Usunięcie zawartości System Volume Information

Czy mógłby mi ktoś wytłumaczyć jak można usunąć zawartość folderu System Volume Information z dysku C: w Windowsie Vista i co spowoduje usunięcie tych plików, ewentualnie co to za pliki?

Z góry dzięki serdeczne za odpowiedź.

W tym folderze przechowywane sa punkty przywracania systemu.

Usuniecie spowoduje utratę tych punktów.

Żeby sie nie powtarzać :

viewtopic.php?t=329

To tak ale jak sobie utworzyłem kopie za pomocą Centrum kopi zapasowych na inny dysk to jak je usunę z C to przywróci mi z tamtego dysku?

zapewne utworzyłeś kopie systemu, a to co innego niż punkty przywracanie systemu

No ok ale wtedy punkty mi są już nie potrzebne bo sobie będe przywracał z tamtąd. A jak te pliki usunąć mam tak 17,5 GB moge wejść do folderu bo dodałem sobie uprawnienia ale usunąć nie mogę?

bedziesz mógł przywrócić system tylko w ten moment w którym zrzut został zrobiony, natomiast korzystając z przywracana możesz wybierać sobie z pośród kilkunastu dat.

Jak usunąć? Najprościej wyłączyć przywracanie systemu, to spowoduje ich usunięcie. Tu odsyłam do archiwum forum, albo do systemowej pomocy technicznej

b]Wyłącz i włącz przywracanie systemu na wszystkich dyskach. http://windowshelp.microsoft.com/Windows/pl-PL/help/f0688925-5abe-4caf-b49a-018f8cfcaf4d1045.mspx