UFO co sądzicie

tak, ale UFO to nie znaczy odrazu inna cywilizacja… 8)

Iwa nike ciekawe jak dla mnie ostatnie najciekawsze.

Ta asteroida odbiłaby się od atmosfery dgyby miała tak wolno lecieć, a mała być nie mogła bo by sie błyskawicznie spaliła. Trzeba podkreślić, że większość tych dziwnych zjawisk to obiekty wojskowe. Wojsko posiada technologie, o których zwykli ludzie dowiadują sie dopiero po wielu latach. Już podczas drugiej wojny światowej istniały prototypy maszyn latających wyglądających jak ufo ale nie będę tego opisywać. Dla zainteresowanych zapraszam na google i do książek :stuck_out_tongue:

No to jakim cudem my ledwo na księzyć dolatujemy a oni do nas z takimi maszynami a USA od razu wszytsko tuszuje? Chociażby wypadek w ROswell Najpierw ogłosili że to UFO a po 24h zmienili że to wielki zwiadowczy balon radziecki. Cos w tym chyba jest nie?

1 polubienie

Dudas bad boy wiesz to znaczy w ogóle określenie UFO, ablo NOL ? to to samo… UFO to głównie maszyny wojskowe, a cała machina zwiazana z Roswell to efekt napedowy aby wszytko zatuszować… Chyba nikt noirmalny nie ujkawni Ci prototypu nowej broni…

żeby rozwiać wszelkie wątpliwości trzeba by było włamać się do komputerów NASA co jest praktycznie niemożliwe…

Tak wiem co to ufo i nol lecz co najlepiej zwalić wszytsko na UFO tak? przytuszować wszytsko i na ufo no to ładnie. http://www.paranormalnie.pl poczytaj.

ot to :wink: jestem w 100% przekonany co do istnienia projektu Aurora, obecnie USA jest najpotężniejszym państwem na świecie, nie ujawniło do tej pory po prostu wszystkiego… strefa 51 oraz NASA skrywa wiele tajemnic o nowych typach napędów i rozwiązań wojennych po prostu nie ujawniają tego…

Dudas bad boy

UFO to Unidentified Flying Object, czyli jakiś pojazd, którego ziemska nauka nie potrafi zidentyfikować, a nie inna cywilizacja.

To, że do nas nie dolatują żadne “tależe latające” to nie dowód na to że nie ma innej cywilizacji. Może po prostu tak jak my ich technika nie pozwala na długotrwałe loty przez wszechświat.

Dudas bad boy co Ty za głupoty piszesz człowieku. UFO to niezidentyfikowane obiekty latające, to to ma wspolnego z inna cywilizacją? :lol:

Przecierz wiem to wy mnie chyba źle zrozumieliście. Tak a zaraz napiszecie NOL niezidentyfikowany obiekt latający i że też nie wiem co to tak?

A co powiecie o kręgasz w zbożu, które piękna strefa 11 uznała za 100% autentyczne, sprawkę kosmitów i wogóle wszystko, a potem studenci się do tego przyznali :lol:

To zacznij sie jakoś wysławiać… Z Twoichj postów wynika wyraźnie ufo=cywilizacja

ps. a wiesz to to jest NOL? :smiley:

według mnie to całe UFO to po prostu misje zwiadowcze USA testujące nowe sprzęty, ta katastrofa w Roswell z UFO to nic innego jak zamaskowanie jakiegoś tajnego projektu nowego typu broni, narobiono wielkiego szumu aby zamaskować nowy super typ samolotów itp…

Złączono Posta : 17.07.2007 (Wto) 11:50

taaa… bizonem to i ja sobie mogę krąg w zbożu zrobić, to jest 100% dzieło ludzi…

http://www.bartekcis.user.icpnet.pl/st9.htm

to chyba wystarczy

lub to

karolzet kręgi mozna “łatwo” zrobić tak samo jak kręgi na kornonach drzwe… praktycznie ta sama technika tylko trzeba sie troche powspinać…

Przeczytaj mojego posta wyżej 8)

Może i większość jest zamaskowaniami nowoczesnej broni ale wątpie że sami wymyślili statki naddźwiękowe i pracujący nad podróżą w czasie.

http://www.bartekcis.user.icpnet.pl/st21.htm Poczytaj wszystkie wydażenia. Żeby nie było link “Iwa Nike” :stuck_out_tongue:

nie czytam byle czego :wink: poza tym, ludzkość jest zaawansowanie prymitywna. Komputer z którego teraz piszesz też Ci ufo zrobiło? :smiley:

http://www.insomnia.pl/Emilcin_1978_r._ … 72541.html Iwa nike też chciałem opis tego dać :stuck_out_tongue:

:lol:

co do tematu to życie gdzieś w kosmosie jest bankowo :stuck_out_tongue: chodźby w postaci robaczków jakiś :stuck_out_tongue:

a czy kosmici odwiedzają ziemie hm … mozliwe :stuck_out_tongue:

ale zapewne większość przypadków ufo sprawka człowieka :slight_smile:

temat nie pwoiem ciekawy

szkoda tylko że w sieci mało obiektywnych strton na ten temat :?