Upgrade do Windows 7 w Toshibie

Dostał już ktoś upgrade Win 7 robiony przez stronę Toshiby?

Jeśli tak to ile czekał i co konkretnie dostał.

zamówiłeś już?

Zamówiłem 10.11. i szacowany termin dostawy był na 23.11. a 24.11. został zmieniony na 16.12.

właśnie, podpinam sie do pierwszego postu bo mam ten sam problem zamówiłem 22.10 miał być dostarczony 23.11 a teraz jest zmieniona data na 16.12… przecież to są kpiny z klienta czekałem miesiąc a teraz drugi. jak ktoś to już dostał to niech napisze w jakiej formie

Czyli pewnie jeszcze nikt nie dostał.

Podobno ma to iść z Portugalii.

Toshiba razem z Arvato dały doopy bo u innych producentów trwa to nawet do tygodnia a idzie z Singapuru albo USA! :evil:

Średnia to 3-4 tyg.

Na dodatek biorą jeszcze za to najwięcej kasy ze wszystkich.

Fak!

Ja z nich zrezygnowałem, i mam Windowsa w inny legalny sposób, za dużo chcą

Może podpowiesz, bo potrzebuję jeszcze jeden system.

MSDNAA

Witam

Ja czekam już 24 dni. Aktualizacja do HP obsługiwana przez Arvato. Cały czas mam czekać na weryfikację potwierdzenia zakupu.

Ciekaw jestem jak firmy HP, Toshiba mogą tolerować taką obsługę ich klientów przez Arvato.

Żenada !!

v4pilot

Ze strony “Śledzenie zamówienia” zniknęła opcja “Śledzenie przesyłki”, podobno ma to dostarczać DHL. Szacowany termin dostawy nadal jest na 16.12.2009. :evil: Ciekawe co kombinują :?: :!:

proszę państwa bez oszukaństwa 5 grudnia dotarł do mnie upgrade windowsa visty do sevena.

upgrade ten wygląda następująco dhl dostarczył przesyłke w postaci 2 płyt dvd na jednej jest system w wersji x32 i x 64 na drugiej płycie prawdopodobnie wszystkie sterowniki, pisze że prawdopodobnie bo nie instalowałem jeszcze tego a tak naprawde to instalacje zrobie z płyty w języku polski z użyciem klucza produktu z naklejki która jest na kopercie z płytą, do tych płyt dołączona jest instrukcja instalacji tego w kilku językach w tym również polskim…

Kiedy pobrali Ci kasę, którego wysłali i czy był link śledzenia przesyłki?

Składałeś zamówienie 22.10. więc ciekawe kiedy u mnie będzie. Na razie cisza.

paczka została wysłana 2 grudnia, dostarczona 4 grunia o godz 12.40 i 4 grudnia też została pobrana kasa z konta ale mała zmiana nie dostarczył jej DHL ale firma UPS sprawdziłem na linku sledzenia zamówienia bo jaa tej paczki nie odbierałem osobiście tylko ktoś w chacie odebrał a teraz nawet wiem kto… :slight_smile:

Witam

Dwa razy się z nimi kontaktowałem, mam na myśli Arvato. Jak się okazało to zagubili gdzieś fax z fakturą za kompa. Czekam od 2009.11.06.

Dziś wysłałem im fax po raz drugi i dostałem przewidywany czas wysyłki na 1901.01.01. to nie błąd - tak widnieje na stronie śledzenia zamówienia.

Domyślam się że ma to być 2010.01.01 - czyżby w innych krajach pracowano w święto?

Z tego co opisują na swojej stronie, to Arvato jest jedną z najlepszych firm w swojej branży - szkoda że się to nie sprawdza w praktyce.

Czytając Wasze posty o zmianie daty przesyłki, moja dojdzie - nie mam pojęcia kiedy.

v4pilot

Szlag człowieka może trafić!

Zafajdane arvato znowu zmieniło szacowany termin dostawy na 25.01.

Jak na razie przez 3 miesiące wielką trudność sprawia im zapakowanie w kopertę płyty DVD z systemem (drugą ze sterownikami niech sobie pod kufel piwa wsadzą, sam sobie je ściągnę) i wysłania jej! !!

Nie ma to jak niemiecka solidność!

Update:

A oto wytłumaczenie się arvaciaków:

“Skomponowanie płyty DVD ze sterownikami potrzebnymi do automatycznego przejścia procesu aktualizacji wymaga więcej czasu w przypadku następujących wersji językowych: portugalska, duńska, fińska, szwedzka, norweska, polska, turecka, czeska, grecka, rosyjska, węgierska, słoweńska, hebrajska.”

Uwierzył ktoś w ten kit okienny?

ŻENADA!

Witam

W moim przypadku tłumaczyli się niemożnością pobrania pieniędzy z konta, twierdzili że muszę mieć kartę VISA a nie jakąś pokrewną.

Posiadam oczywiście akceptowalną przez nich kartę. Zaskoczony całą sytuacją udałem się do banku żeby sprawdzić w czym jest problem i dowiedziałem się,

że pieniążki zostały pobrane na dzień przed otrzymanym e-mailem.

Pewnie mają przygotowane jakieś bajery i wciskają je po kolei, żeby ludzie się nie denerwowali.

Dostałem od nich numer do śledzenia przesyłki (DPD), niestety w moim przypadku nie zadziałał, na stronie śledzenia przesyłek jak podawałem kod wyskakiwało,

że błędny kod i że paczkę można śledzić tylko na terenie kraju.

Po trzech dniach dostałem przesyłkę.

Pozdrawiam

v4pilot

Żeby zaktualizować Toshibe do 7, trzeba mieć zainstalowaną Vistę? Jeśli zainstaluje Vistę, a później 7 upgrade, to stracę partycję jakie mam teraz ( przy kupnie miałem C: 150 gb D:150gb; teraz C:60 gb D: 130 gb E:110gb)?

Aktualizacja to aktualizacja, trzeba mieć zainstalowaną Viste.

Ale partycje przywracają się do pierwotnych?

ja mam tu takie jedno pytanie odnośnie tego upgradu bo ktoś napisał że trzeba mieć viste… a co jak po przeprowadzeniu upgradu system sie wysypie ?? najpierw trzeba bedzie zainstalować viste i potem znowu upgrade robić ?? troche to chore…