UFO co sądzicie

Siema szukałem takiego tematu lecz żadnego konkretniejszego nie znalazłem więc zakładam. Chodzi mi o to jaka jest wasza opinia na to czy wierzycie czy może mieliscie kiedyś przypadek zobaczyć coś ciekawego. Prosze o nie wpisywanie bzdurnych treści “o tak widziałem kota który szybował to chyba ciekawe nie?” Ja ze swojej strony daje linka z krótkim filmikiem do ściągniecia. http://rapidshare.com/files/43381171/UF … polska.asf

1 polubienie

Ja myślę że mój sąsiad jest kosmitą

A może ty jesteś małym obleśym zielonym ludzikiem który nie może doczytać tego co napisałem :x

Ja ciebie nie obraziłem… :roll:

Ja naprawdę uważam że mój sąsiad jest kosmitą 0X

Ja osobiście nie wierzę w UFO. Najśmieszniejsze jest to, że moja mama mówiła że widzi jakiś lecący obiekt i mi go nawet pokazywała, ale ja nic nie zauważyłem. Może obiekty UFO to jakaś manipulacja umysłów. Jedni jewidzą a inni nie.

:o

Widziałem prę lat tamu coś podobnego (na prawdę)

Leciało strasznie wolno (tylko że było bardziej kuliste)

Nie żartuje teraz

UFO, od kilkunastu lat na wiejskiej jest 8)

ja za to słyszałem o duchach . niedaleko mnie w pewnym domu zmarło dwoje dzieci . nawiedzały one wtedy ten dom przeważnie w nocy . po paru dniach nawiedzania zostało tam odprawione wygnanie duchów przez księdza ( czy jakoś tak) i od tego czasu czyli od 4 lat nie widziano tam duchów .

wiem że część z was pewnie nie wierzy w tą całą historie ale ja wiem swoje . też byłem zdziwiony jak o tym usłyszałem więc proszę nie mieć mnie za głupka

UFO może i nie ma, ale uważam że w całym wszechświecie jest inna cywilizajca. Ziemia jest jak pojedyncze ziarenko piasku na pustyni. Nie wierzę, żebyśmy byli sami w tak przeoogromnej przestrzeni.

Ja właśnie wierze w ufo po tych wszystkich artykułach które przeczytałem (były to wypowiedzi byłych pracowników strefy 51) zacząłem wierzyć. A jaka jest waszym zdaniem teoria na ich temat? Były pogłoski że ufo pomoglo budować piramidy i nawet czytałem niedawno że jedna jest 0.00015 bliska ideałowi tak więc ja myśle tak.

Kosmici stworzyli gatunek ludzki chcieli zobaczyć jak sie rozwinie. W czasach p.n.e zobaczyli że se nie radzimy i pomogli budować te piramidy. Potem wrócili w 47 (Roswell) Cały wypadek był ukartowany aby dostarczyć nam nowoczesny sprzęt a teraz USA ma kontakt z nimi i tak jak czytałem “w zamian za nową techologie pozwala porywać ludzi i zwierzęta”" A jaka jest wasza?:stuck_out_tongue:

1 polubienie

ja tam w żądne UFO nie wierzę, według mnie ten dziwny obiekt to po prostu jakiś drobiazg kosmiczny, mała asteroida spalająca się w atmosferze ;]

No to może było parę takich na cały glob by jakoś zaobserwować ziemię :smiley:

Złączono Posta : 17.07.2007 (Wto) 11:13

Gdyby tak łatwo dało sie to wytłumaczyć :stuck_out_tongue: Poczytaj artykuły o strefie 51 ;]

hmm… ja myśle że to wszystko jest dziwne . to jest coś ponad ludzkość .

też podzielam zdanie Dudas bad boy

Tutaj macie dowód:

http://www.smog.pl/wideo/11285/niepodwa … ienie_ufo/

http://www.bartekcis.user.icpnet.pl/st5.htm tu też

Złączono Posta : 17.07.2007 (Wto) 11:27

http://www.bartekcis.user.icpnet.pl/st21.htm i tu

Czytałem jeszcze wypowiedź jednego byłego pracownika niestety nie mam linka po prostu przeglądałem google a mianowicie mówił tak “widziałem dwóch profesorów ubranych na biało spoglądających w dół i rozmawiających z czymś małym ok 0.5m to “coś” miało długie ramiona lecz nie jestempewny w 100% bo tylko mi migneli” Co na to powiecie? Nie jest to oczywiście tekst w 100% zgodny ponieważ pisze z pamięci lecz ten pracownik tak to opisywał.

zdaje mi sie czy ktoś tu nie wie na czym polega różnica miedzy UFO a inna cywilizacją?

Hmmm, UFO ?

Jedno wiem, napewno nie jesteśmy sami w tym wszechświecie…

to dlaczego się nie ujawnili? na sondach Voyager 1,2 oraz Pionieer miały przylepione złote tabliczki z namiarami na Ziemię oraz informację o jej mieszkańcach… interesuje się bliżej astronomią i astrofizyką,

Tutaj jest wiele artykułów nt. UFO warto również zajrzeć do archiwum i przeczytać artykuł “UFO i Jackowski”

1 polubienie