UFO co sądzicie

podróż w czasie to bujdy nie da się tego po prostu osiągnąć… poza wszechświatem byłoby to jedynie możliwe gdzie czas nie istnieje… jestem ciekawy czemu nie ma żadnych satelitarnych zdjęć UFO, a tylko zrobione przez pospolitych ludzi… nie żeby to był fotomontaż ale według mnie to właśnie projekt Aurora, niewykrywalny przez Satelity i radary…

No to skoro nie chcesz przeczytać

Nie wypowiadaj sie swoją opinią skoro nie masz potwierdzeń :evil: inni mają coś do powiedzenia oraz argumenty Więc :x

Złączono Posta : 17.07.2007 (Wto) 12:03

PiotrekPlay to dlaczego jest pełno dowodów na to spotkanie w Emilcinie?

czytałem ;0

ale takie argumenty jak te z Emilcina to ja też sobie mogę wymyślić… chłop się upił usnął i mu się przyśniło później rozpowiedział i poszła plota… a dźwięki to mogło być dosłownie wszystko, przelot awionetki itp…

Dudas bad boy emm gdzie masz jakieś potwierdzenia? Potwierdzeniem chcesz nazwać tą amatorską stronke z datami i wyjaśnieniem co sie niby wtedy stało? Dzisiaj w dobie fotografii cyfrowej nawet żadne zdjęcie nie jest dowodem a co dopiero tekst…

To akurat było do AZPR :stuck_out_tongue: ale weź google i wpisz emilcin czytałem że wszytsko zostało udowodnione ten gostek przeszedł badania psychologiczne. Tak samo przybysze zostawili pełno śladów.

Złączono Posta : 17.07.2007 (Wto) 12:07

To jak ten Emilcin wyjaśnisz? Badania odciski stóp itd.

każdy wariograf da się oszukać, jeśli temu panu się to przyśniło i jest o tym w 100% przekonany to wariograf potwierdzi to podobnie jak i psycholog… a odciski stóp to też może być wszystko odciśnięte dwie stopy zwierząt jedna na drugiej, pomieszanie śladu ludzkiego ze zwierzęcym…

Jak chcecie nie wierzcie ja tam wierze;]

Dudas bad boy gdzie jest dokumetacja? cokolwiek?

“dzisiaj gdy rano sie obudziłem, zobaczyłem obiekt za oknem… biały… oslepiajacy, wyszedłem go zobaczyć, porwało mnie do środka… gdy mnie oddali na ziemi były odciski stóp…” < wierzysz w to?

nie uwierz dopóki dopóty nie będzie wiarygodnych dowodów od NASA i innych organizacji kosmicznych oraz udokumentowanego i realnego spotkania z obcymi…

…::KLIK::… i …::KLIK::…

super… włamał sie na modemie :smiley: :lol: i zmienijszył jedną fotke aby ją zobaczyć :smiley:

chyba to kolejna bujda… NASA nie dałoby ominąć wszystkich zabezpieczeń, wszystko tam jest non stop monitorowane przez cały rok, a na modemie to nawet pulpit zdalny to wieczność a zmniejszanie zdjęć do 4 kolorów i niskiej rozdzielczości to mogło wyjść z samolotu UFO :smiley:

piotrekplay dlatego śmieje się z takich “dowódów” jakie tutaj przytaczają :slight_smile:

ja też, interesuje się astronomią i astrofizyką, zjawiskami kosmicznymi itp… wiem, że złudzenie optyczne / załamanie światła może sprawiać cuda, nie bez podstaw możliwe jest wyświetlanie np. świetlnego WTC w każdą rocznicę katastrofy…

…::KLIK::… i …::KLIK::…

i …::KLIK::… Trochę Mi się nudzi więc wrzucam jeszcze kilka linków. pozdro

J kiedyś czytałem na polskiej stronie że jakiś facet była na polu i przyleciało do niego UFO i wzieli go do statku i chcieli go nakarmić czymś podobnym do lodu

Złączono Posta : 17.07.2007 (Wto) 12:56

http://www.bartekcis.user.icpnet.pl/st9.htm

No i co nadal myślicie że te wszystkie wywiady itd. to tylko dla nagłośnienia sprawy i popularności? Skoro ten koleś sie według was nie włamał to dlaczego ma taką wysoką grzywnę i grożące 70lat więzienia? chyba by tak nie ryzykował dla samej popularności.

Złączono Posta : 17.07.2007 (Wto) 13:12

A co na to powiecie?

Dudas bad boy serwery NASA i Pentagonu a raczej ich zawartość jest podczepiana pod bezpieczeństwo narodowe… czytaj wyżej… Co byś Ty zrobił jakby ktoś Ci wykradł informacje o nowej broni? Chyba oczywiste że nie zaprosisz go na kawe…

Złączono Posta : 17.07.2007 (Wto) 13:15

Gdzie jest jakieś naukowe potwierdzenie? Choćby przez jakas światową organizacje… Tylko nie pokazuj mi teraz filmików z kulkami w trawie… pisałem Ci już że dziś to niejest żaden dowód…

No dobra może i nie ma ale to niby po co to WSZYSTKO po co ludzie mieliby wymyślać te informacje według Ciebie? Czytałem też że jeden były pracownik widział ciała itd. lecz nie nagłośnił tego (nie pamiętam czemu) tylko zostawił list z napisem “otworzyć po mojej śmierci” i tam wszystko opisał. Więc raczej nie dla popularności. Więc czemu? Poza tym dlaczego Rząd miałby te teorie potwierdzać przecież na 99% to wszystko wywołało by panikę na całym świecie.

Tak panieke… i co ? myślisz ze rządy krajów maja kontakty z obca cywilizacja? wow, ciekawe jak nawiazali kontakt… i co? pisza do siebie maile? :lol:

wiesz co to jest tajny proijekt? To coś dla wybranych osób… i jeśli niechcesz aby dowiedzia sie o tym świat siejesz propagande i robisz dezinformacje… odciagasz uwage od celu…