Uczniu pochwal się swoją średnią

4.3 Klasa 1 Gm. :slight_smile:

Ty to jednak biedny chłopak jesteś, tak sie opuścić :expressionless:

ja mam 4,8 dzieki facetce z anglika bo bym miał 4,72:( 1 kl. Gim:) zawsze była srednia powyzej 5… a w tym roku chorowałem 2 miechy wiec sie zabardzo nie załamuje ze taka “słaba” :wink:

ja 4.0 IIgim. a paska nigdy nie miałem raz tylko książkę dostałem w II kl. podstawówki

w tym roku olałem naukę… 4.0… :stuck_out_tongue:

Złączono Posta : 23.06.2006 (Pią) 13:10

aha i jestem 6 klasa podstawowki

Jestem w 1 gimnzajum i mam średnią 5,33. (4 szóstki)

6 klasa podstawówki: 5,1 (czerwony pasek + “diamentowa” tarcza)

No to i ja się pochwale. :lol:

Najlepszą średnią miałem w 3 klasie liceum: 5,07 :mrgreen:

Na świadectwie maturalnym mam: ~4,5 8) (tylko jedna ocena dostateczna :wink: , a z czego to moja słodka tajemnica :stuck_out_tongue: ).

Teraz ide do 2 gimnazjum i średnia 4,4 ale dałem ciała na całej lini bo na półrocze było 4,9

Ja od 4 klasy miałem zawsze biło-czerwony pasek.

4 klasa- 4.8

5 klasa- 4.9

6 klasa- 5.0 - ledwo co maiłem zachowanie bardzo dobre, a bez tego nie ma paska. :twisted:

II gimnazjum i średnia 5,1 !!

I jestem very happy :!:

Zdałem do 2 gim, srednia - 5,6 najlepsza jaka kiedykolwiek miałem

6 klasa podstawówki zachowanie wzorowe średnia 4.2 (jak do tej pory najlepsza)

a ja co mam powiedziec ?

srednia 3.3 ( 3kl. liceum ) - ale mam to gdzies, w zyciu nie liczy sie srednia

podam przyklad: gosc z wyksztalceniem podstawowym (czyli skonczyl podstawowke) zarzadza firma, ma dom, dwa samochody, etc., a taki student to sobie pracy w Polsce znalezc nie potrafi - choc takie przypadki nie sa regula…

I na co niby to ma byc przykład? Na to, że nie kształcąc się będziemy mieli samych bogatych właścicieli firm ?? :?

nie, tu tylko przyklad podalem, przeciez wiadome jest, ze jest wiecej szefow,dyrektorow,itp. z wyksztalceniem wyzszym niz podstawowe :wink:

oczywiscie wyksztalcenie jest tez potrzebne; inzynierowie, magistrowie nie biora sie z nieba, a dzieki nim wlasnie panstwo moze sie rozwijac

a co do mojej tezy - spojrz na politykow - niejaki Andrzej L. to matury nie napisal :wink:

4.71 :frowning: … koniec gimnazjum :slight_smile:

Ja mam średnią 4.3 w 3 gim. Nigdy nie miałem wyższej ani niższej jak 4.1, w dziejach podstawówki i gimnazjum

można powiedzieć, że na forum mamy prawie samych “pedałów” :mrgreen: (mnie sie też to dotyczy) :stuck_out_tongue: ale 1 września już nie :stuck_out_tongue: :smiley:

III klasa gimnazjum i 4,6 :stuck_out_tongue: . Prawie pasek ale i tak jest git :smiley: .