Upgrade komputera

Fajny zestaw Lecz ram jest Zbędny bo posiadam Już te kości o których wam mówiłem na 2080 Nie Starczy bo Cena Będzie wtedy 4 Tysiące albo 5 Tysięcy Panicagaming :wink: dobry zestaw zapiszę sobie to zdjęcie Panicagaming Tylko Masz jakieś Benchmarki Tej Listy twojej ? jak sobie radzi w bardzo wymagających tytułach :wink: na razie Tylko Sprawdzam wasze Propozycje nie mam zamiaru nic Kupować Tylko Oglądam Analizuję :wink:

Posiadasz jakiś fajny RAM? Bo te Viper 2800MHz to trochę szit.

Niestety Posiadam Tylko Ten Szit bo były najtańsze
PanicaGaming Kolego I Marcinie 2000 Reasumując W komputerze Zostawiam Zasilacz Dyski HD i SD obudowy nie zmieniam bo będzie ładowane wszystko do niej Wyjmuję z bebechów Kartę Graficzną Procesor i Płytę główną


Wkładam do budy To
Jak będzie wyglądała Sprawa Z Temperaturami ? gdybym was spytał poprosił ładnie żebyście mi zamontowali Te podzespoły Dało by się je wsadzić do mojego Komputera ? Jeżeli miałbym już Kupować ???
I czy by wszystko działało ze sobą w 100% Bym wam zapłacił za złożenie Kompa Też :wink:
4 100 zł-Cena 3 Podzespołów razem

Ja się nie podejmuję zmiany na ten przepłacony szit.

Zobacz i myśl nad RTX 2060 Ssuper tak długo, aż nie zmienisz zdania na 5700XT.

Panicagaming Jestem ciekawy Jakie Ty masz CPU i GPU mógłbyś mi powiedzieć ? może warto poświęcić czas aby zobaczyć czy to było by dobrym pomysłem

Hehe, ja mam laptopa i to w zasadzie nie gamingowego. 2500U i lecę na Integrze (gram tylko w strategie i czaaaasem CS GO). :wink:

panicagaming Wpadłem na pomysł aby połączyć Kartę od AMD 5700XT z Intelem i7-9700 i płytą główną Z370 pro4 ze zaktualizowanym Biosem 4.30 :wink:
Albo RTX 2060 W Wersji 8GB Do Wyboru do Koloru :slight_smile:
na standardowym Zasilaczu 600W 6+2pin-Tyle mam a prawidłowo powinno być 6+8 Pin Pcie

W końcu jakieś pozytywne wnioski. Do tego podbij RAM do 16GB (koniecznie bo go braknie!) i powinno być przyzwoicie jeśli nie jesteś w stanie skłonić się ku procesorom AMD.

On nie jest w stanie ani zaakceptować czerwonych ani poczekać na 10 generacje, ale skoro już zaczyna brać coś mniej-więcej przypominającego sensowny zestaw, to masz dar przekonywania. :slight_smile:

Licz, że realnie w sprzedaży będą za rok (podobno ceny nie mają być z kosmosu).

Marcin Pewnie Nadal twierdzisz żeby czekać na 10 Generację widząc tą tabelę zaczynam się zastanawiać uważasz że to Rozsądne :smiley: mi to wygląda na Szit Koleś z filmu na YT mówił że Ta generacja to odgrzewany Kotlet Jest Starszej Generacji Wiesz na końcu filmu powiedział że Intel Otwiera drzwi AMD i Wszyscy Patrzą Na AMD :wink:


Chodzi o to, że w 10 generacji kupisz i5 z 6 rdzeni/12 wątków za około 1000 i platforma będzie wymagała nowej płyty głównej, ale za to ta i5 wystarczy do każdej gry. Jakiegoś szału FPS z niego nie będzie bezpośrednio (Nie będzie 6GHz), ale takie i5 bardzo długo nie zrobi bottlenecku.

Owszem, tylko HT , tzn. 2 wątki logiczne zamiast jednego na rdzeń, podnosi wydajność circa 30%. Niezaleznie od wielkości procesu wytwarzania.

Pewnie tak, dlatego na chwile obecną lepiej AMD lub poczekać. Ceny z kosmosu nie będą. Intel może błysnąc wydajnością, ale i5 za 2 tysiące tylko napędzi rynek AMD.

Ja sobie spokojnie czekam na 10 generację. Niedawno stałem się szczęśliwym posiadaczem laptopa z Rayzenem 5 3550H z RX 560X. I jestem naprawdę jak na te parametry zaskoczony jego wydajnością. Red Dead Redemption II właśnie uruchomiłem na detalach średnich w FHD z klatkami na poziomie 35 - 40. Gra na ustawieniach na medium robi również niesamowite wrażenie. Można pobawić się również w ustawienia mieszane. Trochę medium, trochę high nie tracąc przy tym płynności w grze. Skoro na tym sprzęcie budżetowym działa przyzwoicie taka gra jak RDR2 to co do szczęścia trzeba więcej? A w między czasie będę czekał na nowe generacje procesorów AMD lub Intela z których zbuduję za jakiś czas deskopta. I Tobie też tak radzę. Sprzęt który aktualnie masz w zupełności powinien Ci wystarczyć do najnowszych gier w FHD. A w między czasie tak jak ja - czekaj na nowe generacje/konsole i odkładaj pieniądze by je kupić gdy nadejdzie ich premiera.

No To Moim Planem zamiarem Będzie To Kupić Procesor 10 Generacji do Gier 4K 60 Klatek Typu Red Dead Redemption 2 Cyber Punk 2077 Dead Stranding na PC i7-1071OU 6/12 Tylko Procek nie dla laptopów Tylko Desktopa powinno wystarczyć do tego Nową płytę główną Pod Socket Tego Procesora+ Kartę Graficzną O Której Wam mówiłem
MSI GeForce RTX 2060 SUPER GAMING X 8GB
I Do Tego Konsolę PS5 I wszystkie Te rzeczy Mam zamiar w jednym koszyku Mieć W jednym sklepie zamówić Cena Całego Zestawu ??? Wystarczy Mi Kasy Na to Wszystko :smiley: :slight_smile: Wątpię

Zacznijmy od tego, że skoro RDR2 z I7-9700k i RTX 2080Ti działa w FHD na 60FPS, to zapewne jeszcze nie ma sprzętu do RDR2 na 4K 60 FPs( chyba że SLI dobrze na nim działa).