Ustawienia kolorów portalu oraz forum na domyślny - zielony

Witam.

Czy nie można na stałe ustawić domyślnego koloru portalu oraz forum na zielony?

Przecież jak komuś się nie podoba zielony to może zmienić :wink:

Nie powiem że pozostałe kolory są “brzydkie” ale:

  1. Wg. mnie oraz innych to zielony jest najładniejszy.

(od początku przyciągał użytkowników)

  1. Wiele osób o to prosiło.

  2. Dla niepełnosprawnych którzy mają problemy ze wzrokiem to jest najlepszy kolor.

Panowie Administratorzy oraz Moderatorzy może tego obecnie nie rozumiecie ale z wiekiem się przekonacie :frowning:

Na portalu masz z lewej strony wygląd i tam możesz wybrać inny motyw.O ile dobrze pamiętam to jeżeli nie masz ustawionego kasowania ciasteczek to ustawienia zostaną zapamiętane.Co do forum to nie mam pojęcia a ten czerwony kolor jest faktycznie męczący dla oczu, za bardzo kontrastuje z bielą.

EDIT.

Znalazłem :smiley:

Panel użytkowika :arrow: Ustawienia forum :arrow: Styl forum

Pierwsze odnośnie portalu to wiedziałem - mały problem :wink:

Tego nie wiedziałem.

Serdeczne dzięki :slight_smile:

Pozdrawiam.

Normalnie aż muszę podziękować. :smiley:

Swego czasu był tu temat o bzdurnej ciągłej zmianie domyślnego koloru strony, ale - z uwagi na wpływy reklamowe dobrychprogramów - temat uznałem za nieistotny, zwłaszcza, że można sobie dwoma prostymi kliknięciami zmienić cały portal znów na zielono. Ale z czerwonym forum męczyłem się strasznie i nie wiem czemu nie wpadłem, że w panelu użytkownika można przywrócić forum do normalności. Dzięki!

No ja muszę się przyznać że na ten “genialny” pomysł niejako skierował mnie post XMan’a bo sam wcześniej w ustawieniach nie grzebałem :smiley: