Ubuntu 6.12 Prof. - darmowy? Jak zaktualizować Ubuntu?

Ubuntu 6.12.

A mógłbyś jaśniej wyjaśnic co nie działa Ci w UbuNeo?

Postępuję dokładnie według wskazówe. Firmware (modem: ZTE ZXDSL 852) umieściłem gdzie trzeba, włączam program wpisuję dane klikam zatwierdź i… pisze, że wszystko jest zainstalowane, ale modem nawet nie raczy się włączyć (pod Windows’em wszystko działa)

Sterowniki do tego modemu są jeszcze w fazie BETA, o ile wiem. Jeśli coś Ci nie pasuje to możesz napisać swoje.

Bo czego się spodziewasz ?

Sam mam 7.04 od Herd1 i nie narzekam, jeżeli juz ktoś się decyduje na aktualizacje to tylko przez aptitude.

A jak się sprawuje 7.04? Bardzo dobrze, oprócz małych problemów jakie miałem z gnome-panel, wszystko działa bardzo dobrze. Nowy styl GDM, GTK+ oraz Usplash, czeszą oczy.

Ktoś napisał ze 6.12 to wersja dla profesjonalistów, bzdura to po prostu wersja bez środowiska graficznego, dla tych którzy lubią mieć w systemie tylko to co chcą do instalując odpowiednie środowisko ze źródeł etc.

przemo.przemko nie pisze się Linux’em ale Linuksem :?

El Presidento:

wyobraz sobie swoja pierwsza styczność z Linuxem od wersji bez środowiska graficznego… Dlatego nazywa sie ona dla profesjonalistow. Zeby ludzie ktorzy maja pierwszy raz stycznosc z linuxem jej nie pobierali. Kazdy kto juz troche siedzi w linuxie zorientuje sie o co chodzi:)

El Presidento: a czego się mogłem spodziewać? Czy ja na coś narzekam? Tylko mówie że byly crashe, bo były. Wiadomo, to wersja beta.