Upgrade komputera

Po co chcesz uzbierać 3000-4000 jak karta kosztuje 1855 zł? Uzbieraj tyle ile kosztuje i ją kup.

Cholera Na Allegro są Jedynie za 2 tysiące :smiley: te Najbardziej wypasione

Tu masz za 1855 zł ale używaną. Faktycznie masz rację - nowa kosztuje więcej. W używane bym się nie bawił.

Dla Tego jak ci mówiłem uzbieram 4000zł Kupię tą Nówka nie używana :wink:


jeżeli mi zostanie kasy To może Wystarczy na PS5 :wink: + 16GB Ramu Dokupić :wink:
Tylko Ta Karta ma z tyłu Ogromny Śledź do mojej obudowy z tyłu chyba się nie zmieści

Ona ma podwójny śledź. Po prostu zamiast jednego śledzia w obudowie trzeba będzie wyłamać dwa sąsiadujące ze sobą.

Obudowa Regnum RG2W Pure Black zrobiłem Testy i oto Wyniki


… no bo źle kupiłeś i tyle, z AMD byłby upgrade, w Intelu inna podstawką będzie znowu…
Moja rada: obniż ustawienia.
I5 do 1440 nie jest demonem, a inwestowanie w stare Intele, jak w następnej generacji każdy ma mieć wielowątkowość, to głupota. Czyli nie pchaj się dalej w błędy a ochłoń. Na tym da się grać.

Konsekwencje kupowania Intela w dobie AMD. Wydaj 1000zł więcej na i7 jak wystarczyło kupić R5 i mocną grafikę za resztę kasy.

Okej No to wyciągam Grafikę z Kompa Tego Gtx spróbuję sprzedać za 600-800zł…
Kupuję na miejsce jego Karta graficzna MSI GeForce RTX 2060 SUPER GAMING X 8GB
Problem Będzie z Procesorem tym i7-8700
Pro4 ma bardzo słabą sekcje zasilania nawet bez OC potrafi nagrzewać się do 100C więc efekt jest taki że procesor może zbijać taktowanie na kilka sekund. Więc Panicagaming Marcin2000 Wkładając Procesor 8700 Bez K będzie Spore Nagrzewanie Płyty głównej lub Procesora :frowning:

Panicagaming
Marcin2000
Co Wy byście Mi Najlepiej Radzili zrobić Co w takiej Sytuacji można było by zrobić Na pewno da się jakoś wybrnąć Z tego… Chętnie wdam się z wammi w rozmowę o Hardware aż Dojdziemy do jakiegoś Rozwiązania :wink:

  1. Pełna specyfikacja kompa.
  2. Jakie gry na jakich ustawieniach i rozdzielczości z jakim FPS chcesz cisnąć.
  3. Ile możesz dołożyć.
  1. Grasz jak jest, zestaw na FULLHD uciągnie wszystko w wysokich.
  2. Wymieniasz wszystko po wejściu nowej generacji Intela/na AMD.
    3.Robisz po swojemu i wkręcasz się bardziej niż warto w wydatki…

Wiem, Ty chciałbyś 3 i dużo małym kosztem zyskać, a ja radzę 1 lub 2.PChanie się w RT z 20x0 na tym czy w I7 nie ma sensu.

Panicagaming
Napęd LG SuperMulti GH24NSD1 RBBB
Chłodzenie CPU SilentiumPC Spartan 3 LT HE1012 (SPC145)
Dysk Toshiba Performance 1 TB 3.5" SATA III (HDWD110UZSVA)
Karta graficzna Gigabyte GeForce GTX 1060 Windforce OC 6GB GDDR5 (192 Bit) 2xDVI-D, HDMI, DP, BOX (GV-N1060WF2OC-6GD)
Zasilacz SilentiumPC Vero L2 600W (SPC165)
Procesor Intel Core i5-8400, 2.8GHz, 9MB, BOX (BX80684I58400)
Pamięć Patriot Viper Elite, DDR4, 8 GB,2800MHz, CL16 (PVE48G280C6KRD)
Dysk SSD Kingston A400 240GB SATA3 (SA400S37/240G)
Płyta główna ASRock Z370 PRO4

Gry chciałbym na Rozdzielczości Ultra 60 Klatek stałych
Dołożyć Mogę 3000 albo i 4000 jak dozbieram więcej Kasy z pieniędzmi To będzie tak że chciałbym dojść do kwoty w moim portfelu 6000zł

To W takim Razie Doradź mi jaką kartę Zielonych Wybrać i jaki Procesor i płytę główną Pod Intela jak Wyjdą Nowe GPU CPU żeby mi każdą Grę bez problemu mogło uciągnąć na Ultra :slight_smile: Ale Chyba Tego Red Dead Redemption 2 Nie bardzo :stuck_out_tongue:

Więc tak jak pisałem wcześniej. W takim przypadku pozostaje kupno nowego komputera. Bo z tego zestawu nie wyciśniesz tyle na UHD. Nawet po wymianie procesora. Tym bardziej że największy procesor jaki możesz włożyć do swojej płyty to i7 ósmej generacji.

Sidkwa to muszę zacząć składać Zestaw PC na X Kom a może macie jakieś propozycje komputera już gotowe żebym mógł zobaczyć ?? to co mam zrobić z tym Komputerem co mam Jest Nowiutki od dnia kupienia nie uszkodzone nic :wink: bo dbałem

No zacznij składać. Tego sprzedaj na części albo w całości. Myślę, że nawet na całość znajdzie się chętny. Bo dla wielu taka konfiguracja jest szczytem marzeń. Więc jak będzie jeszcze w rozsądnej cenie to chętnego znajdziesz szybko.

Marcin 2000 No cóż No to Jednak Zostawię to wszystko tak jak jest… Skoro nie ma sensu Dalej walić kasy w błoto to niech już Zostanie Full HD+Wysokie Ultra
taki sprzęt jaki mam Nie jest zły… nie potrzebnie piszę o wymianie na mocniejsze ale jak Firmy wysyłają Jakimś Streamerom Karty RTX 2080 za darmo to robi mi się przykro oni mają lepiej a ja nie :frowning: dla tego pisałem ten temat bo zazdroszczę :frowning: innym i żal mi tego że mam tak Przerąbane :frowning:

Dzisiaj nie ma, no bo co? Kupisz sobie taka np. i7 i… za pół roku Intel wyda o 30% wydajniejszą. Jeżeli chcesz Intela, bo lepszy do gier, to poczekaj na te procki z nowej generacji i na nich składaj. * fizycznych vs 8/16 logicznych jest dużą różnicą.

Linia zaufania się kłania lub jakieś dowartościowanie, sprzęt masz co najmniej na szkolną 4, może nawet 4+.

Jak dla mnie sprzedaj komplet - CPU + GPU + MOBO + RAM za jakieś 1600-1800zł.
Kup taki komplet (licząc z hajsem od sprzedaży).

Jakby hajsu starczyło to RTX 2080 SUPER.