Unreal

co myslicie o grze UNREAL TURNAMENT :stuck_out_tongue:

Totalna bzdura ,niepodoba mi sie …gorszego FPP niewidzialem.

a ja tak :smiley: nazywa sie CS :stuck_out_tongue:

UT r00000000000000000000000000000000000000000000000x

oczywiście old schoolowy 2000 :]

swietna FPP do netu… kiedys troche pogrywalem w to… teraz wole CoD UO

------------------mógłbys trochę przychamować albo wcale sie nie wymawiać !!

Nie ma to jak dobrze uzasadniona odpowiedz… :shock: Fanom GTA może sie gra nie podobac bo wymaga jakis umiejetnosci w przeciwienstwie do GTA.

Gierka jest super w każdej czesci, najbardziej podoba mi sie UT2k4 ONS i UT99 CTF InstaGib. :smiley: Grałem to przez jakis czas, ale teraz juz nie mam gry, a nie widze sesu qpowac jesli wychodzi nastepna czesc, która napewno kupie jak tylko mój komp bedzie umożliwiał odpalenie tego cuda. :slight_smile:

Jak narazie żadna z części Unreal nie pobije pierwszego Unreal :smiley: A jeśli chodzi o UT to na szczęście jest sporo modów singlowych nawiązujących tematyką do Unreal :slight_smile:

skoro ci niepasuja wypowiedzi forumowiczow (w tym przypadku moje)to moze najlepiej bedzie jak bys niezakladal tematow na tym forum ?

Jak mam to rozumiec ? twierdzisz ,ze Unreal jest bardziej skomplikowana i rozbudowana gra od GTA ?

watpie…a co do umiejetnosci to radzil bym bardziej zaglebic sie w gre (GTA)i wtedy sie wypowiadac .Moim zdaniem gra jest duzo ,duzo ciekawsza od tego ‘UNREALA’,niechce przez to powiedziec ,ze nielubie FPP bo wrecz uwielbiam ale dla mnie ta gra nieprzedstawia zadnych wartosci poprostu nedzny klon Quake itp.

wole Unreala niż DOOMA 3. Mi sie UT bardzo podobał i z chęcią sobie jeszcze pogram :lol:

Unreal jak dla mnie rządzi po necie ale konkuruje z mni też HL1

Widze ,ze kolega ma bujna wyobraznie …bylbym ci wdzieczny jak bys mi wskazal miejsce w ktorym pisze o wybitnie trudnym GTA .

Nie i niemam zamiaru ,jak juz wyzej napisalem gra zupelnie nieprzypadla mi do gustu.

odrazu widac jakich rodzicow maja te 7 latki…madry rodzic niedaja grac w taka gre dzieciakowi ale mniejsza o to …jak muglbys dokonczyc swoja mysl na moj temat bylbym wdzieczny ,wydaje mi sie ,ze ten temat bede musial chyba bardziej rozwinac .

JHS:PL post dotyczący 7 latka kosz. Daruj sobie obrażanie userów na tym forum. :!:

To jak możesz sie wypowiadac na temat tej gry? Po samych skrinach?

Sadzac po wczesniejszych wersjach tej gry …niemam zamiaru grac w najnowsza,mnie po prostu dethmach itp.nudza .

To tak jak bym mówił ze GTA3 mi sie nie podoba bo GTA1 mi sie nie podobało. :shock:

biedaku :slight_smile: pewnie pogrywasz w Zozole :hahaha:

Unreal Tournament to klasyk :!: grało się w to w kafejkach po nocach :lol:

ach było miodzio… Flack Canon i do boju :twisted:

skad wiedziales ? ty tez ? :evil:

Klasyk nie klasyk ,mi sie niepodoba .

A tak niejest ?

ps.fabula sie niezmienia ,caly czas chodzi o to samo.

I jak bym cie mugl

DUCH prosic abys nieposzczal w moim kierunku swoich smiesznych ironi. :roll:

(powoli ten temat zaczyna sie robic klotnia …moze damy spokuj ?)

DUCH ma racje to był klasyk KLIN nie wiem w co pogrywasz chyba RAYMANA ?? :stuck_out_tongue:

Sam sobie odpowiedz na to idiotyczne pytanie.

I powtarzam ci jeszcze raz,niezycze sobie z twojej strony takich glupich wypowiedzi. :evil: :evil:

W takie tytuly jak np.DooM ,Call of Duty i jeszcze mugl bym troche tak powymieniac ale mi sie niechce po uslyszeniu twojego pytania ‘W co ja gram’ . :roll: :?

ps.RAYMAN lepszy od Unreala.