Transfer w neo

eh … TP ma straszne problemy z naliczaniem limitu, przy zwisie, nei raz ponad 20 giga ściągnąłem i jakoś TP mi licznika nie ograniczyła,mimo że limit na neo 256 był 7 giga :stuck_out_tongue: i to jeszczejak miałem neo 256, teraz ściągnąłem przy neo 512 2 bety visty aby testować :stuck_out_tongue: linuxa suse, limit 15 giga juz przekroczyłem i nic , ba nawet ponad 25 giga już sciągnąłe3m w tym miesiącu i nic , i co ty na to ??8)

znaczy się ściągnę jeszcze z 10 giga i starczy mi do następnego miesiąca :smiley:

aero he dobry jestes. gdybym wiedzial ze tak mozna ( w sumie to nie) to bym ściągnął grubo ponad 20

mówie ci zainstaluj Autoconnect ustaw żeby sie nie rozłaczał po 24 godzinach i wtedy nie wyłaczasz kompa na kilka dni i korzystasz ja teraz tak korzystam i neo ci nie liczy transferu :mrgreen:

kieca1991 neo i tak się rozłączy.

Tylko AC szybko połączy wszystko na nowo i nawet tego nie widać :slight_smile:

Do pomiaru ściąganych danych z neta jest taki program na DUmeter. Kiedyś go używałem przed posiadaniem neo i pokazywał dobre dane. :wink:

jakbys sledzil temat to bys widzial ze mam autoconnect :twisted: pierwszy post! !!

Wiem że masz, pomyliło mi sie zdarza się każdemu

POTWIERDZAM. To samo tutaj. W dobrych miesiącach ściągałem nawet 25GB na limicie 7GB. Teraz ostatnio licznik TPSA zbyt dobrze działa i ściągam jedyne 15 GB (2GB dziennie co daje jakieś 7 dni NON STOP ściągania). Tyle że potem trzeba się resztę miesiąca męczyć na 32Kbit… tak jak mam teraz. Ale nie jest źle, można się przywyczaić - mam Foxa który zapamiętuję większość danych z często przeglądanych stron WWW w cache, więc CAŁA strona DP ładuje się jakieś 7-8 sekund :smiley: na transferze 3,5K/s.

Przez 7 dni licznik NA BANK nie zdąża się zresetować.

A co do tego sposobu z LIVEBOXEM, to też działa. A to dlatego że w umowie klient ma zagwarantowaną możliwość nielimitowanego wykonywania połączeń VOIP. A gdyby obcięto transfer, to na 32kBit nie byłoby to możliwe.

Sam biorę od września neo 512 + livebox tylko w celu posiadania nieograniczonego transferu YEAH BABY ! Nareszcie łącze bez idiotycznych limitów !

(Teraz mam NEO 256/128 - 32K/16K)

Złączono Posta : 29.07.2006 (Sob) 1:25

No co ty ?? U mnie się nie rozłącza…

Aha zapomniałem, ja mam router… :smiley:

Dobrze, że mam Dialog i tutaj nie ma żadnych limitów transferu 8)

Szczęściarz. Nie szpanuj tyle - nie każdy ma dialog w swojej miejscowości :frowning:

Czy do Was do nigdy nie dotrze?

Czy masz router czy masz modem, czy korzystasz z aplikacji TP czy nie, czy masz pakt z diabłem czy nie ;]

Rozłączenie następuje automatycznie na centrali i co 24 h powinno (a nawet musi) nastąpić krótkie przerwanie połączenia.

Trwa to w zależności od jakości łącza 5- 10 s (średnio ok. 7s) i w tym czasie Wy nawet nie widzicie że się Wam net rozłączył.

A że router czy autoconnect się od razu łączą to inna sprawa :wink:

Bynajmniej rozłączenie następuje :!:

Hmmm akurat u mnie to musi trwać ułamki sekundy, bo mam czasami logi ściągania całodobowego i nie widać na nim przerw. Rozłączenie następuje u mnie transparentnie - znaczy transfer jest praktycznie NIEPRZERWANY. Albo może nawet w ogóle się nie rozłącza z centralą tylko IP się nagle zmienia…

Aby IP się zmieniło to musi nastąpić rozłączenie.

Chwilowe bo chwilowe ale musi