Unreal

jak słysze ten tytuł to mi sie ryba przypomina :lol: Jak ktoś bedzie chciał napisac “DOOM” to niech da *****. Unreal RuleZz :smiley:

UT r00000000000000x :]

deck16 i jazda :smiley:

btw:

to moja buda :smiley: i co widać ?

codegen2.jpg

bok2.jpg

codegen1.jpg

fotki deczko stare, bo teraz mam 3 wihajstry i katode ;]

Jak slysze ten tytul to jakos dziwnie kojarzy mi sie z koszem na smieci.

kazdy ma inne skojarzenia :smiley: :lol:

Klin - A myślałem że cos sensownego napiszesz… niestety myliłem sie. :frowning:

A co ty bys napisal ? :wink:

Czy ty mnie prowokujesz :shock: :smiley:

A co do gry Unreal to zdecydowalem sie pozyczyc od kolegi unreala i sprawdzic czy rzeczywiscie te nowsze czesci sa rzeczywiscie lepsze ,ale niestety wychodzi na to ,ze ta gra mnie nie lubi bo niemoge jej zainstalowac…(org.)wyskakuje jakis blad …los chce abym niezobaczyl tej gry :lol: :lol:

widać, że czasem los nie bywa ślepy :lol:

Unreal to Unreal to marka sama w sobie :!: każdy kto tej gry nie lubi (ma do tego prawo) jednak wiele traci :stuck_out_tongue:

Kazdy ma inne zdanie .Kazdego zdanie trzeba doceniac :wink:

Tak tyle żeby ta opinia miała jakies podstawy, a jak ktos nie grał nie powinien sie wypowiadać.

Albo ty mnie zle rozumiesz albo ja zle pisze … :roll: .

Przeciez mowie ,ze gralem w unreal !!

I wypowiadam sie na tej samej zasadzie co ty na temat GTA.

Zauwazam ,ze powoli temat sprowadza sie do porownania GTA do UNREALA ,a przeciez w obu grach chodzi o cos innego. :o :smiley:

Kurde ja grałem w każda czesc GTA i przeszłem wszystkie oprócz GTA:SA. Wiec moge miec jakas opinie o grze, a jesli ty grałes w jednego Unreala wiec jak możesz wypowiadac sie na temat całej seri? A GTA jest tylko przykładem równie dobrze można porównywac to do seri Quake, bo chyba grajac w Quake1 nie można miec opini o Quake3?

Nie wiem czy wiecie ale nowy Unreal ma byc prezentowany na tegorocznych targach E3. :slight_smile:

A powiedz mi czym ruznia sie kolejne unreale(niemowiac o grafice) od poprzednikow ?

A jesli chodzi o Quake to 1 i2 super, 3 kupa.

Przeciez ci sie niepodoba GTA i cale przeszedles ? :twisted:

Jesli chodz i o najnowszego unreala to po skrinach moge stwierdzic ,ze grafika miodzio ale jak podejrzewam gra bedzie znowu opierala sie na takich samy zasadach co poprzednicy,wiec nic dla mnie .

(ale cos mi sie wydaje ,ze nasze komputery niepociagnely by takiej grafy ,bo jak juz ktos wczesniej napisal ,ze jest ona produkowana na zblizajace sie powoli duzymi krokami najnowsze technologie)

nie nie nie kolego :stuck_out_tongue:

pierwszy Unreal to było przygodowe FPP - według mnie - marzenie :slight_smile: gra z tak wspaniałą fabułą i klimatem, że aż obłędu się dostawało… niestety w owych czasach gra baaardzo zasobożerna i działająca tylko na Voodoo, Parhelii i czymś tam jeszcze… ogólnie rzecz mówiąc bez doładowania 3D gra była brzydka :slight_smile: jednak mimo to była cudem w owym czasie i przejście jej całej dawało graczowi poczucie zdobycia K2 :smiley:

później pracowano nad kontynuacją, którą tak naprawdę ujrzeliśmy niedawno, Unreal II to już jednak gra zupełnie inna ze wszystkimi bajerami audio\video, ale według mnie grywalność marna :slight_smile: chociaż nie mówię, że nie fajnie się grało (wymagania skandaliczbe :wink: )

seria UT (Unreal Tournament) to jest zupełnie całkowicie coś innego niż zwykłe U :!: to gierka sieciowa dla maniaków zabijania :smiley: więc nie możesz ustawić Unreal w jednym rzędzie :stuck_out_tongue:

no dla jednych jest fajna a dla drugish niefajna :stuck_out_tongue:

niebede sie teraz sprzeczal kto ma racje ale juz znacie moje zdanie .

moze kiedys przekonam sie do tej gry …

jak dla mnie takie gry sa beznadziejne zwykla strzelanka bez zadnej fabyly nawet mozgu nietrzeba uzywac do tego typu gier juz kangurek kao jest bardziej wymagajacy pod wzgledem umyslowym :roll: wole gry w ktorych yrtzrba cos pomyslec zeby cos zrobic jak Silent Hill 2 lub Gorky 02 lub MOH: PA

:shock: może przedstaw te myśli specjaliście :? :x

Unreale maja fabułe, Unreal Tournament maja namiastke bo to gra głównie Online!

przedstaw ta fabule bo cos mi sie wydaje ze ta gra to tylko on-line ma sens a jako multiplayr to jest to cos w stylu quake 3 arena

unreal to wyprawy w nieznane ;]

nielubie nieznanego …

oooooo to zeczywiscie wasze opisy zachecaja do kupna tej gry :x az calu plone z podniecenia ta gra w koncu to wyprawa w nizenane i wyrzucanie kasy w bloto juz lepsza zabawa bylo by spaleie tej kasy :x