Urządzenie wielofunkcyjne do 250 zł z wi-fi

Hej
Szukam urządzenia wielofunkcyjnego z wi-fi , z tuszami które będzię można nabijać samemu , nie będzie miała ograniczeń w postaci pełnego pampersa , będzie można kserować od razu z szyby.

Dziękuje za porady i pozdrawiam

https://forum.dobreprogramy.pl/t/drukarka-atramentowa-wielofunkcyjna-do-domu-ekonomiczna/?source_topic_id=526848

Widzę ,że kazdy poleca brothera lub canona.Ja mam bardzo złe doświadczenia z tymi firmami .W kazdej z drukarek tych firm dość szybko wyskakiwał komunikat o pełnym pampersie ;(

Ogólnie rzecz biorąc, to dysponując takim funduszem nie masz zbytniego wyboru :wink:

za porządny sprzęt musisz wydać minimum 400pln, za 250 nie kupisz niczego dobrego… ja kupiłem brothera kilka lat temu za niecałe 400zl w promocji w sferisie i jestem bardzo zadowolony, kupuje zamienniki - komplet 4 tuszy wychodzi jakieś 30-40 zł. Wcześniej miałem budżetowego canona i co chwile miałem z nim przeboje

Tak,dlatego myślę nad jakimś hp , aby głowica była zewnętrzna ale żeby można było samemu nabijać kartridże , tylko warunek musi być taki aby było można kserować od razu" z szyby"

Na początku zeszłego roku kupiłem drukarkę hp 3545 urządzenie wielofunkcyjne z wi-fi, trochę więcej dałem za nią jakieś 300zł na promocji w sferisie, tusze są tanie bo za komplet płace jakieś 70zł , ostatnio brat sobie kupił hp 3636 urządzenie wielofunkcyjne z wi-fi dał jakieś 270zł ,komplet tuszy cenowo zbliżony do mojej :slight_smile: może coś z tego sobie zobaczysz :slight_smile: nie mam cierpliwości do uzupełniania kartridży :slight_smile: