Uprawia ktoś z Was kulturystykę? :)

–*

I dlatego kolejna pamiątka pod avatarem bartkan77 :twisted: :twisted: :twisted:

ja osobiście nie wiem czemu on się do ciebie przyczepił Andrzej :?

może ci zazdrości muskułów :slight_smile:

gościu ,Andrzej 1982, ale z ciebie *****, ***** mi moje foto z forum kulturystycznego sfd -mój nick dzijjzess , żeby troszkę poświrować *****, pewnie jestes chudy jak wiór *****, dostałem cynk od użytkowniczki tego forum że robisz z siebie pajaca , zapraszam wszystkich na forum sfd , mój nick podałem , postaram sie jeszcze skontaktować z adminem żeby gościa ***** z forum , pozdro dla wszyskich! !!

dzijjzeess to nie jest powód, żeby używać takiego języka - zresztą jak macie problemy to wyjąsniajcie je sobie poza forum :twisted: nikogo nie interesują Wasze kłótnie - skoro inni zostali nagrodzeni, ty także dostałęs nagrodę - może odechce Wam się :twisted:

dzijjzeess nie oburzaj sie tak zdazaja sie takie “przypadki”. Chlopak chcial nam “zakozaczyc” albo dowartosciowac sie. Szkoda czasu marnowac na takich ludzi :-x

Uwazaj na jezyk. :?

sorka ale sie troszkę wzburzyłem ,jeszcze raz przepraszam jęsli kogoś uraziłem oprócz andrzejka 1982

yyyyyyyyyyyyy coś takiego…:hahaha: :smiley:

dzijjzeess :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :D.

Dawno tu nie zaglądałem. Mój planik się zmienił.

Trochę odbiegliśmy od tematu, więc spróbuję panów nakierować na odpowiedni wątek.

No więc podajcie swoje plany, to może w czymś pomogę, bo nabyłem trochę wiedzy i doświadczenia. Nie za dużego jak na razie, ale już jakiegoś.

Mój nowy plan

PONIEDZIAŁEK

(KLATKA PIERSIOWA)

  • wyciskanie sztangi na ławce poziomej: 4 serie po kolejno seriami 12-10-8-6 powtórzeń,

  • wyciskanie sztangi na ławce skośnej głową w górę: 4 serie po kolejno seriami 12-10-8-6 powtórzeń,

  • wyciskanie sztangi na ławce skośnej głową w dół: 4 serie po kolejno seriami 12-10-8-6 powtórzeń,

  • rozpiętki: 4 serie po 12-15 powtórzeń.

WTOREK

(ODPOCZYNEK)

ŚRODA

(RAMIONA)

  • podnoszenie sztangi w pozycji stojącej: 4 serie po 10-15 powtórzeń,

  • ćwiczenie na triceps,

  • 4 serie ćwiczenia na przedramię z wewnątrz,
  • podnoszenie hantli w pozycji siedzącej na obie ręce: 4 serie po 12-15 powtórzeń,

  • prostowanie ramienia w pozycji schylonej (triceps): 4 serie po 20 powtórzeń,

  • 4 serie ćwiczenia na przedramię od zewnątrz,
  • podnoszenie hantli na przemian w pozycji siedzącej: 4 serie po 10 powtórzeń na jedną rękę.

CZWARTEK

(ODPOCZYNEK)

PIĄTEK

(PLECY i BARKI)

  • podnoszenie sztangi zza szyi w pozycji siedzącej: 4 serie po 10-12 powtórzeń,

  • podnoszenie sztangi do szyi w pozycji stojącej: 4 serie po 10-12 powtórzeń,

  • unoszenie sztangi w pozycji stojącej z dużym obciążeniem (na kapturki): 4 serie po 12 powt.,

  • podnoszenie do klatki sztangi leżąc na ławce: 4 serie po 12-15 powtórzeń.

SOBOTA

(NOGI)

  • ćwiczenie na łydki w pozycji stojącej: 4 serie po 25-30 powtórzeń,

  • ćwiczenie na uda w pozycji stojącej: 4 serie po 10-12 powtórzeń (z dużym obciążeniem),

  • prostowanie nóg na ławce wielofunkcyjnej (na łydki): 4 serie po 25-30 powtórzeń.

NIEDZIELA

(ODPOCZYNEK)

W trakcie odpoczynków, będę ćwiczył brzuch. Na drążku, brzuszkami i na leżąco.