Uczniu pochwal się swoją średnią

4 klasa: - 4.9

5 klasa: - 4.9

6 klasa: - 4.8

Jak doskonale widać, w 6. klasie sztukę rozdzielono na dwa przedmioty: plastykę i muzykę… :? , a więc 2x ocena dobra, zamiast 1x ocena dobra… :?

ja mam 5,3 i chodziłem do III kl gimnazjum

4,78 - byłem w III gim, idę do LO :slight_smile:

Ja na koniec II gimn. średnia 2,9 :frowning: (proszę się nie śmiać) .Olewałem I semestr a w drugim było ciężko. :frowning:

4,6 w trzeciej klasie gim… Nie dużo mi brakło do paska:/ A zawsze miałem :?

4,77 :wink: .5 klasa podstawówki

Ja mogę się pochwalić moją koleżanką w 3 gim. która ma średnią 5,69. Najlpesza w gimnazjum :mrgreen:

Jeśli już się chwalić znajomymi, to mojego sąsiada kolega z klasy w 3 gim miał 5,85 :).

A ja w pierwszej klasie technikum mam 2,69. Zadowolony jestem, że zdałem, ale z drugiej strony nie jest to dla mnie satysfakcjonująca średnia. Poprostu myślałem, że będzie tak łatwo jak w gimnazjum, a jak zauważyłem, że tak nie jest to już miałem kilka zagrożeń. Ciężko się było z tego wszystkiego wygrzebać temu tak nisko.

4,85 i jestem z siebie dumny :] Ciężka praca się opłaca :stuck_out_tongue:

koniec 2 klasy gimnazjum - 4

moze nie rewelacyjnie ale ja sie ciesze… stary mi nowy monitor obiecal :smiley: ;] :wink:

ja w tym roku skonczylem liceum :smiley:

srednia 3,5 :roll: :stuck_out_tongue:

P.S. Bardzo dobre zachowanie :mrgreen:

mafios19

a mi sie zdaje że rejstrując się na to forum akceptuje sie umowe i potwierdza sie że ma sie powyżej 13 a za @#$% mi nie wychodzi w 4 klasie 13 lat! (może sie myle)

a wracając do tematu zdałem do II gimnazjum tylko olałem rok i średnia tylko 4,32 :frowning: :frowning: :frowning: ale za rok bede miał czerwony obiecałem to sobie! :mrgreen:

Właśnie taka jest sprawiedliwośc na tym świecie. Człowiek chodzi do pdst, gim, lo, studia, uczy się plinie, zawsze przygotowany, najlepsza lata musi w pewnej części poświęcic nauce, a później nie ma roboty i musi pracować za 800 zeta u swojego kolegi z podstawówki, który sobie wszystko olewał. Ech, życie.

Moja średnia 5,14- 3 klasa gimnazjum.

Równo 4,5. 134,5 punktów za świadectwo, więc Staff czeka…

hehe… jak się chwalić, to się chwalić :slight_smile:

II klasa gimnazjum, średnia ~2.9, dokładnie to chyba 2.92, pewien nie jestem, a liczyć sie nie chce :smiley:

Uważaj na słownictwo.

I źle Ci się zdaje. Do rejestracji na tym Forum nie ma wymogu wiekowego.

Ja mam średnią równe 3.00 i jestem w sumie zadowolony bo 4 lata sie męczyłem w tym technikum jestem średni :stuck_out_tongue:

równiutkie 3,5 :smiley: 1 klasa Lo profil mat-inf. Ale mam tylko 3 godziny nieusprawiedliwione :o

4.75 - podstawowka. Jedna babka miala srdnia…6.00 !!

Średnia równe 2 :mrgreen: plus poprawka z matematyki :x