Upgrade komputera

Powiem tak Sprawdzałem Stronę w której sprawdza się sprzęt i pokazuje czy, dana gra pójdzie wkurzył mnie wynik mówiący że, Ogranicza Mnie CPU i GPU W tym momencie Chcę wymienić Grafikę i procesor które ograniczają moje wyniki w grach,
Aktualnie Posiadam i5-8400 GTX 1060 OC 6GB 8GB Ram 2600 Asrock Z370 Pro 4
Chciałbym zwiększyć Osiągi żeby nie było Wąskiego Gardła
na karcie graficznej i procesorze

Procesor IMHO Cię nie ogranicza bo daję radę bez problemu, a co do karty to proponuję min. GTX 1660 Ti albo najlepiej nawet RTX 2060 Super… Ta druga karta to IMHO idealne połączenie z Twoim CPU
PS. Powinieneś też pomyśleć na pamięcią RAM 16 Gb w trybie Dual Channel (2X8 Gb) bo 8 Gb to za mało moim zdaniem.

1 polubienie

Tą Kartę Mam na oku, https://allegro.pl/oferta/karta-graficzna-palit-geforce-rtx2060-super-gaming-8372332196
https://allegro.pl/oferta/procesor-intel-core-i7-8700k-box-na-stanie-7638265791
i Ten Procesor zasilacz 600w
czy muszę wyginać śledzie w obudowie Komputera aby Karta Weszła ?
Czy, moja Płyta główna będzie kompatybilna z taką kartą i Procesorem
mam uzbierane 1000zł
Kupiłbym Na raz i kartę i Procesor ale Nie wystarczy chyba Kasy

Czyli Do Z370 PRO 4 nie ma co nawet wkładać i7-8700 bo płyta nie wytrzyma nie schłodzi procesora będzie Gorące wszystko jak w Piekle… Czyli samą Kartę Graficzną Brać Ja patrzę przyszłościowo bo co jeśli Ten Procesor nie uciągnie Cyber Punk 2077 ? wiem jedno Kartę wezmę tą

Mam zagwozdkę bo Albo Kupować PS5 i grać w gry na konsolę albo Kupić Rzeczy Do komputera… co by mi się bardziej opłaciło Kusi Mnie Konsola ale jak widzę Tą kartę Graficzną To chcę ją Mieć A da się zrobić tak że Kupię 2060 Super 8GB i PS5 Chyba nie będzie Mnie Stać Koledzy moglibyście Podesłać mi Dobrą Kartę Tanią Minimum 8 GB ??? Budżet na wydatki musi się mi zgodzić :frowning:

A co Powiecie Na taką


Plus i7-8700 :wink:

Ciężko tobie cokolwiek doradzać bo zachowujesz się jak jakiś dzieciak który nie do końca wie czego chcesz. Piszesz, że:

A potem chcesz kupować kartę za prawie 2000 zł plus procesor za 1500 zł.

Bo chciałbym Dwie rzeczy na raz kupić żeby od razu mieć wszystko z głowy, więc się zastanawiam czy brać Tylko Kartę Graficzną czy Razem z Procesorem ciężko mi doradzić tak

Sprzedaj cały komputer i kup nowy.

Nikt mi nie da za niego tyle za ile Kupiłem Serio Taka twoja Pomoc No Super,

Bo tobie po prostu nie da się pomóc. Raz o kompie piszesz, raz o konsoli PS5, potem, że masz 1000 zł i chcesz kupić kartę za 2k plus procesor za 1500zł. Zdecyduj się na coś chłopie. Bo mam wrażenie, że masz 10 lat.

Na Kartę Już Kasę Mam, zostaje Kwestia czy jest sens ładować i7-8700 do Z370 4 Pro Wystarczy mi sama karta czy Procesor Też Musi być Ulepszony

Kup sobie tą wymarzoną kartę, sprawdź jak będzie się sprawowała z tym procesorem co masz teraz w kompie i wtedy zdecydujesz czy wymienić go na lepszy procesor.

Do Twojej Wiadomości Nie rozumiesz że mówiłem że Zbieram Sobie Kasę żeby wystarczyło na Kartę i na Konsolę dla tego pieniędzy nie wydaję żeby uzbierać Sporą sumkę i wystarczyło mi na obydwie rzeczy Teraz zrozumiałeś minimum 4000 planuję na to wszystko uzbierać

Fakt. Masz rację. Trudno ciebie zrozumieć.

Dobra To Jednak zostaję przy Tej Karcie co mi poleciłeś Caius i ją właśnie Kupię

Brałbym raczej: ASUS ROG GEFORCE RTX2070 8GB STRIX GAMING OC

2070 Jest Piękna Jeżeli Uzbieram Minimum 3000-4000 zł Jeżeli ona będzie dostępna jeszcze Nie zdrożeje Kupię Chyba że Wyjdą nowe Karty Graficzne To Wszyscy ludzie zaczną je kupować, też będę Musiał