Uczniu pochwal się swoją średnią

Dieńdobry bylo wiele postów tego typu ale jeszcze jeden będzie … w końcu to jest “na luzie”

Jaką miałeś średnią i do jakiej klasy chodzisz jakiej szkoły:

JA mam średnią 4,45 a chodzę do II klasy gimnazjum :slight_smile:

Średnia 5.2 i 6 klasa podstawówki :] Mogło być 5.3 ale pani z przyrody sie na mnie uwzieła :frowning:

Ja od 4 klasy podstawówki do końca gimnazjum zawsze miałem świadectwo z paskiem(koniec 3 gim. - srednia 5,3) i poszedłem do liceum. Na koniec pierwszej klasy LO miałem 3,8, a dziś - na koniec drugiej klasy mam 3,7, więc troche paździerz :confused:

Wniosek: podstawówka i gimnazjum to jest zabawa z nauką, w liceum jest już trudniej, no chyba, że ma słaby poziom nauczania :slight_smile:

4 klasa i średnia 5.55

ja teraz ide do liceum ze średnią 4.1 W mojej karierze “pedałbudy” —> tak się nazywa podstawówka i gimnazjum średnia wahała się od 3.8 do 4.2. Nigdy nie zszedłem niżej ani wyżej. Mysle, że średnia jest odpowiednikiem mojego wkładu w naukę. Zawsze uczyłem się tylko na sprawdziany :). Tak jak mówił wcześniej kolega, “pedałbuda” to zabawa. Teraz wybieram sie do dobrego liceum, i uważam, że oceny nie będę grać znaczącej roli. Lepiej iść do dobrej szkoły i mieć średnią 3.0 i być dobrze przygotowanym do matury, niż iść do szkoły, w której jesteś orłem ze średnią 5.0 :slight_smile: i jest to szkoła typu

“zawodówa” ??? hehehee

u mnie wszystko stoi na jednym poziomie, na koniec drugiej klasy liceum mam średnią 4,1 :slight_smile:

Średnia 5.1 :smiley: druga klasa gimnazjum :slight_smile:

5.7 5klasa podstawowki xD

Średnia - 4.8, jest czerowny pasek

Własnie przyszlem z zakonczenia roku szkolnego… 4 klasa podstawowki srednia 5.78

PZDR!

5.3 a teraz idę do trzeciej klasy gimnazjum.

no ładne macie średnie chłopcy. Ja bym w życiu nie potrafił przekroczyć 4.5

W podstawówce to było minimum, ale nagrodę i tak miałem tylko w 1 klasie :smiley:

Teraz 3 gim. i średnia 4,1.

Koniecz pierwzej klasy gimnazjum 4,35 :confused:

2 gimnazjum średnia 4,6 :frowning: A pasek był zawsze od 4 klasy :frowning:

2 gimnazjum średnia 3.9 :smiley: (niestety dostałem nagane dyrektora :D)

ide do 6 klasy i mam srednia 5.4

aaaaarggghhh… mowi sie PRZYSZEDŁEM !!

pierwsze slysze… pasek jest i zawsze był od 4,75…

A co do mnie: II klasa liceum - srednia 4,0 jak dla mnie zadowalajaca :stuck_out_tongue:

Czytaj uważnie. Nie od 4.0 tylko od 4. klasy ;]

Przypominam o używaniu polskich znaków w pisowni. :?

Najgorsza średnia w życiu 4.9 :frowning: 1 gimnazjum.