Turecki serial "Elif" - jakie były wrażenia?

Dziś w TVP1 był ostatni odcinek tego filmu. Oglądał ktoś?? Ja niemalże od początku. Jeśli oglądaliście, to jak wrażenia?

To jest opera mydlana?

Dlaczego tak twierdzisz??

Nie twierdzę. Pytam.

Serial obyczajowy.

Nie oglądam takich gównoseriali. :man_shrugging:

Łyżkami bym mógł jeść to forum :rofl::rofl::rofl:

ELF? A to ja widziałem, to ten typ ! Z Melmak

I grał tam fajnie taki typek, który potem bezdomnych podobno rwał.
Ale grał dobrze, bo był poirytowany, więc fajnie wychodziło.
Ale to nie było Tureckie i było lata temu.

Rzadko oglądam i stosuję :smiley:

Tu masz dobry włoski serial a nie te tureckie tasiemce dla bezrobotnych matek, emerytek i rencistek.

Gomorra (Serial TV 2014- ) - Filmweb

Temat oflagowalem do moderacji, by go usunięto. Nie piszcie tu już nic. Fakt, głupi wątek. Trochę mi zle z tym.

E tam, dzięki tobie przypomniałem sobie, Alfa, i do piwa miałem przez chwilę uśmiech na twarzy. Dzięki.

A co TP było? Tytuł?
Wpis @sidkwa. Yl nieco dolujacy.

Alf, taki serial komediowy o kosmicie z Melmak, który zamieszkał z rodziną amerykanów. Taki typowy badziew lat 80 tych.

Nie przejmuj się. Ja już machnąłem ręką i Tobie radzę to samo.
Na tym forum albo dostajesz autobiografię, albo kogoś, kto dyskutuje o geopolityce mając problem z napisaniem poprawnie zdania, albo (tak jak tu) zwykłe chamstwo.
Zobacz sobie temat o M1 Ultra :slight_smile:

1 polubienie

Dzięki.
Teraz ma być nowość. Zranione Ptaki, ale chyba dam sobie spokój.

Komuś może się nie podobać to, co oglądasz, ale nie daje mu to prawa do chamskich komentarzy. Żartów z Alfem nawet nie oceniam. W każdym razie, to nie Ty masz problem :slight_smile:

Bardzo przepraszam, jeśli to zabrzmi jakoś niespecjalnie uprzejmie, nie takie są intencję, ale zobaczyłem kawałek tego serialu i … serio jest ktoś w stanie to oglądać,. czy jaja sobie robisz?

Skojarzyło mi się z Alfem natychmiast, to nie żart. Dopiero teraz zobaczyłem ten serial i nie mieści mi się w głowie, że ktokolwiek mógłby to z własnej woli chcieć oglądać. To jest straszne.

Może ma inny gust niż Ty. Szok i niedowierzanie.

No to mówię, że dam se spokój. Gorsze, niż Elof.