Upgrade do Windows 7 w Toshibie

Nie, bo jak zainstalujesz już windowsa 7, to w właściwościach komputer będzie miał numer licencji od microsoftu, więc później płyta Windows 7 Home Premium od kolegi albo piracki z legalnym kodem.

Ja kupiłem sobie upgrade box w media markt (nie dedykowany) i zrobiłem instalacje na dysku na którym nie było w tym momencie ani Visty ani Xp i instalacja przebiegła normalnie.

Oczywiście warunki aktualizacji spełniam, bo posiadam zarówno xp jak i vistę ale w momencie przeprowadzania instalacji nie miałem ich zainstalowanych na dysku.

Warunkiem jest posiadanie licencji…a nikt nie wspomina iż system musi w danej chwli znajdować się na dysku.

Ile cię upgrade niededykowane kosztowało :>?

499 złotych.

Home premium ;o Pewnie BOX?

Dokładnie.

I tak zawsze taniej. Ale ciekawe jak jest z Toshibą, bo obawiam się , że jest to Recovery :frowning: Nadal mi nikt nie odpowiedział: Czy instalując Toshiba Windows 7 upgrade, trace wszystkie partycje i dane, czy wybieram partycje którą instalator ma sformatować, i zainstalować na niej czystą se7en ?

Dzisiaj w końcu “Shipped” i nie DHL a DPD.

Czyli sprawdziło się, że ta gadanina o 13 opóźnionych wersjach językowych to ściema.

Zobaczymy kiedy kasę pobiorą i kiedy dojedzie, mam nadzieję, że w poniedziałek.

Ja też mam Shipped ! Ale fajnie ! A zamówiłem 28 grudnia. Wydaje mi się, że nie mieli wyszstkiego zrobionego, a teraz już idzie im z górki. Jeszcze w DPD nie mogę sprawdzić numeru zamówienia, będzie dopiero jutro w bazie pewnie. Ciekaw jestem skąd to idzie Warszawa or Portugalia :smiley:

Ja zamówiłem produkt 22 października 2009 roku i dalej nie dostałem tego głupiego Windowsa! Pisze status: w trakcie przetwarzania(o wiele wcześniej zaakceptowało dowód zakupy i od tamtej pory nic). Chciałem się z nimi skontaktować no ale pisze że można ale w języku angielskim.

może ktoś mi powiedzieć co może być przyczyną?

No jeszcze pewnie kompletują wysyłkę :). Heh, a mi po 2 dniach wysłali, teraz tylko czekać. Z jakiego kraju to idzie? Bo numer przesyłki DPD w polskiej witrynie, nie jest znaleziony :frowning:

Złożyłem zamówienie 22.10.09 a napisali mi, że prawdopodobny dzień wysłania to 13.11.09, mamy już 02.01.10 i nic.

Ciekawe kiedy mi dojdzie …, i nadal proszę o odpowiedź, czy recovery usunie mi partycje?

tak partycję C

Sprawdzałem na niemieckim, portugalskim, polskim DPD i na żadnym na razie nic nie ma, może idzie jeszcze z innego kraju. Zobaczymy jutro czy będzie gdzieś wprowadzona.

Sprawdźcie sobie na stronie upgradeowej Toshiby, bo zmieniają daty. A przesyłka pewnie idzie z Japonii.

Napewno tylko C? Bo ja zmieniałem wielkość wszytkich partycji, i to bardzo ważne.

Przynajmniej u mnie w laptopie tak jest, mój laptop to Acer aspire 5100, więc nie daje ci gwarancji że Toshibie jest tak samo.

Jak robicie upgrade z Visty na 7 to partycje zostają tak samo. Co więcej nic nie tracicie. Może, że będzie musieli przyinstalować pewne sterowniki samodzielnie lub przeinstalować programy np. iTunes i tak dalej.

Dzisiaj o 15:13 przesyłka pojawiła się na niemieckim DPD, magazyn w Melle.