Urządzenie wielofunkcyjne tanie w eksploatacji

Witam,

Poszukuje urządzenie wielofunkcyjne tanie eksploatacji. Głównie chodzi o dukarkę ale czasami trzeba coś zeskanować :slight_smile: Jakie modele polecacie? W rozsądnej cenie.

Drukuję dużo i nie chciałbym kupować co chwilę drogiego tuszu. Mam Canon IP300 właściwie miałem i tusz do tej drukarki kosztuje 15zł.

Ja mam Brothera DCP-145. Tusz do niej na allegro ~~5zł, co do kolorów to każdy ma swój oddzielny kartridż, wiec gdy skończy się jeden wymieniamy tylko jeden.

Nie ma czegoś takiego jak: tania w zakupie i tania w eksploatacji, te pojęcia się wzajemnie wykluczają. Zasada jest taka im droższy sprzęt tym tańsza eksploatacja i vice versa tańszy sprzęt droższa eksploatacja. Kup urządzenie które ma tusze z oddzielnymi wszystkimi kolorami. Polecam coś z Canona, sam mam kilka lat Canona MP700 (każdy kolor oddzielnie), drogi był, dałem za niego 1000zł., ale teraz kupuję do niego oryginalne tusze Canona po 15 - 20zł.

wybor-drukarki-3w1-200zl-t366285.html , drukarka-160zl-tanim-tuszem-t367738.html

no ceny nie sprecyzowałem, ale chodzi mi o drukarkę do 250-300zł tylko nie chciałbym wpakować kasę w coś czego potem będę żałował :wink: Przeglądam oferty i canony wydają się dobre. tylko na którą konkretnie się zdecydować?