią. To niech mi przyspieszą chociaż do 512 bo mam teraz opcje 256.

(model12) #10

Kochani na co wszyscy liczymy Mikołaj już był

(Karolo010) #11

a jeżeli mi się umowa kończy ok. Czerwca to będe miał opcje tą?

(Włodi) #12

czyli jak przedłuże umowe np jutro to bede mieć 1mb/s bo teraz mam 512 , i to 1mb bede miał przez caly czas jak podpisze umowe np na rok to przez rok będe mieć 1mb tak ??

(PaPuX) #13

TP jak zwykle nic nie traci.

Nowy rok 2007 zniża opłaty pobierane za korzystanie usług dostępu o internetu nałożone przez unie europejską.

TP zarabia to samo i tyle samo wydaje a użytkownicy są zadowoleni, przecież nikt za darmo nie da wam 1Mb/s.

Dlatego podwyżki żeby nie tracić pieniędzy bo jak by mieli zmienić koszty łącza to płacilibyście za swoje 128kbps 8zł :lol:

(Błażej) #14

Wynika z tego, że to TP powinna podnieś abonentom prędkość do 1 Mbit bez żadnego aneksu do umowy itp....

(Iwagreg) #15

Witam , a nie wydaje się wam , że to bajka , ktoś kto ma neo 128 w obecnej cenie będzie się cieszył , ja mam neo 512 za 96 zł/miech i też mam się cieszyć . 1 mega w promocji do końca roku 2006 z umową tylko na rok to 76 zł/miech . Sprawdziłem , niestety mam neostradę plus znowu mnie olali

(Rahzel) #16

sranie w banie - na infolinii nic nie wiedzą :mrgreen: :mrgreen:

wiec nie ma sie czym podniecac :-o :-o

(Pioterek96) #17

Troszkę mniej wulgarnie?

"Nieznane są wyroki TP"

Od razu zmienią tak że wylosowane pięć osób będzie miało przyśpieszone.

(:: Radziu ::) #18

To jest jedna wielka bajka :shock:

Na stronie tp nie ma żadnej informacji na ten temat więc... :x

(Philips Piotr) #19

telepolis.pl to dość wiarygodne źródło informacji.

(Ruka) #20

Wielokrotnie tego typu informacje pojawiały się najpierw w innych serwisach, najpóźniej o swych promocjach informuje właśnie TP :smiley: ja w to nawet wierzę, choć nie na 100%, ale to po prostu prawdopodobne :slight_smile: